מפרט כמעט סגור. צריך רק בדיקה אחרונה + מחיר משוער - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סגור. צריך רק בדיקה אחרונה + מחיר משוער

BINI

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי בחיים לא עשיתי , אני לא יודע איך עושים את זה, ואם זה שווה בכלל...מה אני צריך שתידפק לי המערכת?? (ועוד אתם אומרים להישאר עם הקירור המקורי...). אותו דבר בקשר לזכרון...מה שאמרת אולי נשמע טוב, אבל מאיפה אני יודע איך זה ייצא במציאות...אוברקלוק זה לא מדוייק, ומה שאמרת נראה לי יותר מדי מין קומבינה כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח...מה אתם עושים צחוק?? אני מדבר פה עם קירות?? רבאק אני אומר שאני רוצה מעבד 3200 אז למה אתם ממשיכים עם ה3000?! אני פתוח להצעות בהרבה דברים אחרים אבל במעבד לא, ודווקא איתו אתם מתעקשים שאני ייקח את ה3000. אז אני לא רוצה את ה3000, אני רוצה 3200 ואני לא מוכן להתפשר פה. אתם מוכנים להשלים עם זה בבקשה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בחיים לא עשיתי , אני לא יודע איך עושים את זה, ואם זה שווה בכלל...מה אני צריך שתידפק לי המערכת?? (ועוד אתם אומרים להישאר עם הקירור המקורי...). אותו דבר בקשר לזכרון...מה שאמרת אולי נשמע טוב, אבל מאיפה אני יודע איך זה ייצא במציאות...אוברקלוק זה לא מדוייק, ומה שאמרת נראה לי יותר מדי מין קומבינה כזאת...

זה לא קומבינה! - ה מאוד פשוט! - הזכרון מיועד לעבוד בתדר יותר גבוה ממה שהלוח אם נותן לו (500 במקום 400)- אז במקום זה אתה יכול להוריד לו תזמונים אין כאן שום קומבינה ושום נעליים.

דבר שני לגביי המעבד- לא הבנת מה אמרתי - קודם כל אין לך מה לעשות OC ל3200 כי ההבדל זניח לגמרי ואתה לא תרגיש הבדל בביצועים אבל אם כן תרצה בכל זאת לעשות - אז זה Oב מאוד זניח שלא צריך להחליף בשבילו גוף קרור ולא כלום (ולא המערכת שלך ממש לא תשרף) - אבל מלכתחילה זה נראה לי מטופש לשלם עוד 200 שקל על מעבד שאתה לא תרגיש שהוא יותר טוב, ואפילו אם כן אתה לבד בבית יכול להגיד למחשב שלך (OC) לעקוף את ה3200 .

דוד- אתה כאילו רוצה הכל בכלום כסף.

מצד אחד אתה אומר "אני חייב את המסך המפלצתי הזה והמערכת רמקוילים וכו וכו וכו" מצד שני נותן תקציב לחוץ- אז סבבה- נותנים לך פה פתרונות מעולים שלא פוגעים בביצועים של המערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימי, אבל הפתרון שאתה נותן (עם הזכרון) אפילו שהוא נותן ביצועים טובים יותר הוא מייקר לי את המערכת לא מוזיל לי אותה...

תקן אותי אם אני טועה...... הזכרון שאני הצעתי, אתה יכול להשיג אותו 512MB -ב500 ומשהו שקל.... ולעשות שיעבוד בC2, זה מייקר לך? הזכרון שאתה הצעת עולה פחות? סבבה... אתה תמיד יכול לקחת 400MHZ והם באמת זולים וגם אחלה זכרונות (ושוב ההבדל בC2 הוא לא כזה גדול בן אדם, אתה לא ממש תרגיש את הביצועים פושרים,ממש לא)- כנ"ל לגביי המעבד- העצות שאנשים נותנים לך פה זה מתוך התחשבות בביצועים- שלא תרגיש ביצועים ירודים...

הכי פשוט היה להציע לך קח איזה אתלון 2800, 128MB זכרון פנימי עם תזמונים גבוהים מאוד, וכל המערכת חרא לגמרי , העיקר שהמסך יהיה איחכותי, ו-וואלה יש לך מחשב דפוק עם אחלה מסך ואחלה רמקולים בקצת כסף...

זאת לא המטרה, הבנו מה הביצועים שאתה רוצה מהמערכת שלך- והבנו מה המחיר בערך שאתה רוצה, אז עושים שינויים שיתאימו גם למחיר וגם לביצועים (כמו לדוגמא מעבד 3000 במקום 3200, שלא תרגיש הבדל בביצועים, כמו זכרון שעולה זול אבל מאוד איכותי ... מבין מה אני אומר? כל ההצעות פה לוקחות בחשבון את שני המדדים- מחיר וביצועים. אנחנו מנסים להגיע למצב שאתה מוריד במחיר מבלי להרגיש שאתה מוריד בביצועים. אבל אתה עם הראש בקיר (3200 הרבה יותר טוב מ3000 , ואני רוצה C2 בזכרונות וכו'...

מה חשוב לך מה שיהיה כתוב לך על המדבקות? או תכלס איך המחשב יעבוד? - נותנים לך כאן עצות- שהמחשב יעבוד כמו שרצית... במחיר שרצית... כי מה לעשות עם המסך שבחרת צריך למצוא פתרונות אחרים ממה שהצעת בעצמך...

ואם כבר גם המארז המפוצץ הזה מה קשור? סתם מארז יקר שעולה כסף בגלל שהוא נראה נחמד? תראה את חייב לקצץ- החלטת שהמסך לא נתון לפשרה סבבה- כולנו זורמים עם זה למרות שכל אחד אחר פה היה קונה מסך יותר קטן- אבל סבבה החלטת שזה הכי חשוב בכיף- דואגים ללכת סביב המסך - אבל תבין שבהתאם למחיר אתה תצרטך להתפשר על דברים אחרים.

מה שטוב שפנית לפורומים כאן שיש כאן אנשים שמבינים שיכולים להגיד לך איך הפשרה הזאת - לא תראה אותה בכלל בביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, תרשום פה את החלקים שאתה מעוניין בהם-הרמקולים ,המסך המארז+ספק .תרשום מחיר סופי עליהם וניתן לך פה את שאר החלקים במחיר שנשאר.

דרך אגב ,אין מצב שאתה מתפשר במסך? ,כי יש מסך 19 של סאמסונג עם זמן תגובבה של 8ms ב2600 שקל ,דבר שיעזור לך לקחת את כל שאר החלקים שאתה רוצה בלי חריגה.

הנה פירוט על המסך:

?TFT 19'' 913N 8ms?

Model Samsung SyncMaster 913N

Device Type Flat panel display / TFT active matrix  

Colour Silver

Dimensions (WxDxH) 41.7 cm x 21.6 cm x 42.5 cm

Weight 6 kg

Diagonal Size 19"

Viewable Size 19"

Dot Pitch / Pitch 0.294 mm  

Max Resolution 1280 x 1024  

Colour support Up to 16.2 million colors  

Interface VGA (HD-15)

Compliant Standards TCO '99

Power Consumption Operational 38 Watt

2640 ¤   Buy  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , זה לא צחוק נקודה.

אי אפשר לקפוץ מעל הראש עם התקציב לא מספיק . :kopfpatsch:

אתה יכול להוריד את המסך ולשנותו , דבר שיוכל לעזור לך בנוסף עוד הרבה כסף לשיפור המערכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימי, הקינגסטון עולה 350...זאת אומרת שאם אני הולך על הזכרון שלך (אפילו שעכשיו שאני חושב על זה אז הרעיון עצמו סבבה לגמרי) אני צריך הוסיף 200 שקל...אז בזכרון אני כן עושה ויתור והולך על זכרון C3 רגיל. במעבד אני נוטה שלא לרדת אבל אני לא יודע כבר...בקשר למארז הוא לא מפוצץ בכלל...330 שקל כולו למארז טוב...זה כלום אחי...(בהתחלה בכלל רציתי את הסמוראי של RADIMAX...).

EVEMAN תודה אחי על ההצעות שלך להוריד לי תמחיר אבל אני לא רוצה תסמסונג הזה. אני לוקח את הViewSonic ולא משנה מה.

זה המפרט שלי כרגע...יש לכם הערכת מחיר כמה הוא צריך לצאת שאני יידע לפחות כמה צריך להוריד?:

Sunbeam® Samurai Red

Thermaltake Silent PurePower 410Watt W00035

Gigabyte GA-K8NF-9 nVIDIA nForce4 4X

AMD 64 3200 (939-pin) BOX

Kingston 512MB 400Mhz PC 3200 C3

Gigabyte NVIDIA GeForce 6600GT VIVO PCI-E SLI GV-NX66T128VP 128MB III RETAIL

WD SATA 80GB 8MB 7200 RPM

NEC ND-3520A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X Black Bulk

Logitech X-530

Logitech® Cordless Desktop® EX 100

ViewSonic LCD 19 VP912S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימי, הקינגסטון עולה 350...זאת אומרת שאם אני הולך על הזכרון שלך (אפילו שעכשיו שאני חושב על זה אז הרעיון עצמו סבבה לגמרי) אני צריך הוסיף 200 שקל...אז בזכרון אני כן עושה ויתור והולך על C3 רגיל. במעבד אני נוטה שלא לרדת אבל אני לא יודע כבר...בקשר למארז הוא לא מפוצץ בכלל...330 שקל כולו למארז טוב...זה כלום אחי...(בהתחלה בכלל רציתי את הסמוראי של RADIMAX...).

EVEMAN תודה אחי על ההצעות שלך להוריד לי תמחיר אבל אני לא רוצה תסמסונג הזה. אני לוקח את הViewSonic ולא משנה מה.

זה המפרט שלי כרגע...יש לכם הערכת מחיר כמה הוא צריך לצאת שאני יידע לפחות כמה צריך להוריד?:

אהה סבבה חשבתי אתה עדיין עם הסמוראי הטפשי הזה..

הקינגסטון עולים 300 ל512MB? אם כן סבבה, התפשרת הכי שאתה יכול.

לגביי מחירים... אל תהיה עצלן... כנס לאתר של חנות מחשבים- תבנה שם את המפרט שלך תראה מהמ המחיר- ואז תתחיל לשחק עם הרכיבים לראות מה אתה יכול להרודי ומה יהיה המחיר ... לגביי המעבד אני עדיין חושב שאתה יכול לרדת ל3000 מבלי לספוג אבידה בביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקינגסטון 350 אבל זה עדיין התפשרות לא? :-\

אני ממש לא עצלן, אבל כשבדקתי מחירים יצא לי 9.5 ! (גם אם אני יורד לסלרון 1.3 זה לא יספיק לי... ???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...