צריך עזרה בהתקנת Fedora 3 Core - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהתקנת Fedora 3 Core

BKnife

Recommended Posts

יש לי 2 כוננים אחד C ואחד D

על C מותקן xp

על D יש לי כמה דברים ו12 ג'יגה פנוי

שלום אני צריך שתעזרו לי בהתקנת Fedora

גירסא : Version: Fedora 3 (Heidelburg)

אני רוצה להתקין את פידורה על D אבל הוא לא נותן בגלל שהכונן לא ריק

איך אני יכול להתקין את פידורה על D גם כשיש לי עליו עוד דברים ?

בהתקנה לחצתי לו על Next עד שהגעתי לחלק של אחרי השפות...והוא לא רצה לעשות לי NEXT כי הוא חיפש כונן ריק

הכוונה לחלק הזה : 7.gif

אם זה חשוב אז הורדתי את זה מפה :

http://www.linuxiso.org/distro.php?distro=64

בבקשה תעזרו לי להתקין את פידורה על כונן D בלי לפרמט אותו

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

גבר אתה צריך לחלק את הכונן הקשיח שלך לעוד מחיצה דרך התוכנה NORTON PARTIOTION MAGIC דרכה אתה מפעיל אותה ושם אתה מכין מחיצה חדשה ובמחיצה החדשה אתה מתקין את הלינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורטון??? ::)

powerquest partition magic

אם אני לא טועה עכשיו symantec ממנת את הפיתוח של פרטישן מג'יק, כנראה בגלל זה הוא התבלבל וקרא לזה נורטון :)

אוקיי ולעניינינו.

אתה צריך ליצור מחיצה נפרדת להתקין את הפדורה שלך.

למעשה אתה צריך 2, אתה יכול יותר אבל 2 זה המינימום

אחת שתשמש להתקנת הקבצים של הפדורה (קח משהו מעל ה5 ג'יגה בשביל שלא תסבול מבעיות מקום)

ואחת שתשמש לswap (שזה מחיצה שהפדורה צריכה בשביל לנהל את הזיכרון שלה יותר ביעילות), המחיצה הזו צריכה להיות כפול מגודל הזיכרון שלך.

לפני שתוכל ליצור מחיצות חדשות אתה צריך להקטין את המחיצות הקיימות שלך בשביל שיהיה לך מקום לזה. פרטישן מג'יק יכולה לעשות את זה בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס לא מתקינים על מחיצות בפורמט FAT32 או NTFS, אלא על מחיצות בפורמט EXT3 או ReiserFS.

לגבי גודל הזיכרון הוירטואלי עבור מחיצת ה-Swap של , הנוסחה של וירטואלי שווה לזיכרון ממשי כפול 2 לא תקפה לגבי מחשבים עם פנימי גדול (512MB+). בד"כ, ככל שיש לך יותר ממשי, אתה צריך פחות וירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...