Iriverh320....worthbuying?! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriverh320....worthbuying?!

{Ircroute_057

Recommended Posts

מה אני כבר אחפש חוץ ממוסיקה???????

מה לעשות האייפוד הכי מתאים למי שלא רוצה מסך ציבעוני ועובי של2.5 ס"מ...(ענק!)

וIAUDIO לא מוכר בכלל אז לא נראה לי ממש שיש אופציות יותר מדי גדולות למי שקונה היום נגן....

איתן

אני חייב לתקן אותך, הiRiver H320 הוא רק 2.1 ס"מ

עדיין יותר עבה מהiPod, אבל ממש לא ענק!

בכל מקרה גם למוזיקה הוא יותר טוב, אם אתה רציני במוזיקה, זה בגלל שהוא תומך במגוון הכי גדול של פורמטים (לדוגמא OGG)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה?

אולי האיי-פודים הגדולים לא שווים קנייה?

אבל מה עם המיני החדש? לא שווה?

בוא תסביר לי מה שווה בו, כשבאותו מחיר (+- עשרים דולר) יש לך את הh10 של אייריבר שעושה לו בצפר בכל תחום חוץ מחיי בטריה, והפרש של שעתיים מתגמד לעומת שאר היתרונות של הH10? הג'יגה הנוסף? לא שווה את העובדה שמדובר במכשיר שתכנית הוא כבר מיושן, עכשיו כשהנגנים הצבעוניים נכנסים חזק לשוק.

פותח הדיון, קוראים לך במקרה רוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון הגדול שלי עם IRIVER אומר שאם מזמינים אותו מחול כדאי להשאיר קצת כסף לתיקון כי מאוד מהר המכשיר מתקלקל ואין אחריות בארץ.

איך שקיבלתי את המכשיר ישר הוא לא עבד הייתי צריך לשלוח אותו לחול לתיקון מה שעלה לי 450 שקל !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תסביר לי מה שווה בו, כשבאותו מחיר (+- עשרים דולר) יש לך את הh10 של אייריבר שעושה לו בצפר בכל תחום חוץ מחיי בטריה, והפרש של שעתיים מתגמד לעומת שאר היתרונות של הH10? הג'יגה הנוסף? לא שווה את העובדה שמדובר במכשיר שתכנית הוא כבר מיושן, עכשיו כשהנגנים הצבעוניים נכנסים חזק לשוק.

חלאס כל פעם מסך ציבעוני מסך ציבעוני....מי לעזאזל צריך את זה?! הא? סתם דפוק(אלא אם כן אתה צלם מיקצועי..או משהו...) וסתם גומר ת'בטריה....

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון הגדול שלי עם IRIVER אומר שאם מזמינים אותו מחול כדאי להשאיר קצת כסף לתיקון כי מאוד מהר המכשיר מתקלקל  ואין אחריות בארץ.

איך שקיבלתי את המכשיר ישר הוא לא עבד הייתי צריך לשלוח אותו לחול לתיקון מה שעלה לי 450 שקל !!!

כנראה סתם מזל רע.. שלי עובד מעולה :)

ומסך ציבועני זה באמת סתם גימיק, אבל זה הרבה יותר כיף להסתכל על מסך ציבעוני מאשר על מסך רגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפוד 4GB עולה 200 דולר והH10 עולה 280.. זה הבדל גדול... חות מזה הזמן המוצהר של לגבי זמן הבטרייה של האיי פוד הוא 18 שעות אך בפועל הוא עומד על 26 שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, תודה למגיבים..

לא,שמי אינו רוני אלא יונתן: )

מובן לי שמסך צבעוני הינו גימיק מובהק (מה באמת אפשר לעשות עך מסך בגודל כזה?!)...

ממה שבדקתי - המחיר, יחסית לתמורה שאתה מקבל נמוך מאד מכשירי האייריבר באמריקה, האין כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס כל פעם מסך ציבעוני מסך ציבעוני....מי לעזאזל צריך את זה?! הא? סתם דפוק(אלא אם כן אתה צלם מיקצועי..או משהו...) וסתם גומר ת'בטריה....

איתן

תמונות, , וזה בכל מקרה יפה יותר לראות מסך צבעוני. גומר תבטרייה? ל3xx יש 16 שעות בטרייה, בדיוק כמו ל1xx שלא מגיעים עם מסך צבעוני. איפה הבטרייה נגמרת כן בדיוק?

לזה שדיבר על האייפוד 4 ג'יגה שעולה 200 דולר, המכשיר הזה הוא פשוט בדיחה. בדיחה. 8 שעות בטרייה וארבע ג'יגה? מילא לקנות את דגם ה20 ג'יגה ה"רגיל" אבל לקנות את המיני המעפן הזה כשכמעט כל הנגנים המתחרים בclass שלו עושים לו בצפר זה כבר שיא הטמטום של כל הטימטומים האפשריים. גם הדגם ה"חגד" עלק שהם העלו את הבטרייה ל 18 שעות לא שווה את המחיר, כשיש נגן כמו ריו קארבון באותה קבוצה. ומאיפה הסיפור הזה של ה26 שעות הגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

26 שעות מפה:

http://www.ipodlounge.com/reviews_more.php?id=6524_0_6_0_C

תוכל בבקשה להגיב בדיון שלי לגבי קניית אייפוד מיני, אני פשוט לא רוצה לחטוף את הדיון?

הדיון שלי פה: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=109917.msg917590;topicseen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי את האייריבר שלי שבוע שעבר ואני מאוד מאוד מרוצה.

הייתה לי בעייה קצת עם ההתחלה אבל שתדע שיש אחלה אחלה קהילה של אייריבר בארץ והם עוזרים כמה שהם יכולים על כל שאלה שלך והם עזרו לי.

קצת יתעצבנתי מזה שאין shuffle אמיתי.

זה לא מנגן באופן אקראי, זאת אומרת אם אתה מתחיל נגיד משיר 1 אז תמיד אחרי זה, זה יעבור לך ל3 וכל פעם שתתחיל בשיר 1 ותשים על האפשרות שאפל אז זה יעבור לך ל3 מתי שהשיר יגמר.

ועוד משהו שלא הזכרתם פה, החבילה שמקבלים עם האייריבר לעומת הפוד.

מקבלים איתו מטען בטריות נייד שנותן יכולת נגינה של יותר מארבעים שעות בעזרת 4 סוללות אצבע.

מקבלים איתו שלט, אומנם עלוב אבל באייפוד לא מקבלים בכלל שלט וקנות שלט של אפל עולה הרבה.

אוזניות איכותיות לעומת האוזניות הבסיסיות ביותר של האייפוד.

מיקרופון חיצוני (בנוסף למיקרופון המובנה בתוך הנגן)

רדיו!

יבואן רשמי ונחמד שלא כמו "ידע" (היבואנים של אפל).

לדעתי האייריבר מתעלה על האייפוד בהרבה יותר דברים מאשר ההיפך.

אני חושב שהדברים העיקריים שהאייפוד מתעלה על האייריבר זה היופי למרות שכמו שאנשים פה אמרו זה הפך להיות אביזר אופנה ולא לדעתי גם הממשק יותר נוח וזהו.

אם אתה שואל אותי, אז תקנה אייריבר חד משמעית!

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ARCHOS GMINI 400

זה הנגןןןןןןן

אם אתה רוצה להנות תקנה אותו ,הוא מנגן סרטים עם אפשרות חיבור לטלוויזיה ,מוזיקה באיכות , הבטריה שלו כן חזקה!!! 5 שעות של סרטים 12 של מוזיקה!!! ,מראה תמונות ויש מקום להכניס של על מנת להעביר את התמונות ,ויש בו עוד פלוס של משחקים!!!

נגן מושלם והוא קטן כמו אייפוד מה אתה צריך יותר מזה?

הוא יותר טוב מהאייריבר ומהאייפוד המסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן כבר לוקח להמיר סרט

אני לא אומר שזה לא חיסרון זה כן!!!!!

אבל זה הכי טוב כרגע יש משהו בגודל שלו עם הפוקציות שלו שלא צריך להמיר את הסרטים?!!

לא נראה לי:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני אומר לחכות... אם סרטים לא חשובים אז בכלל לא צריך לפזול לכיוון הזה... אם כבר כן רוצים, אני אומר פשוט לחכות, עד סוף השנה יהיה דגמים הרבה יותר טובים.. ה IAUDIO M5 (שבכלל מתחרה ב H320 ולא ב GMINI), יתמוך ב DIVX, XVID וגם AC3, ברזולציות שלא יהיה צריך להמיר את הסרטים למשל... ואני בטוח ש תוציא סדרה חדשה של דגמים בטח.. שוק נגני הוידאו נמצא איפה ששוק המוסיקה היה בהתחלה.. יקח זמן עד שיהיו נגנים שבאמת שווים קניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...