הגיעו לארץ מעבדי EM64 ! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיעו לארץ מעבדי EM64 !

Master-Chipsets

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בד"כ משתדל שלא להכריע בצורה חד משמעית בסוגיה של נגד אבל כאן זה באמת מקרה יוצא דופן

בתג מחיר כזה צריך להיות באמת אדיוט כדי לקנות את המעבדים האלו .

המעבד מיוצר ב 90 ננו מטר, תוספת ה 1 מ"ב זכרון מטמון עולה כסף, אצל באתלון

64 יש חצי מגה זכרון מטמון, ב 630 יש 2 מ"ב, מצד שני אצל מדובר בפרוסות סיליקון

של 200 מ"מ לעומת 300 מ"מ אצל (כבר די מזמן), עדיין הפרשי הגודל של

המטמון מייקרים את הפנטיום 4, במיוחד בדגמים עם 2 מ"ב מטמון.

כדי להיתרשם מיחס השטח בין המטמון לשאר המעבד מצורפת התמונה הבאה:

זהו הפרסקוט עם 1 מ"ב עם מטמון (כעת יש 2 מ"ב)

>

וזוהי פרוסת סיליקון של 300 מילימטר:

>

מקור התמונות:

http://reviews.zdnet.co.uk/hardware/processorsmemory/0,39024015,39145218,00.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור המעבד הזה שווה את ההשקעה...רק אם אתה צריך את המחשב לפעולות כבדות...קידוד למשל...

ואתה צריך תמיכה של 64 ביט...בשביל וינדווס 64....

זה המקום היחידי שאני רואה את המעבד הזה משתלב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כרגע הוא יקר אש ,אבל המחירים שלו עוד ירדו.

גם אם המחיר יירד אל מתחת לתחרות של הוא עדיין יהיה מוצר רע, בכל

מקרה, אם מחירו יירד באופן משמעותי אז מדובר במחירי הפסד, צריך לשאול/לחשוב

מדוע הוסיפה לו עוד 1 מ"ב זכרון מטמון - נראה כי מדובר בנסיון להציל את

הכבוד האבוד של מול האתלון 64 המצוין, במיוחד כעת כאשר מערכת ההפעלה

סוף סוף מגיעה לשוק.

בכל מקרה מי שיקנה את המעבד הזה הוא פראייר מארץ הפראיירים, חבל שיש כאלה

בורום שאפילו רומזים שיש טעם כלשהו בקניית המוצר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שהוא עד כדי כך גרוע?

במה הוא כל כך גרוע בהשוואה ל AMD?

לא צריך להגזים , אינטל לא כל כך גרועים , בעיקר הסידרה החדשה (6XX)

פשוט נותנים יותר ביצועים , בפחות כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם המחיר יירד אל מתחת לתחרות של הוא עדיין יהיה מוצר רע, בכל

מקרה, אם מחירו יירד באופן משמעותי אז מדובר במחירי הפסד, צריך לשאול/לחשוב

מדוע אינטל הוסיפה לו עוד 1 מ"ב זכרון מטמון - נראה כי מדובר בנסיון להציל את

הכבוד האבוד של אינטל מול האתלון 64 המצוין, במיוחד כעת כאשר מערכת ההפעלה

סוף סוף מגיעה לשוק.

בכל מקרה מי שיקנה את המעבד הזה הוא פראייר מארץ הפראיירים, חבל שיש כאלה

בורום שאפילו רומזים שיש טעם כלשהו בקניית המוצר הזה.

OK תפוחים THATS IT!

נמאס לי, האינטל לא מוצר גרוע ותוציא את זה מהראש! לא יודע מה אינטל עשו לך ותאמת גם לא אכפת לי, האתר הזה מיועד דבר ראשון לעזור לאנשים שלא מבינים במחשבים בכל מה שהם רוצים לדעת, לפניי השטויות של פורום כללי וכל הדברים המפגרים לפעמים שרצים בפורום (שאני ממש לא נגד זה, שונא פורומים יבשים). אבל נמאס לי שאתה רץ בקולי קולות שAMD החברה הכי טובה בעולם ואינטל מפגרים ב1000% מאחורייהם עם מעבדי נפל ושהם לא שווים שיסתכלו עלייהם, המצב לא ככה נקודה! אני ממש לא FAN BOY של אינטל ואם הייתי צריך לקנות עכשיו מחשב זה היה 64 ביט כי אני בעיקר גיימר. אבל סעמק אפילו במשחקים האינטל בהפרשים של כמה אחוזים בודדים מאחורי הAMD המהוללים שלך ובאוברקלוק (למרות שזה שוק מצומצם, הוא גם ההכי דורש מהחומרה שלו) האינטלים E0 נותנים בראש ועוקפים את הAMD, רק נראה אותך מראה לי שנותן פחות מ30 שניות בסופר פאי על קירור אוויר. בעריכות ווידאו וריבוי תוכנות במגביל האינטלים יותר חזקים (גם כן באחוזים בודדים, אבל כל אחד צריך לקנות את המחשב האופטימלי בשבילו). אין לי זיין לשתיפת מוח שלך שAMD זה GOD ואינטל זה THE DEVIL או מה שזה לא יהיה, האנשים מהפורום צריכים לספק מידע אמיתי על כל מוצר, לא דעות קדומות ולא שום שיט אחר. ואם יש לך משהו פרטי נגד אתה יכול לצאת במלחמה אלייהם ישירות, הקהילה לא צריכה שום עסק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצעוק, לקלל ולהישתולל כמה שאתה רוצה, הפנטיום 4/זיאון הוא סוס מת, לא לחינם אינטל החליטה

על חיסולו במהירות האפשרית, כל ההשקות של דגמי הפנטיום 4 כיום ועד ליום חיסולו באופן רשמי הינם בעיקר

ארועים יחצניים שנועדו להחזיק בחיים את הזומבי הטכנולוגי.

אינטל איננה השטן, היא פשוט מונופול גדול (מאוד) ו איננה בורא עולם, סתם חברה קטנה (יחסית)

שנאבקת על קיומה (ולכן נאלצת להיות נחמדה ככל האפשר לשוק ולקיים שיתופי פעולה עם כל גורם אפשרי).

בזמן האחרון מי שהקשיב שמע שמעבדי עוצרים את עצמם עקב הגעה לתקרת חום, צורכים כמעט

פי שתיים חשמל (ופולטים פי שתיים חום) וביצועיהם באופן כללי פחות טובים מהתחרות, בשורה התחתונה

הם מוצר נחות באופן קיצוני וזאת האמת הפשוטה, אם קשה לך לקבל זאת זאת בעיה שלך, לא שלי.

בניגוד לפנטיום 4 למשל, הפנטיום M הוא מוצר מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לצאת קצת מהמאורה שלך. הפרסקוט D0 באמת היו איומים מבחינה של חום (והיו דיי נפילה, כל העולם יגיד ככה)

הפרסקוטים החדשים כולל האינטל 64 ביט וכל הסדרות החדשות הם מהסטפינג E0 שהוא כבר לא מתחמם ויש לו פליטת חום דומה לנורת'ווד שזה אחלה לחלוטין.

אם האינטל הם מעבדי סוס מת אז איך זה שהם יותר חזקים מהAMD בקידוד וווידאו ולא מפגרים בהרבה בכל השאר?

יש לך משהו אישי נגד אינטל? כי אתה יודע.. אולי אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים =\

לך תדע אולי תצליח לשנות גם את דעתי למה הפרסקוט כל כך רע. אני רואה בסך הכל מעבד טוב לקידודי ווידאו ועריכות שמתאים יותר לשוק המיקצועי של אותו תחום,

תפוחים, אתה מוכן להסביר לי למה אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לצאת קצת מהמאורה שלך. הפרסקוט D0 באמת היו איומים מבחינה של חום (והיו דיי נפילה, כל העולם יגיד ככה)

הפרסקוטים החדשים כולל האינטל 64 ביט וכל הסדרות החדשות הם מהסטפינג E0 שהוא כבר לא מתחמם ויש לו פליטת חום דומה לנורת'ווד שזה אחלה לחלוטין.

אם האינטל הם מעבדי סוס מת אז איך זה שהם יותר חזקים מהAMD בקידוד וווידאו ולא מפגרים בהרבה בכל השאר?

יש לך משהו אישי נגד אינטל? כי אתה יודע.. אולי אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים =\

לך תדע אולי תצליח לשנות גם את דעתי למה הפרסקוט כל כך רע. אני רואה בסך הכל מעבד טוב לקידודי ווידאו ועריכות שמתאים יותר לשוק המיקצועי של אותו תחום,

תפוחים, אתה מוכן להסביר לי למה אני טועה?

משהו אישי נגד אינטל? אתה רציני?

באשכול הבא אתה יכול לראות פערי איכות קיצוניים בין המוצרים:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=113757.0

הענין הזה הופך את הפנטיום 4/זיאון לפסול על הסף, מעבד שכל הזמן תחת

חשש של התחממות יתר וכל מה שכרוך בכך הוא פשוט מוצר לא רציני.

עורכי ומקודדי מקצועיים באמת משתמשים במחשב מרובה ושם

האופטרון הוא המלך הבלתי מעורער, תשאל את ג'ורג' לוקאס.

היתרון ההולך ונעלם של הפנטיום 4 בתחום צר כזה או אחר לא יכול להיות

טיעון רציני (לכלל השוק) בעד קנייתו, הפערים פשוט גדולים מידי מול התחרות

בכל תחום אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשש להתחממות? ואני עושה צחוק?

או שמעבד מתחמם.. או לא.. מה זה הBS האלה ל"חשש"

ואוקיי השימושים החזקים שיש למחשב הם בעיקר:

משחקים, עריכת ועבודת עם תמונות, עריכת מוסיקה ועריכת ועבודת עם ותוכנות D3 (זה מה שדורש הרבה כח מהמעבד לפחות)

למשתמש הפשוט שצריך לבדוק אימיילים זה באמת לא משנה אם יש לו פנטיום 4 1.6GHZ ווילי או FX55, אנחנו מדברים על מה שצריך הרבה כח מעבד

במשחקים הAMD לוקח, בעריכות וקידודים האינטל לוקח.. למתשמש התקציבי הAMD עדיף כי כרגע יש לו יותר תמורה לכסף (וכנראה תמיד תהיה לו יותר תמורה)

בשרתים הAMD אופטרון לוקח את הXEON בבערך כל דבר אפשרי ואין על זה יותר מדי וויכוח ואני לא ממש רוצה להכנס לשרתים כי אני גם לא הכי מבין בזה..

בלינק שננת אתה מראה תוצאות של XEON נגד אופטרון. לא 64 ביט "רגיל" נגד הפרסקוט (הXEON הוא בכלל ליבת גיליאותין אם אני לא טועה)

אני לא מנסה לריב איתך על "האם יותר טובה מאינטל או לא". כל אחד יקח מחשב לצרכים שלו, מי שצריך מחשב זול שיקח את הסמפרון, הוא לא רואה את הסלרון ממטר. מי שצריך סוס עבודה לפוטושופ וקידוד שיקח אינטל בלי לחשוב יותר מכמה שניות, בדיוק הפוך לגבי גיימר, שיקח 64 ביט 939 בלי לחשוב יותר מכמה שניות. פשוט קצת נמאס עלי שאתה משמיץ את אינטל כל כך בקלות כנראה רק בגלל שלצרכים שלך יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...