איזה ספק יותר טוב לOC?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק יותר טוב לOC??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

Thermaltake PurePower TWV 480W

או

Enermax 420W EG425P-VE FMA

או

HEC 475VD-T 2 fan

או

איזה משהו אחר...ומה??

דרך אגב...הספק צריך להיות מתאים ללוח DFI UT ULTRA-D (כלומר 24 פינים וחיבור PCIe, אם צריך לX800XL)

תודה ירון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מהנ"ל הוא בעל מחבר ראשי 24 פינים או PCI-E לצורך העניין .....ואמנם DFI לא אישרה שניתן לעבוד עם ספק 20 פינים אך אני עושה כך כרגע עם ספק TT480 PUREPOWER דומה לזה שהצעת רק ללא מד המתח החסר תועלת לדעתי ( עוד גימיק לסחוט עליו כסף )

אבל בכל מקרה לדעתי מבין השלישיה שהצעת הייתי לוקח את הTT .... :s05:... רגע....בעצם כבר לקחתי ! הספק טוב יעיל ומספק מספיק כוח לכל החלקים ויש לי המון ....ארבעה דיסקים קשיחים שני צורבים ה6600GT שלי המשאבה עם כל הפירוטכניקה שבמארז ....שתי קתודות UV הרדיאטור עם שני מאוררי 120 ועוד 4 מאוררי 80 מ"מ - אה כמובן הDFI ULTRA-D וה OCZ GOLD VX

כל זה מוחזק בקלילות תחת OC - אבל גם אני מעדיף ספק 24 פינים - עובר לTT680 PUREPOWER .....כן כן ....משוגע ....כולנו ככה .

תקנה אם אתה רוצה ספק טוב אבל הכי זול עם 24 פינים בסביבות 700-800 ש"ח ( הNEOPOWER )

אני הולך על משהו לכמה שנים טובות ....ה680 יחזיק לי יפה ובכבוד אבל מגיע עם תג מחיר בשמיים - 900 ש"ח !!!

הגולש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע עם המתאם מ20 ל-24 פינים - זה לא ספק שמגיע ב NATIVE עם חיבור 24 פינים .....לא ממש מומלץ כל עניין המתאם הזה אם אתה רוצה כרטיס מסך חזק שיצרוך הרבה מתח

הגולש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע עם המתאם מ20 ל-24 פינים - זה לא ספק שמגיע ב NATIVE עם חיבור 24 פינים .....לא ממש מומלץ כל עניין המתאם הזה אם אתה רוצה כרטיס מסך חזק שיצרוך הרבה מתח

הגולש ...

ממש שטויות... אני עובד עם ספק 20 פנים ומתאם ל 24 פנים והמחשב יציב בOC הכי מטורף שהו יכול לקבל...

וכרטיס מסך נימצא גם הוא בOC דיי גבוה ועד עכשיו אין בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...