CeBit 2005 - הדיון הרשמי - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CeBit 2005 - הדיון הרשמי

BlackDiablo

Recommended Posts

בדרך כלל לוקח עוד זמן אחרי התערוכה עד שהמוצרים המוגמרים מגיעים לשוק..

וד"א, אם תוכל לראות הכל באינטרנט.. איזו סיבה תהיה לך ללכת לראות את המקור? מספיק שאנשים הולכים מצלמים הכל ומשחררים , הם יכלו גם את זה לא להרשות.

אם תוצג תערוכה וירטואלית מלאה באינטרנט, עדיין רוב האנשים שמגיעים עכשיו לתערוכות האלה ימשיכו להגיע אליהן, מכיוון שבכל-זאת תערוכה וירטואלית לא ממש משתווה לתערוכה האמיתית. מלבד זאת, לחברות השונות המציגות בתערוכה את המוצרים החדשים שלהן יש אינטרס בהעלאת תצוגה וירטואלית שתגדיל את החשיפה שלהן פי אלפי מונים. חוץ מזה, מה עם כל מליוני האנשים שלא יכולים להגיע לתערוכה בהאנובר? פירורי התמונות שמשוחררות באינטרנט, אמנם מדהימות אבל לא ממש מספקות.

במידה ומארגני התערוכה חוששים מאיבוד הכנסה, הם יכולים להעלות לאינטרנט תצוגה וירטואלית לייט בחינם לקהל הרחב, ותצוגה וירטואלית פרמיום שתכלול את הביתנים החשובים ומגוון אופציות מגניבות שונות בעבור תשלום סמלי של דולר אחד באמצעות כרטיס אשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעומתכם, אני בכלל לא מתכוון אפילו להתקרב לשם!

אני מכיר את עצמי, יש לי כוח רצון של תולעת משי מצוייה, אני יודע שכשאני אחזור לארץ משם אני אצטרך כנראה למשכן את הבית, למכור כליה ולרדת לזנות כדי להחזיר את כל החובות שיהיו לי.

יש דברים שעדיף שאני לא אתקרב אליהם (מישהו אמר קבוצת תמיכה בסיגנון AA?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוסך כסף לטוס לשם שנה הבאה

ירון אתה בא איתי?

כמה עולה כרטיס יומי / שבועי / וואטאבר לשם?

אני בכיף....צריך להתחיל לעבוד מעכשיו..!!...וצריך להביא המון המון קונדומים....כי ממה שאני הולך לראות שם...כל המקום יהיה שפיך..!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם זה ממש ממש ממש גדול? כי אם אפשר לראות את הכל באיזה 3-4 שעות

זה מגניב באמת אבל לא שווה לנסוע עד לשם.. אפשרת לקבל קנה מידה למשל לעומת תערוכת אוטומוטור של המכוניות בגני התערכוה?

בוא נחשוב... תערוכה של משהו בסביבות השבוע אם אני לא טועה, מעל 6,700 מציגים שונים מכל העולם ושטח תערוכה עצום.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני שנה הבאה נוסע - כסף או לא כסף.

מקסימום נלך ברגל, נחסוך ת'כסף לאוטובוסים ואפשר לנווט עם הGPS הביתי שהכנתי ממצפן, שלושה לימונים, וקופסת שימורים שמעכתי כמו MIO 168.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה תיאור שקראתי ב- Hexus על מבנה התערוכה (בתרגום חופשי לעברית):

"תדמיינו לעצמכם שכל אולם הוא בגודל של בערך ארבעה מגרשי כדורגל. עכשיו תדמיינו לכם שהתערוכה בנויה מ- 27 אולמות כאלה ואפילו יותר גדולים."

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה תיאור שקראתי ב- Hexus על מבנה התערוכה (בתרגום חופשי לעברית):

"תדמיינו לעצמכם שכל אולם הוא בגודל של בערך ארבעה מגרשי כדורגל. עכשיו תדמיינו לכם שהתערוכה בנויה מ- 27 אולמות כאלה ואפילו יותר גדולים."

:smile1:

WTF

זה כנראה ממש ממש ענקקק.

אני כבר לא יכול להתאפקקק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכיף....צריך להתחיל לעבוד מעכשיו..!!...וצריך להביא המון המון קונדומים....כי ממה שאני הולך לראות שם...כל המקום יהיה שפיך..!!

חח אני חייב להגיד לך אבל אתה פצוע חזק בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...