אינטל השתמשה בשיטות עסקיות לא-הוגנות - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל השתמשה בשיטות עסקיות לא-הוגנות

Fkl0ster

Recommended Posts

כן... אבל מה עם פליטת החום של המעבדים שלהם, זה מעלה את אחוז המובטלים, לא ?!?!?!?

אין לזה השפעה משום שהם לא מייצרים מעבדים בארץ, שוב, הם לא עושים טובה לאף

אחד, לא הקימה מפעל בישראל מתוך אהבת אלא על בסיס שיקולים עסקיים

בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מדינת ישראל השתתפה במימון המיפעל של בקרית גת !

על כל דולר שאינטל הוציאה , שילמה שליש דולר

יש איזה חוק שניקרא "עידוד השקעות"

בקיצור שילמה לאינטל מיליארד דולר ! , עבור המיפעל בקרית גת

בכסף הזה היה אפשר לשלם לכל קרית גת דמי אבטלה עד הפנסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק... ובכול מקרה, הרבה יותר טוב שבנאדם יעבוד וירווח משכורת, גם אם היא יותר נמוכה מדמי אבטלה, מאשר שהוא יהייה מובטל!

זה אחד התנאים הבסיסיים, גם בכלכלה קפיטליסטית...

חוץ מזה, המפעל לא רק משמש כמקור פרנסה, הוא גם תורם המון לפיתוח הטכנולוגיה, והמחקרים האקדמאיים בארץ.

אני לומד באונ' בן גוריון, ואני יודע שיש שיטוף פעולה בין האוניברסיטה לאינטל בכל מיני תחומים, ככה זה גם בטכניון... תאמת, יש לי הרצאה של איזה מהנדס בכיר מאינטל שבוע הבא...

מישהו יכול לחפש ת'ראדים מלפני שנתיים עם תגובות על ההתחממות של המעבדים של AMD? יש לי פלאשבקים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה השפעה משום שהם לא מייצרים מעבדים בארץ, שוב, הם לא עושים טובה לאף

אחד, אינטל לא הקימה מפעל בישראל מתוך אהבת ישראל אלא על בסיס שיקולים עסקיים

בלבד.

תגיד את זה ל 6000 אנשים שאינטל מעסיקה בארץ, שהם עובדים יצרנים שתורמים להתפתחות המדינה.... תגיד את זה לכל מקימי הסטרט-אפ בארץ, שהתחילו מעבודה באינטל בארץ לפני 20-30 שנה....

העיוורון שלך בכל מה שקשור לאינטל פשוט מזעזע, אפשר לחשוב שלפני שנתיים היו יותר טובים, אפשר לחשוב ש לא העתיקו מ את ה IA-32, חבל שעם קצת הידע שיש לך, אתה פוגע באמינות בגלל שטויות כאלו.. השוק דימני, השחקנים משתנים ומתפתחים, והרי ידוע שעוד מעט תחזור פי 100 יותר טוב. אבל מה הקשר בין כל זה לזה שאתה לא מוכן להודות שאינטל היא אחת מהסיבות לכך שאנחנו מעצמה בתחום הטכנולוגיה... פשוט פתטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה ל 6000 אנשים שאינטל מעסיקה בארץ, שהם עובדים יצרנים שתורמים להתפתחות המדינה.... תגיד את זה לכל מקימי הסטרט-אפ בארץ, שהתחילו מעבודה באינטל בארץ לפני 20-30 שנה....

העיוורון שלך בכל מה שקשור לאינטל פשוט מזעזע, אפשר לחשוב שלפני שנתיים היו יותר טובים, אפשר לחשוב ש לא העתיקו מ את ה IA-32, חבל שעם קצת הידע שיש לך, אתה פוגע באמינות בגלל שטויות כאלו.. השוק דימני, השחקנים משתנים ומתפתחים, והרי ידוע שעוד מעט תחזור פי 100 יותר טוב. אבל מה הקשר בין כל זה לזה שאתה לא מוכן להודות שאינטל היא אחת מהסיבות לכך שאנחנו מעצמה בתחום הטכנולוגיה... פשוט פתטי...

א. הקימה מפעלים בארץ רק בגלל סיבה אחת - היה כדאי לה.

ב. לא מייצרת מעבדים בארץ.

ג. חייבת חוב ענק למרכזי הפיתוח שלה בארץ, ללא הפנטיום M

העתיד של אינטל היה עגום.

וכל הדיון על המפעלים של אינטל בארץ עלה כי היחצנים ולהקת המעודדות

הזכירה את מפעלי אינטל בארץ כשיקול בקניית מעבד פנטיום4/זיאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הקימה מפעלים בארץ רק בגלל סיבה אחת - היה כדאי לה.

ב. לא מייצרת מעבדים בארץ.

ג. חייבת חוב ענק למרכזי הפיתוח שלה בארץ, ללא הפנטיום M

העתיד של היה עגום.

וכל הדיון על המפעלים של אינטל בארץ עלה כי היחצנים ולהקת המעודדות

הזכירה את מפעלי אינטל בארץ כשיקול בקניית מעבד פנטיום4/זיאון.

כמו שאמרתי... פתטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

פרס שולט באינטל, ואינטל בכלל רצחו את רבין.

אתם לא יודעים את זה?

בגלל זה דקטרין שונאאותם כל כך, אין אפילו קשר לזה שהעיפו אותו משם כמו טיל. הוא ימצא כל דיון על וישפוך שם את שנאתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרס שולט באינטל, ואינטל בכלל רצחו את רבין.

אתם לא יודעים את זה?

איזה קטעים איתך אחי......חחחחחחח

הקיצר זה שמעבדי הפרסקוט שלה לא יצאו מוצלחים זה נושא אחר כי כל אחד ודעתו אני דווקא חושב שלא אבל בכל מקרה מעדיף את על משום שהביצועים של האטלון הרבה יותר טובים וזה הוכח אבל בכל זאת זה לא קשור כי עצמה (החברה) תורמת לקהילה בכך שהיא מעסיקה עובדים בישראל אז עדיף לתת מליארד דולר אבל שישראל תהיה מבין מעצמות ההייטק והעסקים בעולם.

למעשה אני בעד שAMD גם יקימו פה מפעל או שכל חברה אמריקאית מצידי שתקים בישראל מפעל כי זה יכול רק לתרום לאוכלוסייה בישראל ולהורדת מעגל האבטלה בארץ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כל הסיפור פה מזכיר לי את העבודה שלי..אני עובד בחנות מסויימת (סופר מרקט גדול) 50 מטר ממנו ממוקם המתחרה שלו..בסופר שאני עובד בו המחירים בשמים וקהל הקונים בו מצומצם יותר בגלל זה. אבל למרות זאת היחס לעובדים טוב מאוד (ממש טוב) אבל הסופר המתחרה בעל מחירים נמוחים יותר משמעותית ולכן אני עושה קניות בו..ושמעתי מהעובדים שם שהייחס לעובדים חרא.

זה ממש הזכיר לי את ה"מלחמה" בין לINTEL בארץ.

נ.ב

אני לא ממש עובד בסופר מרקט רק מחלק פליירים של אותו סופר כי אני עדיין לומד... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...