פרוייקט חדש שעלה במוחי: DVDPC project. | עריכה: יש תמונות של הממיר! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש שעלה במוחי: DVDPC project. | עריכה: יש תמונות של הממיר!

Gogo80

Recommended Posts

או קאיי אז ככה.

יש לנו מערכת קולנוע ביתית בבית ונמאס לי כל הזמן לראות במחשב במקום לנצל כמו שצריך את המערכת ביתית,

לכן הסתובבתי לי להנאתי במחסן - שיש בו כל מיני דברים ישנים, וראיתי ממיר ישן ששימש אותנו ללווין לפני הרבה זמן (ממיר ממש ישן של חברה לא מוכרת) - כפי שניתן לתאר הממיר בצורתו מזכיר מכשיר דיוידי, ומגבר סטנדרטיים... הוא היה מלוכלך וצבעו היה דהוי נורא (צבעו היה שחור).

במקרה - לחבר שלי יש מחשב ישן שהוא לא צריך - מחשב פנטיום 2 עם 64 מגה .

עשיתי אחד ועוד שתיים ואמרתי וואלה, למה לסבול, בוא נעשה מכשיר יפה שיהיה לו יציאה לטלוויזיה ושיישאר בסלון ולא ייקח מקום מיותר אלא יהיה כמו הדיוידי והרסיבר שיש שם..

עכשיו נתקלתי בבעיות הללו:

* ספק - הספק גדול מידי בקופסתו (אני שם שם ספק ג'נרי כי אני לא צריך מי יודע מה הספק), לכן פתחתי את קופסת הספק וראיתי שם את הספק עצמו שהוא קטן ונכנס לממידי הממיר - אז הבעייה הזו נפתרה.

* כרטיס מסך - הכרטיס מסך (השאני אפילו לא יודע איזה חברה וא) של המחשב הישן שחבר שלי הביא לי גדול מידי ועלה על גובה הממיר, בעקבות כך עיינתי לי בחנויות שונות באינטרנט וראיתי כרטיס מסך קטן במימדיו ומתאים לפרוייקט בעקבות כך שיש לו TVOUT.

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=2397

כפי שאתם שמים לב הכרטיס גם דיי זול.

* דיסק קשיח - לצערי הדיסק הקשיח שחבר שלי הביא לי עם המחשב נדפק - לכן אני צריך לקנות דיסק קשיח חדש - אני מחפש משהו שעולה בסביבות ה-300 לכל היותר (במילא אין לי תקציב כל כך גדול לפרוייקט).

בנוסף לכך גם שייפתי את הממיר והוצאתי ממנו את תכולתו והשארתי אותו ריק ומוכן לצביעה של פרימייר וצבע כסף מבריק.

עכשיו לכמה שאלות שלי שיש אליכם - מה דעתם על המעבד? הוא יספק אותי לצרכיי (צרכים של ראיית באופן טוב ובאיכות טובה).

כנ"ל לכרטיס מסך - הוא יתאים?

עכשיו יש לי גם בעייה עם הכרטיס קול - אני רוצה כרטיס קול איכותי - יש לי במחשב הישן onboard ואני מפחד שהאיכות שלו תהייה לא טובה, לכן יש לכם כרטיס קול PCI רגיל שמחירו לא עולה על 100 שקל שייתן איכות טובה? (אני מחבר אותו ישירות למגבר).

לגביי הצבע, אתם מכירים איזה שהוא צבע לקה שממוקם בתוך ספריי? כי אני רוצה למרוח את הממיר בלקה שהצבע לא יהיה דביק וילכלך לי את כל הסלון - אם לא יש לכם הצעות אחרות?

אם יהיו לי עוד שאלות אני אשאל כמובן באשכול זה..

תמונות עד שהמצלמה שלי תחזור (תמונות של הממיר והמחשב הישן) יהיו בעתיד.

אשמח אם תציעו רעיונות נוספים שאפשר לשלב בפרוייקט הזה :)

רק רציתי להגיד שזה הפרוייקט הראשון שלי כמודר :) אז אחלו לי בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי חבל :(

אממממ אני עדיין אמשיך בפרוייקט בכדי ליישם אתץ העניין ועם הזמן (שאני אשיג כסף) אני אחליף את הלוח והמעבד ואוסיף עוד סטיק של 128 ..

לבנתיים הידבקו בנושא ושהעניין לא יטריד אתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם, וכעת יש לי רק מצלמת (המצלמה שלי שגם האיכות שלה לא הכי הכי נלקחה על ידי דוד שלי למען ביצוע חילוף (טרייד אין) של המצלמה)

אז אני עוד כמה דקות אעלה תמונות של המארז מהמצלמת (למרות שהאיכות תהיה חרא אבל שיהיה לכם מושג על מה אני מדבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק עצה אחת תסגור את כול החיבורים האחוריים עם פח בעזרת הלחמה עם אתה מוכשר בזה או בעזרת ניטים או ברגים

ואפשר להכניס גם כ.מסך FX 5200 הוא באותו גודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, מה עדיף מבינהם? (תתחשב במחיר)...

אגב, אני מתכוון לסגור את החיבורים שם מאחור - על הדרך אני לא כל כך סגור אבל אני חושב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להרוס לך את המוטיבציה אבל יש פתרון הרבה יותר אלגנטי - יש נגן מבוסס דיסק קשיח של חברה בשם SMART זה מגיע בנפחים של מ 20 ג'יגה ועד 80 ג'יגה.. מתחבר למחשב ב USB2 כדי להעביר את הסרטים ויש לו יציאה או ל TV OUT או ל VGA (אם בא לך לחבר דוקא למסך של מחשב). זה גם עם שלט רחוק אז מאד נוח להפעיל את זה

כמובן שקט לחלוטין (לא כמו מחשב) וסוחב יופי כל DIVX שתזרוק לתוכו (כי זה תפקידו בחיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, תמיד יש את פתרון הקנייה.

זה בדיוק כמו להגיד לאיזה אחד שלא יעשה מודינג על המארז שלו כי יש promoded מוכנים ושזה סתם מיותר, אבל כל העניין פה הוא הקטע של "עשה זאת בעצמך" אחרי הכל בשביל מה צריכים חלון במארז? בשביל מה צריכים אולטרות? בשביל מה? כי כל הקטע של היופי והעשייה הוא זה מה שעושה את זה...

אז אני, במקום להשקיע הרבה מאוד כסף על משהו מוכן מעדיף לעשות את זה בעצמי וגם לחוות ת'משהו הזה וגם להינות ממנו... ומי שייראה את ה"ממיר" הזה בסלון ויישאל אותי מה זה אני אוכל להגיד בגאווה זה מחשב שאני הכנסתי לתוך ממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...