CeBit 2005 - הדיון הרשמי - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CeBit 2005 - הדיון הרשמי

BlackDiablo

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פטליטי הוא לא הגיימר ה-כ-י טוב בכל משחקי הFPS, הוא מצויין ונודע, אבל ממש לא הכי טוב בכל המשחקים, הוא בין הטובים ביותר בעולם בכל מקרה..

אני אישית חושב שאני הכי טוב וחשוב בעולם, אבל הבעיה היא ששאר הגיימרים לא מסכימים.

בכל מקרה, גם אני יוצא בקרוב בסדרת לוחות אם מיוחדים משלי שתקרא בשם הלא כ"כ מקורי אך המפתיע: "אני הולך לקרוע לפטליטי את הצורה (s939)".

הלוח ימכר בגירסה רגילה ובגרסת אספנים שתכלול בובת וודו של פטליטי בכבודו ובעצמו וסט מסמרים מובחר.

ניתן להזמין מראש. אספקה עד 21 ימי עסקים (נתון לשינויים קיצוניים, ולהגדרת מה שבא לנו בתור יום עסקים).

החברה רשאית לחזור בה בכל רגע מתנאי המבצע ללא הודעה מוקדמת, ולהחליף את המוצר המוזמן במוצר דומה שווה ערך לפי ראות עינייה לדוגמה סט כפיות מהודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמונות ובעיקר על הכותרות להן וההסברים. וטוב שעשית הפרדה אחרת הייתי מאבד עצמי לדעת אם זה היה בא בבת אחת.

שמתם לב על שלל הצבעים איתם מייצרים היום בשוק החומרה. ב"ה הם ירדו סוף סוף מהאפור המזוויע...

*מישהו כבר פירסם את הכתובת של אתר התערוכה ולא שמתי לב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה שם כבר

אני אומר לך לכם זה הדבר הכי שווה שיש!!!!  :xyxthumbs:

ואני גם נוסע 99% שנה הבא אז מקווה לראות שם עוד אנשים מישאל..

שווה כל יורו!

יש תמונות?

יהיה נחמד אם תעלה אותן לפה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

&[bnn3xa] Co] link=topic=111854.msg936589#msg936589 date=1110998120]

מוצר חדש של שהוא בלוק מים שנמצא על המעבד כלומר זה איך שהוא משתלב אם מים

http://www6.tomshardware.com/business/20050316/cebit2005-16.html

thermaltake_volcano.jpg

מה הם הצינורות השחורים והצהובים שיוצאים מהבלוק קירור?

מדובר בבלוק מים שמתחבר למערכת מים פנימית או חיצונית, או בבלוק מים עצמאי שעובד על טכניקת מעבר פאזות במערכת סגורה הרמטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

&[bnn3xa] Co] link=topic=111854.msg940527#msg940527 date=1111270051]

Thermaltake Heat Exchanger, a complex integration of Heat Source Block and Ambient Radiator, is an improved and more efficient form of traditional liquid cooling system.

עדיין לא ממש הבנתי. complex integration עם Heat Source Block ו-Ambient Radiator, אומר שמדובר בגוף אחד עצמאי כדוגמת ה-VapoChill Micro של asetek?

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1110731674,76132,

מה לגבי הצינורות השחורים והצהובים שיוצאים ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...