התיעצות גדולה לגבי מספר מוצרי קירור - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות גדולה לגבי מספר מוצרי קירור

GZA3

Recommended Posts

¤185 za-80dhp ZalmanTech®-VGA Cooler ZM80D- \ CL-G0009 (Schooner)

¤152 80MM 4 Channel Case Fan A1873

¤665 tt-wc Thermaltake®-Big Water Liguid Cooling System

¤20 ars-sl Aractic Silver-Alumina Thermal

¤40 hdc-go לכונן קשיח/מוזהב

¤38 crc-u01-co זיכרון/נחושת-Coolermaster

כול הכסף שיצא לך אם תקנה את זה יעלה לך 1104שקל ככה שהמחרק בין ההשקעה הזאתי לבין מע' מים לCPU ולכרטיס היא ממש כלום ! לא רק שבקירור מים יש לך יכולת קודם לקנות לCPU ואחרי זמן מסויים גם לכרטיס ! (או הפוך ..)

חבל על הכף תשמור קתצ את הכסף עוד טיפה ותקנה מע' של אזטק או שתקנה חלקים נבחרים (שאנחנו נעזור לך לבחור אותם אם תרצה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול הכסף שיצא לך אם תקנה את זה יעלה לך 1104שקל ככה שהמחרק בין ההשקעה הזאתי לבין מע' מים לCPU ולכרטיס היא ממש כלום ! לא רק שבקירור מים יש לך יכולת קודם לקנות לCPU ואחרי זמן מסויים גם לכרטיס ! (או הפוך ..)

חבל על הכף תשמור קתצ את הכסף עוד טיפה ותקנה מע' מים של אזטק או שתקנה חלקים נבחרים (שאנחנו נעזור לך לבחור אותם אם תרצה )

אני רוצה שתעזרו לי לבחור מהרשימה המ אני באמת צריך מה שווה ומה לא.

ברור שאני לא קונה הכל ואם אני קונה את "הכל" אז אני לא יקנה מהרשימה את הקירור מים הזה שעולה 665 שקל

הדרך שהכי חשוב לי זה לקרר את הכרטיס מסך ואז את ההרד דיסקים (ויש לי 4 אחד על השני במחשב)

אם תוכל(ו) לתת לי פתרון לזה אני יודה לכם מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיס מסך תקח את ה -Cooling ATi Silencer 4 מוצר מעולה הקירור של זלמן טוב מאוד אבל לא לכמות החום שהכרטיס שלך פולט (X850 ) אבל על פי האתר של ארקטיק רק ה 5 מתאים לך ...( תוודא לפני שאתה קונה!!) עכשיו אני לא יודע אם הזיכרון בשני הצדדים או באחד מהם וזהיכול להוסיף כמה גרושים למקרה שתצטרך לקנות לזיכרון ..

למעבד כפי שאני רואה יש לך 7000 של זלמן צעצוע מעולה תישאר איתו .....

פתרון טוב לקירור הדיסקים הוא פשוט להחליף מארז למארז בריא שיש לו מקום מיועד למאוורר עם הדיקים וכמובן זה תורם לזרימת האויר הכללית במארז

איזה מארז יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיס מסך תקח את ה -Cooling ATi Silencer 4   מוצר מעולה הקירור של זלמן טוב מאוד אבל לא לכמות החום שהכרטיס שלך פולט (X850 ) אבל על פי האתר של ארקטיק רק ה 5 מתאים לך ...( תוודא לפני שאתה קונה!!) עכשיו אני לא יודע אם הזיכרון בשני הצדדים או באחד מהם וזהיכול להוסיף כמה גרושים למקרה שתצטרך לקנות לזיכרון ..

למעבד כפי שאני רואה יש לך 7000 של זלמן  צעצוע מעולה תישאר איתו .....

פתרון טוב לקירור  הדיסקים הוא פשוט להחליף מארז למארז בריא שיש לו מקום מיועד למאוורר עם הדיקים וכמובן זה תורם לזרימת האויר הכללית במארז

איזה מארז יש לך ?

מארז אלומיניום הפשוט הזה שמוכרים ב KSP בלי חברה ב 450 שקל

יש לי מאורר לפני ההרד דיסקים אבל רק לשלוש שלמטה.

עדיין השלוש הרד דיסקים שיש עליהם את המאורר לא מתקררים מספיק וכשאני משתמש בהם (לדוגמה להעתיק מהרד דיסק להרד דיסק) הם מתחממים יקר על המידה.

חשבתי אולי להביא מהצד עוד מאורר של 80mm או 120mm שיקרר את רוב/כל ההרד דיסקים אבל אני בספק עד כמה אחד כזה יעזור.

למעבד כמו שאמרתי אני נישאר איתו, לא מספיק שדדו אותו במחיר שלו (370) אני גם יחליף אותו? :)

בקשר לכרטיס מסך (החשוב לי ביותר) אני שואל פה כדי לברר כאן מה מתאים לכרטיס מסך שלי. חיפשתי באתרים של זלמן וכל שאר החברות האלו לקירור במוצרים שלהם איפה רשום את הדגם של הכרטיס שלי ולא מצאתי :(

לא רק שלא מצאתי לדגם המדויק גם לא מצאתי למשהו דומה כמו X850 אחר! כל מה שמצאתי זה רק לג'יפה 6800 למינהם :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...