מעוניין לקנות צורב DVD בתקציב של 450 ש"ח - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות צורב DVD בתקציב של 450 ש"ח

1

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחח, אני זוכר שניסתי לחפש בגוגל ולא מצאתי...

אולי אם הייתי מוצא את זה כשקניתי הייתי קונה ממכירה פומבית ONLINE בשביל שנתיים אחריות, במקום שנה מהחנות המקומית, אבל חפיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, רכשתי את ה LG GSA-4163B ב430 ש"ח עם שנתיים אחריות, מחנות אמינה מאוד,

אחרי שהורדתי את המחיר מ479 למחיר הנוכחי.

איזה דיסקים אני צריך לקנות, R MINUS או R PLUS?

דרך אגב יש איזה עדכון קושחה שאני צריך להתקין? איך אני אדע אם הנוכחי הכי מעודכן?

מה כדאי להשאיר במחשב, כרגע יש לי צורב YAMAHA *24 וכונן של קורא *16.

מה כדאי להשאיר? אל אחד מהם אני חייב לוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה וורבטים +R X8 באופיס דיפו. הדיסק הזה איכותי יחסית ונצרב על ה LG ב X12. זאת בתנאי שנגן ה DVD שלך תומך ב + או לפחות ב + עם ביטסטינג.

קושחה - תודא שיש לך A102 ולא A100.

תשאיר אחד מהם לקריאת CD. לא ממש משנה את מי. אולי שווה להשאיר את הימהה ולנסות למכור בכמה שקלים את נגן ה DVD.

עריכה:

סליחה FW 103 יצא:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=129178

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במדיות של Ritek.

מדיות -R X4 באריזת עוגה לצריבת Data, מדיות -R X8 באריזת פלסטיק לצריבת סרטי (גיבויים), ומדיות -RW באריזת פלסטיק לגיבויים שוטפים.

DVD-R נצרב באותה מהירות כמו DVD+R והוא יותר זול. לגבי אמינות, DVD-R נראה מאוד אמין ול-DVD+R צריך ביטסטינג כדי לצפות בסרטים בנגן DVD רגיל.

לאור הנאמר לעיל, למה כדאי להשתמש ב-DVD+R או ב-DVD+RW?

TheOne111

השיקול הוא לשחוק את צורב ה-DVD החדש כמה שפחות.

אם אתה צורב הרבה CDRs, אז תשאיר את הצורב הרגיל לצורך צריבת דיסקים רגילים.

אם אתה משתמש במחשב הרבה לצפיית סרטי DVD, אז תשאיר את הנגן DVD הרגיל לצורך ניגון סרטי DVD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במדיות של Ritek.

מדיות -R X4 באריזת עוגה לצריבת Data, מדיות -R X8 באריזת פלסטיק לצריבת סרטי (גיבויים), ומדיות -RW באריזת פלסטיק לגיבויים שוטפים.

במחירים של היום בשביל מה רייטק? במחיר דומה תשיג וורבטים -R שיצרב על ה NEC ב X12.

DVD-R נצרב באותה מהירות כמו DVD+R והוא יותר זול. לגבי אמינות, DVD-R נראה מאוד אמין ול-DVD+R צריך ביטסטינג כדי לצפות בסרטים בנגן DVD רגיל.

לאור הנאמר לעיל, למה כדאי להשתמש ב-DVD+R או ב-DVD+RW?

+R נחשב עם תיקון שגיאות טוב יותר מ -R, ול +R לא צריך ברוב המקרים ביטסטינג. רב הנגנים היום תומכים ב +R.

לגבי מהירות - לא מדוייק. תלוי בצורב. ה NEC אוהב יותר -R וה +R (יותר נכון האנשים שכותבים להם את ה FW). ה עושה אוברספידינג ל +R איכותיים וה NEC ל -R איכותיים. ב עצמו -R X16 נצרב טיפה יותר מהר מ X16 +R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ביאוס, הגעתי לאופיס דיפוט וכבר לא נשארו להם וורבטים *8 R+.

נשארו רק חבילה אחת של הR-.

העדפתי לחכות לפעם אחרת.

בכל מקרה, מה זה ביטסטינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטסטינג משנה את ה HEADER של ה ל ROM (כמו שאתה משאיל בספריה או קונה). על חלק מהנגנים שלא תומכים ב +R זה מצליח "לעבוד".

אם בא לך לשלם יותר אז יש ספינדל של וורבטים +R X16 ב"לירה" ב 6.5 שקל לדיסק אם אתה קונה 25. זה הדיסק ל 4163B.

שאלת מתי יחדשו את המלאי? אולי ה X16 מיבוא רשמי בדרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ritek -R X4 עולה בערך 3.5 ש"ח לדיסק.

Ritek -R X8 עולה בערך 6.5 ש"ח לדיסק.

כמה עולה -R של Verbatim באריזת פלסטיק דקה?

איזה נחשב יותר טוב (ובאיזה מובן): Ritek או Verbatim?

אני מבין של-Verbatim יש שני סוגים: Verbatim רגיל ו-Verbatim Plus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ יש וורבטים דאטא לייף פלוס. X8 שייצרב ב X12 על ה NEC (ה -R) עולה 4.4 שקל ליחידה באופיס דיפו וכנראה שאתה מקבל באותו מחיר בחלק או כל הסניפים גם עטיפה דקה. וורבטים משמעותית יותר טובים מרייטק: איכות צריבה, עמידות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי כלום ממה שניסית להסביר לי לגבי הביטסטינג.

שאלתי לגבי חידוש המלאי והוא התחמק, זה היה רק מוכר שלא יודע כלום,

הוא ניסה לשכנע אותי לקנות, לא היה אכפת לו מה, הוא ניסה לשכנע אותי לגבי הPHILIPS,

25 דיסקים ב99.

אני התעקשתי על הורבטים והוא אמר שהוא לא יודע מתי יתחדש כי יש מלאי, נשארו שם המון

חבילות של 25 אבל *4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורמט של סרט שאתה קונה נקרא ROM. ביטסטינג = צורב ה "אומר" לנגן שהדיסק הוא ROM ולא DVD R+ והנגן לפעמים "משתכנע", כמובן תלוי בנגן. זה רלוונטי רק אם הנגן לא תומך ב + (רוב הנגנים היום כן תומכים ב +).

אין עוד סניפים של דיפו באזור שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי שבוע שעבר את ה *8 זה עלה 110 ל 25 וה *4 עלה 120 ל 25... :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אבל מה איכפת לי :) בכל מקרה תבדוק אולי יש חנויות אחרות באזור שיש להם מדיה כזו, או דרך LIRA.CO.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שאני בצבא, אין לי יותר מדיי זמן להתעסק עם משלוחים וכדומה... למרות שבעצם שאני חושב על זה

אין קשר... :kopfpatsch:

בכל מקרה אין לי עוד חנויות נורמאליות בכרמיאל, יש את השכונתיות שמוכרות סילברליין *4 ב75 ש"ח ל25 שזה מאוד זול,

והשאר עדיין לא התעדכנו בכלל ומוכרים רק CD-R, ולכן דיפוט הוא המקום הכי אידיאלי כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...