פרוייקט הפאן באס הראשון שלי-גמור!**תמונות עמ' 1 2 4 5 ו6** - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט הפאן באס הראשון שלי-גמור!**תמונות עמ' 1 2 4 5 ו6**

cool_boy-PP

Recommended Posts

טוב נגמרה לי ההספקה של האיזיליוברד ככה שאני הולך לקנות היום מהום סנטר כמה דברים ובינהם !!דרמל אל-חוטי!! כדי שאני יוכל לעשות איזה מודינג רציני למחשב.....טוב נגדים אני רוצה גם לקנות אז נגיד אני בא למוכר אז איזה שם של נגד אני צריך להגיד לו שיביא לי (כי הוא קצת מעפן באלקטרוניקה(הביא לי מנורת להט במקום לד!)

ועוד 3שאלות שיש לי:

איך אני אמור לחבר את המפסק למנורה ולמאוורר?

האם אני צריך נגד גם למפסק?וכמה V לוקח המפסק?

אני יעדכן היום (יש חופש סוף סוף) עם תמונות של מה שקניתי!

תודה!

אל תקנה את הדרמל האל-חוטי  תקרא את זה ותבין למה

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=mpc7800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יאהה מזל שהראת לי את בהביקורת הזאת כי התכוונתי לקנות אותו ....בכלל לא ידעתי שיש ביקורות באתר על מכשירים.....חח

"ה MPC החזיק מעמד זמן מגוחך של 28 דקות בלבד לפני שהוא נפח את נשמתו האחרונה וגופתו הקרה והמתה שבקה חיים בידי, והוא נשלח לטעינה מחדש ארוכה ומייגעת של 3 שעות"

28 דקות יוווו איזה מעפן המכשיר הזה.........אני קונה את הדרמל הרגיל אבל אם לא יהיה אותו בהום סנטר אני יסתפק בוולף......

ועוד פעם אני מודה מודה מודה לכם שעזרתם לי באמת תודה לכלום ובקשר לעכבר האלחוטי כל מי שרוצה לדעת הוא נדפק לי בסוף היתבלבלתי בחוטים שם אבל לא משנה יש לי

כבר איזה 4 עכברים כאלה של ולג'יטק (זה מה שהביאו מתנה ליום הולדת וכולם הביאו עכברים אלחוטיים אבל שיהיה .....)ככה שאין לי מה לעשות איתם

הרבה......

ונחכה קצת שיהיה לי זמן וכשיגיע הדרמל אני יחורר קצת את האקס בלייד +חור עליון למאוורר והוצאת גרילים של המאווררים.......דרך אגב היו לי כבר איזה 4 כולל של

קולר מאסטר אבל המארז הצפציפי הזה הביא לי את תוצאות הקירור הטובות ביותר(מאוורר אחורי 12,מאוורר קידמי 12,מאוורר צד של החלון 8,ומאוורר צד בדלת השנייה כן!8

,ומשולב עם יופי באמת מארז מושקע נראה שA-TOP חשבו הרבה על הבנייה והאסטטיות אבל בכל מקרה אני הולך לחורר לו את האמא .....שחבל"ז אז נראה כבר עד

הפרוייקט הבא........תודה לכולם(כבר חזרתי על זה לפחות 15 פעם.....חחחח ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאהה מזל שהראת לי את בהביקורת הזאת כי התכוונתי לקנות אותו ....בכלל לא ידעתי שיש ביקורות באתר על מכשירים.....חח

ציטוט

"ה MPC החזיק מעמד זמן מגוחך של 28 דקות בלבד לפני שהוא נפח את נשמתו האחרונה וגופתו הקרה והמתה שבקה חיים בידי, והוא נשלח לטעינה מחדש ארוכה ומייגעת של 3 שעות"

28 דקות יוווו איזה מעפן המכשיר הזה.........אני קונה את הדרמל הרגיל אבל אם לא יהיה אותו בהום סנטר אני יסתפק בוולף......

בשביל זה אני כאן (יש גם עוד הרבה נשמות טובות בפורום שרק שמחים לעזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז זהו זה הפרוייקט הסתיים לגמרי והוספתי מפסקים והכל כבר מוכן ועובד!

הנה עדכון אחרון וכשיהיה לי עוד זמן אולי אני יוסיף איזה מאווררון TT קטן באמצע(בגלל זה השארתי רווח.....)

טוב נראה כבר עד הפרוייקט הבא שלי(רמז ( ;D) :הולך להיות משהו עתיק ביותר .......)

הנה של הפאן באס מוכן ומושלם!

מבפנים: :D

mvc043s2rq.jpg

מבחוץ:(הוא הוכנס לתוך המגירה בגלל שהדלת של המארז לא יכלה להיסגר.....)

mvc042s7dm.jpg

ועוד תמונה של העבודה הפנימית עם האיזיליוברנד הצהוב(כן צהוב....כמה חיפשתי כזה.... ;D)

mvc044s4wm.jpg

ונראה כבר עד הפרוייקט הבא שלי (כמובן כשיהיה לי זמן .......בטוח לא בשבועיים הקרובים......)

תודה לכולם!(דיייי כמה אני חוזר על זה ......חחחחח ;D ;D :D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזהו אחד השינויים (המודינג) הראשונים שלך.

קודם כל בתור התחלה כל הכבוד, עמדת במשימה והצלחת לבנות לעצמך את הפאן-באס. :yelclap:

שנית כל, בלי להעליב ורק בשבילך אני אומר, יצא פשוט זוועה.

ולמה אני אומר את זה? לא בגלל שאני רשע (אולי קצת..), אלא כי ככה זה ממבט מקצועי ואסטטי.

תסתכל על כל החוטים המפוזרים האלה, הם יגרמו לך רק לבלאגן, קצרים, הם יקרעו לך בלי שתשים לב בטעות,

הם עלולים לשרוף משו, הם לא בטוחים - לא ככה בונים חומה!

תסתכל על הפאנל, שלא נדבר שיש רק 2 מפסקים (ומפסק אחד ראשי אני מנחש), אין בין המפסקים

רווחים שווים.

החורים לא אסטטים, ונראה כאילו עשית את החורים באמצעות חום והתכת הפלסטיק והתוצאה - זוועה לעין.

מכיוון שזה הפאן-באס הראשון שלך וגם הראשון שלי היה נראה מאוד דומה לזה, אני מקווה שתלמד מהטעויות.

כל התגובות ה"רעות" שלי באות לעזור לך ללמוד מטעויות ושבפרויקט הבא יהיה טיפה יותר איכות.

אני ממליץ לך להשתמש בקופסא לכל החוטים, לקדוח חורים נורמלי עם מקדחה (או מולטיפרו) שיצא חור יפה.

ממליץ לשים בית לד לכל לד. להשתמש בשרוול בידוד מתכווץ (היטשרינק), לוח הלחמה(חובה!) והרבה סבלנות !!

בהצלחה, רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזהו אחד השינויים (המודינג) הראשונים שלך.

קודם כל בתור התחלה כל הכבוד, עמדת במשימה והצלחת לבנות לעצמך את הפאן-באס. :yelclap:

שנית כל, בלי להעליב ורק בשבילך אני אומר, יצא פשוט זוועה.

ולמה אני אומר את זה? לא בגלל שאני רשע (אולי קצת..), אלא כי ככה זה ממבט מקצועי ואסטטי.

תסתכל על כל החוטים המפוזרים האלה, הם יגרמו לך רק לבלאגן, קצרים, הם יקרעו לך בלי שתשים לב בטעות,

הם עלולים לשרוף משו, הם לא בטוחים - לא ככה בונים חומה!

תסתכל על הפאנל, שלא נדבר שיש רק 2 מפסקים (ומפסק אחד ראשי אני מנחש), אין בין המפסקים

רווחים שווים.

החורים לא אסטטים, ונראה כאילו עשית את החורים באמצעות חום והתכת הפלסטיק והתוצאה - זוועה לעין.

מכיוון שזה הפאן-באס הראשון שלך וגם הראשון שלי היה נראה מאוד דומה לזה, אני מקווה שתלמד מהטעויות.

כל התגובות ה"רעות" שלי באות לעזור לך ללמוד מטעויות ושבפרויקט הבא יהיה טיפה יותר איכות.

אני ממליץ לך להשתמש בקופסא לכל החוטים, לקדוח חורים נורמלי עם מקדחה (או מולטיפרו) שיצא חור יפה.

ממליץ לשים בית לד לכל לד. להשתמש בשרוול בידוד מתכווץ (היטשרינק), לוח הלחמה(חובה!) והרבה סבלנות !!

בהצלחה, רן. ;)

רן אח שלי בכל זאת פרוייקט ראשון......אבל סבבה זה כיף לקבל ביקורות ....(דרך אגב הגיע הדרמל(המקורי לא הוולף.....סוף סוף נסעתי עד נתניה בשביל לקנות אותו.....))

ו...."ממלמדיי הישכלתי"(חזרתי רק לפני כמה דקות מנתניה וכבר מתחיל לצטט פסוקים בלי קשר מהתנ"ך.....חחחחחח ;D ;D ;D)

יאללה תודה אחים שלי ומקווה לביקורות בונות בפרוייקט הבא שלי.......... :xyxthumbs::silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...