איך בזק בינלאומי בתור ספקית אינטרנט? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בזק בינלאומי בתור ספקית אינטרנט?

benor

Recommended Posts

איך בינלאומי מבחינת המהירות?

אני בנטוויז'ן ומציעים לי עסקה משתלמת יותר. האם כדאי לי לעבור כי שמעתי עליהם רק דברים רעים

דרך אגב אני גולש בכבלים מתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גולש איתם ומרוצה עד השמים..

אין ניתוקים או נפילות ומקבלים את רוחב הפס שהבטיחו לך.

חוץ מזה שנותנים לך שרותי דואר מתקדמים וכו'

אני כבר רואה את כולם קופצים עלי אבל זה מה שאני חושב.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות לקוחות מסריח... תצפה לחכות הרבה זמן בטלפון לקבל שירות...

BTW מאז שיש לי ADSL שזה כבר קרוב לשנה אם כבר הזדקקתי לתמיכה טכנית אז זה היה תמיכה של ולא של ספק האינטרנט ככהשהאמת שאין לי שום מודעות לכמה זמן ואיזה שירות אני מקבל בתמיכה.

בכלל לדעתי תמיכה טכנית של ספקי זה די בדיחה. יש הרבה כאלה שאולי צריכים אותה אבל יש גם הרבה אנשים בתמיכה שלא ממש מבינים באיך לפתור בעיות ויודעים רק לדקלם כל מיני פתרונות גלובלים שלימדו אותם.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גולש דרכם וזה דיי בסדר ונורמלי .

הייתה לי שאלה בשעה 00:30 התקשרתי והתנצלתי שאני מפריע לו (למוקדן) , אבל הוא אמר שהכל בסדר ,והוא דווקא עזר לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גולש דרכם וזה דיי בסדר ונורמלי .

הייתה לי שאלה בשעה 00:30 התקשרתי והתנצלתי שאני מפריע לו (למוקדן) , אבל הוא אמר שהכל בסדר ,והוא דווקא עזר לי .

שכחת לומר להם שיש לך מניות בבזק!!!! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שיש תמיכה 24 שעות ושלא בדיוק הערת אף אחד נכון? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא סתם אוהב להיות דרמטי.

הוא מעריץ קבוע של לחיי האהבה וסיטי טאואר. (יש לו פוסטרים של צביקה פיק על הדלת בחדר) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :asthanos:

לפחות אני לא משחק באולינג אובססיבי וסנוקר אובססיבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי אצלם כבר כמה חודשים ומתעסק עם חברות כבר שנים עברתי את כל החברות הגדולות (אל תחשוב על זהב) ועד אתמול שהיתי צריך את התמיכה שלהם לא האמנתי שאפשר להשיג תמיכה בלי לשמוע מנגינה 10 דקות לפני ובשעה נורמלית אבל זה קרא (הבעיה לא היתה שלהם אלא בקו ) בנתיים מומלץ בחום בלי קשר לדימוי הדפוק של אוביקטיבית אני עו לא שמעתי על תלונות רציניות מה גם שבאמת הפס שלהם הכי רחב ויציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שנרשמתי לבזק בינלאומי בהתחלה עם ADSL..

ניסיתי להוריד איזה קובץ מאיזה אתר FTP וקיבלתי 7k/sec..

התנתקתי, בחרתי באפשרות של היתחברות לפי מונה לנטוויז'ן וניסיתי להוריד את אותו קובץ מאותו אתר.

70k/sec!!

ברצינות.

עזוב את זה שכל מה שעשיתי באינטרנט זחל..

זה הספיק לי ועזבתי אותם.

אבל זה היה מזמן מזמן.. שה-ADSL רק התחיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...