אינטל פנטי 4... - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל פנטי 4...

Regev

Recommended Posts

אתה מוזמן לבוא אליי ולראות במו עיניך באס של 166.. ואם היית קורא את התגובה שלי בצורה נאותה היית רואה שכבר רשמתי את זה.

ובפעם המאה - לא אמרתי שהוא יותר טוב, אבל אתה שוב ושוב טוען שהוא זבל. בכל מקום שאני קראתי (ואם תחזור אחרוה ותקרא את האסמכתות שאני ציטטתי) כתוב של SIS יש יכולות OC מצוינות.

אני היחיד כי אם היית מבין היית יודע שהלוח הנ"ל לצערי יובא בייבוא אפור ודי קשה להשיג אותו בארץ, זו הסיבה שקולי במיעוט (מה שלא אומר כלום על איכות הלוח אלא על מוגבלות הייבוא לארץ וחוסר היידע המשווע בארץ על מוצרים נאותים - ע"ע כרטיסי SUMA שלא היו מוכרים עד להייפ שנוצר סביבם לאחרונה אך בחו"ל מוכרים זמן רב).

ולבינתיים אני היחיד שנתן לינק לביסוס מה שהוא אומר, אם כבר ציינת את זה, ורק אתה מתלהם ומצטט גולשים במקום אתרי חומרה רלוונטיים!

לבחור עם החבר - צור עימי קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפעם המאה- אני לא אומר שהוא זבל, אני פשוט אומר שלא כדאי לקנותאותו בגלל היתרון של הלוחות מבוססי הצ'יפסט של אינטל על פניו והמחיר הדוומה, וגם אם יש הפרש- שווה להשקיע.

אני אגיד את זה בפעם המיליון, אתרי חומרה לא מהווים מדד..מצויינות בהם רק האופציות ולא תוצאות OC מעשית..כמוש אמרתי, ללוחות של ג'יגה בייט יש FSB של עד 355..אז? הם טובים יותר מלוחות אחרים לOC? לפי האופציות- כן.

אני נתתי ביסוס, לא אתה..

בינתיים הדבר היחיד שראיתי ממך הייתה הדיעה שלך וביקורת מצ'וקמקת..שלא שווה אתה דפי HTML שליהם הם נכתבה, אני הולך ע"פ דיעות משתמשים בלבד כמוש אמרתי לך, ורבים עושים כך- הדיעות האמיתיות והאמינות ביותר...

אתר החומרהמהיחיד שעדיין יש לי איכשהו אמון בו זה -ZONE...וגם לא תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמון היחיד שיש לך הוא באותם אנשים (שאני אחד מהם) שקנו את המוצר והם לא אובייקטיבים (איך קראת לזה, ישראלי מתלהם?), ולא באתרים מיקצועיים? יפה... אך מטופש.

ברור שאדם שקיבל מוצר לא תקין ילכלך בצורה גורפת למרות שייתכן שהוא במיעוט - תחשוב על זה.

אתה מהווה קול רפה אם אתה כ"כ סקפטי ומאמין רק לאנשים ממורמרים. אתה בין היחידים שחשוב שאתרי חומרה לא מהוים מדד (אז לפי דעתך גם האתר הזה לא מהווה מדד, אונו לא אמורים להתייחס לכתבות בו?)

תסלח לי, אני על אדם עם השקפות כשלך לא אסמוך בשום עיצה - והפעם זה אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Huber, יקירי, ת'סתכל במאגרי המהרה כמו ב--Zone ותספור כמה לוחות מבוסס SiS יש שמה.

או במקומות אחרים על אותו עיקרון.

ואז תתחיל לקרוא פורומים בחו"ל של .

זה לא שאנשים רק מגדפים מה שלא בסדר, הם משבחים גם מה שמוצלח ומציעים לאחרים.

ורוב ההמלצות, אם תשים לב, נוטות ללוחות מבוססי צ'יפסט של אינטל, בעיקר ו- כמובן...

זה לא עובדה שהם יותר טובים, פשוט משהו שניתן לראות על פני השטח אם בודקים בהרבה מקומות.

אולי זה בגלל נטייה מסויימת של אנשים לאינטל.. אני לא יודע, אבל העובדה שעל לוחות מבוססי SiS כן מתלוננים על FSB נמוך בדר"כ.

ועל לוחות פחות.. עד כמה שניתן לשים לב.

צריך לעשות השוואה אחד על אחד, 4SDA לעומת ה-845G או 4BDA.. עם אותם רכיבי חומרה.

אני מאמין שהצ'יפסטים של שתי החברות מעולים, אולי אחד קצת יותר טוב מהשני להמהרה, ולכן יותר משתלם..

אבל השני הוא בטח לא דרעק! (לא הכל מושלם AntiVirus! ;))

מה גם שלוחות מבוססי SiS בדר"כ יותר זולים בקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

אין לוח מבוסס צ'יפסט SIS שמאפשר-כולם דרעקיים..אפילו אביט ואפוקס נפלו בקטע הזה

אתה קראת להם זבל? אתה?! לא.... ::)

הוא מדבר על חוסר האפשרות לנעול את המחלקים של ה-PCI/AGP בלוחות מבוססי SiS.

על תיקח את זה יותר מדי ברצינות, הוא נוטה להגזים בשימוש עם המילה דרעק. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחבל שכך, כי יש אנשים שמושפעים בקלות, ואם לא היה לי את המוצר והייתי נוטה להאמין כמו רבים שלא מבינים, הייתי בטוח שהמוצר הנ"ל נוראי ואיך הוא אומר - דרעק ;)

אני יותר מאשמח לנדב את הלוח שלי אם יש פה מישהו עם 4BDA שיגיב לאתגר... ככה כולנו נחכים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתייחס בסקפטיות למקומות שכאלו בגלל ש OC לא "קונבנציונלי" לא ממש מהווה דרך חיים אפילו לא אצל OC נלהבים...

מרבית הרשומות שם מבוצעות ע"י חומרה לא סטנדרטית שלא עובדים איתה ביום יום (כגון קרח יבש, מודים למתח וכו') ואדם שרוצה OC יציב לעבודה יומיומית לא צריך להשוות את עצמו למאגרים שכאלו.

לגביך - אני אשמח להיפגש ולהחליף רשמים, כמו כן לעשות בדיקות אמפיריות וחד משמעיות. אפא אתה גר? בחודש הקרוב יש לי המון זמן ככה שאפשר להתארגן ולתרום לכל הפורום קצת ניסיון אישי ובדיקות חד משמעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמון היחיד שיש לך הוא באותם אנשים (שאני אחד מהם) שקנו את המוצר והם לא אובייקטיבים (איך קראת לזה, ישראלי מתלהם?), ולא באתרים מיקצועיים? יפה... אך מטופש.

ברור שאדם שקיבל מוצר לא תקין ילכלך בצורה גורפת למרות שייתכן שהוא במיעוט - תחשוב על זה.

אתה מהווה קול רפה אם אתה כ"כ סקפטי ומאמין רק לאנשים ממורמרים. אתה בין היחידים שחשוב שאתרי חומרה לא מהוים מדד (אז לפי דעתך גם האתר הזה לא מהווה מדד, אונו לא אמורים להתייחס לכתבות בו?)

תסלח לי, אני על אדם עם השקפות כשלך לא אסמוך בשום עיצה - והפעם זה אישי.

אתה מעוות את דבריי, אמרתיש אניה ולך לפי דיעות משתמשים..שבניגוד אליך מחליפים לוחות כמו גרביים, ולא חסרים כאלה..ובסיכמון הכללי שלה דיעות ובפער די גדול- הלוחות מבוססי צ'יפסטיםש ל אינטל לוקחים ובגודל..עם עובדות אתה לא יכול להתווכח.

אתה רוצה להתחיל לקנות לפי אתרי חומרה? אז אולי תקנה לפי הביקורת הזאת..שהמסקנה בה שזיכרון ה2700 של OCZ טוב מזיכרון ה2700 של סמסונג, זו ביקורת..הכובת ידוע הכל, אז זה בטח נכון..רק OCZ מעכשיו.

http://www.blargoc.co.uk/reviews/pc7200ddr/

ביו, אם תשים לב תיקנתי את עצמי אח"כ והבהרתי את הנקודה, הלוח כשלעצמו לא "זבל", אבל למה לקחת אותו כשיש לוח טוב ממנו מבוסס I845D במחיר דומה? הIלוח מבוסס הI845D יאכל אותו..ה"דרעק" היה בהשוואה לאביט BD7\אפוקס 4BDA.

ואני לא מדבר רק על האפשרות לנעילת PCI\AGP, הלוחות מבוססי SIS פשוט מגיעים פחות רחוק.

האבר, לביו יש את ה4BDA..ואולי יהיה אפשר לארגן משהו עם הIT7 שלי, רק כדי להוכיח לך שאתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברהמ"ש, וכרגע המחשב ההוא לא מורכב.. לא שזה משנה הרבה..

אולי בתערוכה שמתכננים פה באתר..

בכל מקרה, אתה יכול לראות במאגר נתונים באיזה הם השתמשו גם כן..

קודם תפסול את כל ה-RDRAM וכל הקירור הקיצוני ותישאר רק עם ואוויר.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטי - שוב אתה לא קורא... שלוש דקות לפניך הוצע הרעיון. אני לא אטום ואשמח ללמוד (אבל תסלח לי, ממך אני לא מוכן, בטח לא אחרי הרושם שיצרת אצלי...).

ביו - כל מה שאנו צריכים באמת זה את לוח האם, את שאר הדברים אני אביא כי בכל מקרה צריך לנסות עם אותו מעבד ואותה חומרה היקפית.

לגבי התערוכה, שמה לא יהיה מיקום נוח או תנאים נאותים לניסויים לפי דעתי וניסיוני ממקומות הומי אדם. את זה נצטרך לעשות ראש בראש ואני מוכן להגיע למרכז מהצפון אם אתה רציני - הכל בשביל ללמוד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביו, אם תשים לב תיקנתי את עצמי אח"כ והבהרתי את הנקודה, הלוח כשלעצמו לא "זבל", אבל למה לקחת אותו כשיש לוח טוב ממנו מבוסס I845D במחיר דומה? הIלוח מבוסס הI845D יאכל אותו..ה"דרעק" היה בהשוואה לאביט BD7\אפוקס 4BDA.

ואני לא מדבר רק על האפשרות לנעילת PCI\AGP, הלוחות מבוססי SIS פשוט מגיעים פחות רחוק.

האבר, לביו יש את ה4BDA..ואולי יהיה אפשר לארגן משהו עם הIT7 שלי, רק כדי להוכיח לך שאתה טועה.

זה מה שאני אומר, אתה משתמש בדרעק יותר מדי.. וזה יכול ליצור רושם מוטעה אצל אנשים מסויימים שמקשיבים לך.

בדוגרי יש המון אנשים שלא צריכים אפילו לוחות ברמה של SiS ואין סיבה להמליץ להם על יותר.

כי הם לא דרעק. גם לא בהשוואה למבוססי .

זה לא שהם לוחות של אינטל, או או משהו בסגנון - זה דרעק! ;D

עריכה: שגיאות כתיב בכזו כמות אומרות רק דבר אחד - הגיע זמן לישון!! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...