הפרויקט שלי...BORG CUBE. - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרויקט שלי...BORG CUBE.

Electrobunny

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיין לא ראיתי מצוות לא תחשוק במארז בורג סקסי גיקי מהספרט דיפ ספיס 9 שבו חוטפים את הסגן קפטן של האנטרפרייז והופכים אותו לבורג

ואל תשאלו אותי מאיפה אני יודע את המידע הזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי - ריספקט

פשוט מדהים!!! :xyxthumbs::yelclap:

אני צריך קצת עצות (יש לי משהו בסגנון שאני רוצה לעשות על המארז שלי כחלק מהפרוייקט)

אז אני אצור איתך קשר!

תמשיך כך!!!

אם זה ההתחלה

מעניין כמה מדהים יהיה הפרויקט הבא שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפידבקים חברה ממש תודה ........ותודה גם לBORG ששמת את הפלאש שלי.........לא הייתי בטוח שאפשר בגודל כזה חשבתי שזה מוגבל ל200 על 200.

מחר אני יתקין ICQ וישים את המספר, בתקווה אם נורמליות אני ישמח לענות על כול שאלה אם למישהו יהיה......

דרך אגב מה דעתכם על BORG SPHERE החשש היחידי שלי שזה יהיה צריך להיות ממש גדול בגלל שזה יהיה עגול והMOTHER BOARD ריבועי....

חוץ מזה שזה יהיה הרבה יותר מסובך בגלל שיהיה צריך אחרי שאני יחתוך את הפרספקס לחתיכות (שוב..... :kopfpatsch: תאמינו לי זה מייגע).....

יהיה צריך לכופף את החתיכות אם חום שיתאים לצורת העיגול של המארז.....

משהו לא קשור.........היה לי נורא רועש המחשב בחדר....במיוחד שיושנים..... אז החלטתי לעשות חור בקיר לחדר ליד...להעביר דרכו את החוטים של המקלדת עכבר וכמובן את המחשב....רק המסך נשאר בחדר שלי......

ועכשיו פעם ראשונה בחיים שלי שאני עובד ליד המסך וכל כך מוזר שאין שום רעש.....אני הולך לישון טוב הלילה! :yelclap: הייתי צריך לעשות את זה מיזמן.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא קשור.........היה לי נורא רועש המחשב בחדר....במיוחד שיושנים..... אז החלטתי לעשות חור בקיר לחדר ליד...להעביר דרכו את החוטים של המקלדת עכבר וכמובן את המחשב....רק המסך נשאר בחדר שלי......

ועכשיו פעם ראשונה בחיים שלי שאני עובד ליד המסך וכל כך מוזר שאין שום רעש.....אני הולך לישון טוב הלילה! :yelclap: הייתי צריך לעשות את זה מיזמן.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: איזה מצחיק אתה, עשית מוד למחשב כדי שיהיה יפה, ועכשיו אתה לא רואה אותו בכלל... ::) ::)

חוץ מזה, אני בטוח שצברת ידע לבנות מערכת מים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Electrobunny אחי באמת פרוייקט מושקע ...... :xyxthumbs::yelclap:דרך אגב כבר ענו לך בקשר לתחרות של NRG?

יש מצב אתה יכול לקחת משם את הלפטופ ולעשות ממנו גם איזה משהו ..........חחחח

באמת אחלה פרוייקט ....@@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שהכי אהבתי בכול התרד הזה הוא הכלב, איזה כלב חמוד.

בהצלחה בתחרות מעניין מי השופטים כי בדרך כלל שמביאים שופטים שלא מבינים בתחום הם לא מעריכים את העבודות נכון.

בכול מקרה בנתיים לא ראיתי משהו יותר מושקע ומדהים מהמוד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...