CeBit 2005 - הדיון הרשמי - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CeBit 2005 - הדיון הרשמי

BlackDiablo

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי מה זה מת להיות שם!  :D

בטח, הייתי מרגיש שם כמו ילד קטן בחנות ממתקים, כ"כ הרבה צעצועים מבריקים ונוצצים שקשה להחליט מה אתה רוצה יותר.  :P

למה הם לא משדרים את התערוכות האלה באינטרנט, כך שתוכל להסתובב שם בתוך מסדרונות וירטואליים, להיכנס לביתנים וירטואליים, להתרשם מהמוצרים החדשים בהגדלה מכל הכיוונים ובתלת מימד, ואף להזמין ישירות מהאתר מוצרים חדשים ישר מהתנור?  ::)

בדרך כלל לוקח עוד זמן אחרי התערוכה עד שהמוצרים המוגמרים מגיעים לשוק..

וד"א, אם תוכל לראות הכל באינטרנט.. איזו סיבה תהיה לך ללכת לראות את המקור? מספיק שאנשים הולכים מצלמים הכל ומשחררים , הם יכלו גם את זה לא להרשות.

התערוכה מתקיימת בהאנובר, גרמניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מה זה מת להיות שם!  :D

בטח, הייתי מרגיש שם כמו ילד קטן בחנות ממתקים, כ"כ הרבה צעצועים מבריקים ונוצצים שקשה להחליט מה אתה רוצה יותר.  :P

למה הם לא משדרים את התערוכות האלה באינטרנט, כך שתוכל להסתובב שם בתוך מסדרונות וירטואליים, להיכנס לביתנים וירטואליים, להתרשם מהמוצרים החדשים בהגדלה מכל הכיוונים ובתלת מימד, ואף להזמין ישירות מהאתר מוצרים חדשים ישר מהתנור?  ::)

רעיון נחמד אבל אני חושב שהם רוצים שאנשים יכנסו לתערוכה המציאותית כי להיכנס לשם עולה דיי הרבה לפי מה ששמעתי אם מישהו הולך לשם שיעשה שם שוד :hat::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך למען נכנסים לשם? כמה עולה כרטיס, כמה זמן זה, איפה זה, מי זה ומה זה?

בקיצור איך אני דואג לזה ששנה הבאה אני שם? צריך למשכן ת'בית? לרדת לזנות? לראות שישי בגאון? אני מוכן לעשות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה הבאה התערוכה תהיה גם בהאנובר, גרמניה??? :s05:

חיובי...

אני מנסה לשכנע את אבא שלי שאם אני משיג מספיק כסף לכרטיס הוא ישלם על השאר חח...

ברור שאני מדבר על כרטיס טיסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cebit נערכת בארבעה מקומות, טורקיה, גרמניה, אוסטרליה ועוד איפה שהו.

התצוגה הגרמנית היא העיקרית, טורקיה סתם זיוף זול, אבל זול מספיק כדי להגיע לשמה וללכת הבייתה באותו יום. אבל כזכור לי שמה זה בעקר טכנ' תקשורת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון

אולי נצא איזה קבוצה שנה הבאה לשם?

מה אתם אומרים?

רעיון אחד הנדירים!!!!!!!!

אני כבר רואה את הכותרת:

"משלחת hwzone ל- cebit 2006 יוצאת לדרך "השאלה אם זה ממש ממש ממש גדול? כי אם אפשר לראות את הכל באיזה 3-4 שעות

זה מגניב באמת אבל לא שווה לנסוע עד לשם.. אפשרת לקבל קנה מידה למשל לעומת תערוכת אוטומוטור של המכוניות בגני התערכוה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...