איך בזק בינלאומי בתור ספקית אינטרנט? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בזק בינלאומי בתור ספקית אינטרנט?

benor

Recommended Posts

למה לא ? אני עם בין לאומי ואין לי הרבה בעיות חוץ מהניתוקים המעצבנים כל פעם שאני מתחיל הורדה (אף אחד עדיין לא ענה לי על זה אתם יודעים) למרות שאני בטוח שזה לא קשור אליהם ובקשר לתמיכה הם אחלה

בהתחלה שקיבלתי את האיי די אס אל הייתי מתעסק עם הכרטיס והמודם כלכך הרבה שנראה לי שיש לי אצלהם

כרטיס חבר מועדון אבל אף פעם לא יצא לי לחכות על הקו יותר מדקה וחצי ואם כבר מדברים על זה חיכיתי פעם אצל מתב

20 דקות על הקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.התשובה היא לא-חבר שלי סובל ובגדול מהחברה הזו-הוא לא יכול להוריד כלום ב flashget וב download accelerator - ההורדה פשות נתקעת בסוף.

2.אני פשוט חייב להמליץ לך על netvision[אולי דעתי לא תהיה אוביקטיבית ביותר כי עברתי לנטויזיון כשהתנתקתי מאקוונט(סיוט)]

השירות שלהם דיי בסדר-הם ממש מתחשבים בך ועונים לך מאוד מהר - הבעייה שהאנשים בתמיכה לא יודעים כלום אבל בכול התמיכות של כול הספקים זה בערך ככה-הם כולם קוראים מהספר הכול

כשלי היתה את הבעייה 752(הבעייה האימתנית ביותר בADSL)אז הם פשוט לא ידעו מה לעשות - הם אמרו לי בהתחלה שזה בעייה עם המודם ואני אמרתי להם שאני יכול לנתק את המודם מהחשמל ותהיה אותה בעייה והם אמרו לי שהאינטרנט שלי לא עובד כי אני ניתקתי את המודם מהחשמל-זה הדבר הכי מפגר והכי לא קשור ששמעתי בחיים שלי. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...