מחפש המלצה למדפסת משולבת - תקציב 600שקל. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למדפסת משולבת - תקציב 600שקל.

Crossair

Recommended Posts

לא ממליץ בכלל !

חבר שלי קנה אותה וישר ביקש החזר כי היא התקלקלה מהר, לא עובדת טוב, של (שירות.. תבינו לבד), אמנם במחיר אטרקטיבי אבל ביצועים תכלס לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ בכלל !

חבר שלי קנה אותה וישר ביקש החזר כי היא התקלקלה מהר, לא עובדת טוב, של (שירות.. תבינו לבד), אמנם במחיר אטרקטיבי אבל ביצועים תכלס לא משהו.

יש לך המלצה למשהו אחר אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בקרוב קונה משולבת חדשה,

המליצו לי על HP1315

כפי שהבנתי היא לא זוללת הרבה דיו, יש עוד מדפסות כאלה שלא זוללות דיו, משולבות ובסביבות 600 ש"ח?

-------------

לא רציתי לפתוח ת'רד חדש כי זה נראה לי מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ בכלל !

מחזק מאוד את הדעה הזו! של דולר וחצי (במלזיה כמובן...) והיא גם שווה בהתאם... בעיה במשיכת נייר - או שהיא מושכת את כול הדפים במכה, או שהיא לא מושכת בכלל, אחרי שנה אתה יכול לצפות לתקיעה של ראשי הדיו במקום ושאר רעות חולות.

חוץ מזה מבחינת שימוש היא ממש לא נוחה לדעתי. מאוד מוגבלת בפונקציות שלה, למשל בצילום - מהמכשיר עצמו אתה לא יכול לשלוט כמעט בשום פונקציה של הצילום חוץ מלקבוע אם הצילום יהיה בשחור-לבן או צבעוני... אופציה של בהירות/כהות, להגדיל ולהקטין את הצילום וכו' אתה חייב לעשות דרך המחשב (למרות שהמכונת צילום היא עצמאית, אין חובה שהמחשב יהיה דלוק לצורך צילום).

גם אין לה צג או משהו בסגנון, כך שההודעות שגיאה מוצגות בצורה של נורות שמהבהבות (למשל "בדיקת נייר" "בדיקת מחסנית הדפסה" וכו').

אני אישית לא הייתי קונה אותה. אבא שלי רצה לקנות אותה וממש במזל הוא התייעץ איתי לפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...