האם rev1.1 באמת מתקן את הבעיה של 7VRXP? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם rev1.1 באמת מתקן את הבעיה של 7VRXP?

DXT

Recommended Posts

אני מתכוון לבעיית האי תאימות עם GF4. האם זה מתקן את זה?

באיזו בעיה מדובר ? אני עם לוח כזה, אבל עם רדאון של הרקולס. האם הבעיה תקפה גם לגבי המפרט הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור לתקן את הבעיה אבל פי כל התגובות שאנשים רושמים על הלוח הוא לא תיקן!!!!

ואני מקווה שזה רק בעיה בביוס שתוטפל בהקדם האפשרי!!!

אבל יש עוד פיתרון של גיגה ביט והוא לעלות את המתח ל7.5

הרבה אמרו שזה פתר להם את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה rev1.1 לא קשור לבעיה הזאת, הוא יצא מזמן בכלל (חודשים).

בכל מקרה אני חושב שבגרסאות החדשות יותר שקונים עכשיו גם של הלוחות והכרטיסים הסיכוי למצו בעיות קטן ביותר ומקסימום מעלים את ה VOLTAGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה rev1.1 לא קשור לבעיה הזאת, הוא יצא מזמן בכלל (חודשים).

בכל מקרה אני חושב שבגרסאות החדשות יותר שקונים עכשיו גם של הלוחות והכרטיסים הסיכוי למצו בעיות קטן ביותר ומקסימום מעלים את ה VOLTAGE.

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בפעם האלף בנושא.

כיום יש סיכום מקובל שהבעיה נמצאת ברוב הלוחות והכרטיסים , לפי מה שידוע לי היום השילוב הזה נמכר בהצלחה וללא תקלות ,

עם זאת אני ממליץ בחום על קבלת "הבטחת החלפה" במידה של התופעה , יש לקבל הבטחה בכתב , התחמקות מהנושא מחשידה מאד

ולכן ממולץ לא לקנות במקום שלא נותן הבטחה כזו בכתב !!!!!!!

ה 1.1 תיקן בעיות בניהול הביוס ועוד כמה פיצרים - יתכן שעזר בנושא אך עדיין ידוע לי על כמה כאלה אי התאמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בפעם האלף בנושא.

כיום יש סיכום מקובל שהבעיה נמצאת ברוב הלוחות והכרטיסים , לפי מה שידוע לי היום השילוב הזה נמכר בהצלחה וללא תקלות ,

עם זאת אני ממליץ בחום על קבלת "הבטחת החלפה" במידה של התופעה , יש לקבל הבטחה בכתב , התחמקות מהנושא מחשידה מאד

ולכן ממולץ לא לקנות במקום שלא נותן הבטחה כזו בכתב !!!!!!!

ה 1.1 תיקן בעיות בניהול הביוס ועוד כמה פיצרים - יתכן שעזר בנושא אך עדיין ידוע לי על כמה כאלה אי התאמות.

מה? על מה אתה מדבר שזה עם כל הכרטיסים והלוחות? זה רק בג'יגה הזה ואולי מאד נדיר עם לוחות אחרים וזהו. זאת בעיה ספציפית של הג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאת מתח זה לא פיתרון!

לי זה עבד(כי בשום אופן לא הצלחתי לעדכן את הביוס)וזה פיתרון אולי לא משהו משום שזה העלה את הטמפרטורות של המעבד בכ-6 מכלות בערך אבל זה מה יש. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...