DVD DivX שאלה והתלבטות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD DivX שאלה והתלבטות

blackbimer

Recommended Posts

האם במכשירי הדיוידי דיוקס שיש קיום בשוק יש את האפשרות נגיד לצרוב את הסרט כמו שהורדתי אותו ובאותו דיסק גם את הקובץ של הכתוביות ופשוט לפתוח דרך הדיוקס את הכתוביות בסרט?

או שצריך קודם את תהליך הדבקת הכתוביות ורק אז לצרוב את הסרט...?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יש כאלו DVDים, רק אתה צריך ששם הסרט יהיה זהה לשם התרגום, לדוגמא:

thering.avi

thering.ssa

(נקרה לי שהכתובית חייבת להיות SSA).

ויש גם DVDים טיפה יותר יקרים, שעובדים כמו הנ"ל אפילו עם תרגום בעיברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי - יש בעיה עם הכתוביות בעברית.

אין עדכונים כמו שצריך שמאפשרים הדבקת כתוביות בעברית.

צריך כל מיני "טריקים" של להפוך את הכתוביות וכו'.

אגב, זה מעודכן ללפני חודשיים-שלושה, אז יכול להיות שכבר יש מכשיר שתומך בכתוביות בעברית כמו שצריך, אבל לפני 2-3 חודשים לא היה מכשיר שעושה את זה כמו שצריך.

תנסה לחפש ביקורות על מוצרים ספציפיים (אולי אפילו ב-zap).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה בעצם היתרון במכשירי הדיוקס?

אז תגידו לי אם הבנתי נכון עדיין צריך את התהליך של הדבקת הכתוביות ואז אם אני יצרוב את זה אני יוכל ליראות את הסרט עם הכתוביות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרון: אתה מוריד סרט וצורב ישר בלי לקודד.

בקשר לתרגום בעברית: כמו שאמרתי יש DVDים יקרים שתומכים בזה, ויש כאלה גם זולים שע"י עידכון FIRMWIRE תומכים בזה גם. (אם אני לא טועה, LIONETWORK הוציאו משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר כאלה שקוראים עם התרגום ולא צריך להפוך שום דבר, אבל הם קצת יותר יקרים, אך לדעתי שווים.

הנה מה שכתבתי באתר מעשרות התראדים בנושא:

טוב אז ככה

לדעתי ממש חבל לך לקנות נגן ב- 800 שקל ושתצתרך להסתבך עם להפוך כתוביות וכל זה, אז או שתקנה משהו הכי זול שיש שקורא תרגום ב-400 שקל (מה שלא הייתי ממליץ)

או שתקנה XORO 415 שקורא את שני הפורמטים הנפוצים (SRT/SUB) של התרגום בלי הצורך להפוך, ונראה לי ממש ליגה מעל השאר (בלי להחשיב את KISS היקר להחריד). המחיר שלו הוא 990 ש"ח, לדעתי שווה תהשקעה, תוכל לקרוא ביקורת פה

ואגב זה לא SSA זה SRT הפורמט שרב המכשירים תומכים בו, בכל אופן אם אין תקציב יש גם דגמים פשוטים שקוראים תתרגום רק צריך להפוך אותו קודם במחשב (היפוך של האותיות בעיה שקיימת בהרבה מכשירים אלקטרונים בלא עובדים עם עברית ויזואלית של וינדוז אלה עברית לוגית כמו שהיה פעם עם האתרים שחלק ככה וחלק ככה).

תבדוק בציטוט שלי תלינק לפורום ההוא שעוסק במכשירים כאלה בטוח תמצא כמה תשובות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(היפוך של האותיות בעיה שקיימת בהרבה מכשירים אלקטרונים בלא עובדים עם עברית ויזואלית של וינדוז אלה עברית לוגית כמו שהיה פעם עם האתרים שחלק ככה וחלק ככה).

הפוך.... רוב המכשירים עובדים בשיטה הויזואלית (השטן הגדול, בעברית האותיות הפוכות), תמיכה בעברית לוגית היא הישועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאנ יהיה בטוח שאתם מדברים על הכתוביות אתם מתכוונים שצריך את תהליך של הדבקת הכתוביות ואז שצורבים יש איתם בעיות היפוך ? או שהכוונה שאי אפשר

לפתוח את קובץ הכתוביות בסרט..?

תודהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אנחנו מדברים על פתיחת הכתוביות עם הסרט כשני קבצים נפרדים..

התהליך של הטמעת הכתוביות לצמיתות לא מחייב תמיכה בכתוביות בכלל או בעברית בפרט

בקיצור שני החברות המובילות הן pioneer ו XORO למרות שיש חברות נחותות יותר שהן גם מצויינות.

לפני שאתה את הקנייה תחפש ביקורות ותגובות של אנשים שרכשו כבר מכשיר כזה וגם תחפש באתר הבית של החברה המייצרת אם יש להם עדכון קושחה לכתוביות בעברית אם הם מתכוונים להוציא עדכון בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה.. אני די נעול על הXORO 415 שהבנתי שהוא הכי חזק עכשיו בשוק אבל הבעיה זה המחיר... כי אני יודע שעכשיו המחירים הם 1000 ש"ח ומעלה אבל תוך זמן קצר המחירים בטוח ירדו כמו כל דבר..

אז כניארה שאני יחכה קצת

תודדדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב שאלה של תם:

עדכון קושחה - איך הוא מתבצע?

מכניסים דיסק עם קובץ העידכון למכשיר והוא יודע לעדכן?

או שיש צורך לחבר את המכשיר למחשב בצורה כל שהיא?

:nixweiss: :s05: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...