איך אני גורם לרוט לעלות בסטרט אפ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני גורם לרוט לעלות בסטרט אפ?

Recommended Posts

אז ככה בגלל הסדגה כאילו כדי להריץ חלק מהמשחקים אני צריך לעלות כרוט ואין לי כוח להעביר משתמשים כול הזמן אז החלטתי לעבוד תמיד על רוט אבל הבעיה היא שהוא בדיפולט מעלה לי את המשתמש הרגיל כול הזמן

אז רציתי לדעת איך בסוסה 9.2 אני משנה את המשתמש שעולה עם עליית המערכת??

בתודה עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאד לא בטוח וסדנדרטי (שחכתי את המילה ל- bad practice) להשתמש ב- root בתור המשתמש הרגיל.

בדרך כלל משחקים אפשר להריץ במצב של משתמש רגיל, ולכן אם אתה יכול להפעיל אותם רק ברוט זה סימן שבתהליך ההתקנה משהו הוגדר לא כראוי (אפשרי לתיקון קליל אני מניח, לרוב מספיק לעשות set suid).

בכל מקרה, בשביל לא להחליף יוזרים באופן מלא אלא רק בשביל להריץ פקודה, אפשר לעשות בטרמינל

# su -

או סתם

# su

(עוד לא עליתי על כל ההבדלים בין השניים, עדיף את הראשון.

אתה מכניס את ססמת הרוט ואז תוכל להריץ את המשחק או הפקודה שדורשת גישת רוט.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות לא בסר אני יודע להגיד לך את זה כבר מעכשיו אבל אין מה לעשות הוא מתעקש לא לשנות אותם לא משנה כמה ניסינו (אני ו2 אנשים שמבינים בלינוקס)

עכשיו פשוט להריץ פקודה דרך הROOT אני יודע איך עושים אבל כדי לשחק זה פקודה ממש ארוכה ואין לי כוח לכתוב אותה כול פעם מחדש על הרוט פשוט שמתי קיצור דרך אז אני עדיין מעדיף להעלות את הרוט בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישתמש ברוט ביום יום? נישמע רעיון גרוע.

אני לא יודע איך זה בSUSE אבל זה הגדרוט אוטומתיות לא? האם המשתמש שלך בקבוצת משחקים שמורשים לשחק משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...