כשמחברים מחשב לרסיבר+ 2 רמקולים, עד כמה נפגעת איכות הצליל? האם זה רעיון טוב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשמחברים מחשב לרסיבר+ 2 רמקולים, עד כמה נפגעת איכות הצליל? האם זה רעיון טוב?

ILYA MOLO

Recommended Posts

כרגע המחשב מחובר למערכת סטראו פשוטה. איכות הצליל לא משהו אבל סביל. אני רוצה לשדרג אבל לא לסתם קופסאת פלסטיק שייוצרה בסין אלא למשהו איכותי.

אני מחפש לקנות רסיבר איכותי (של יYAMAHA) וזוג איכותיים תקציב כולל 2500 שקל. אבל האם שווה להשקיע באיכות אם אני מתכוון לחבר את זה למחשב? האם זה יהרוס את איכות הצליל? אני בעיקר שומע מוזיקת רוק ומטאל . אז.... עד כמה מחשב הורס\פוגע באיכות הצליל והאם שווה להשקיע במערכת כזאת?

איכות הצליל חשובה לי.

תודה מראש למגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק יעלה את איכות הצליל מניסיון(למחשב שלי מחובר גם רסיבר ימהה [RX-V395]).

רק מה, שתקציב של 2500 ש" הוא קצת נמוך... (רק רסיבר איכותי של ימהה זה בערך 2000 ש"ח + רמקולי מדף קדמיים נורמאליים מתחילים ב-1500 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס קול מובנה של לוח אם ... סטנדרטי...

ואם אני אחליט כבר להוסיף איכות הצליל (דיסק צרוב של MP3) מהDVD תשמע טוב יותר\גרוע יותר?

אני לא מחפש משהו רציני או מקצועי אז רסיבר ב1200 שקל יספיק לי עד הגג.

תודה על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אחליט כבר להוסיף איכות הצליל (דיסק צרוב של MP3) מהDVD תשמע טוב יותר\גרוע יותר?

אני לא מחפש משהו רציני או מקצועי אז רסיבר ב1200 שקל יספיק לי עד הגג.

תודה על התגובות

האיכות תיהיה אותו דבר ... זה איכות ההקלטה שקובעת

תחפש בלוחות בתפוז , בפיוז , ויש עוד כמה ששכחתי עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להביא גם טובים בפחות-כמו שלי.רמקולים של פירלס 400 וואט משהו מטורף.

אני עם רסיבר חדש של JVC ושומעים פצצה ,לדעתי כמובן ,יש כאלה שלא היו יורקים לכיוון של מערכת כמו שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להביא גם טובים בפחות-כמו שלי.רמקולים של פירלס 400 וואט משהו מטורף.

אני עם רסיבר חדש של JVC ושומעים פצצה ,לדעתי כמובן ,יש כאלה שלא היו יורקים לכיוון של מערכת כמו שלי.

אני דווקא לא משקיע בטרוף במערכת אבל זה פשע לקנות של פירלס

פירלס זה קקי בכל קנה מידה

והרסיברים של jvc סבירים לדעתי (הם לדעתי באותה רמה כמו הרסיברים של yamaha בסוכמים של 1000-2000 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...