Iriver H10 Junior - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriver H10 Junior

Alduin

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש כרגע כמעט חמש וחצי ג'יגה שאני שומע. אם הייתי שומר את כל מה שהורדתי במשך השנים הייתי עובר את ה20 ג'יגה מזמן. נכון לעכשיו הריבר שלי מכיל חוץ ממוזיקה הרבה מאד גיבויים (בעיקר משחקים וסרטים שסתם תפסו לי מקום בהארדיסק של המחשב (אפילו התקנתי בשבוע שעבר דום 3 מתוך ההארדיסק של הריבר^_^). אבל, מאז שקניתי את הריבר כמות השירים שלי כמעט הכפילה את עצמה (בסביבות ה600 ומשהו שירים לפני, כמעט 1200 כרגע, בסביבות 3 וחצי ג'יגה לפני, כמעט חמש וחצי ג'יגה כרגע), כך שאני לא דואג (או שבעצם כן), אני אמלא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בשיעור כולם רצו ועשיתי לי מנוחה עם האייריבר שלי ואז המורה לספורט קלט אותי אז הוא בא ואני לא שמתי לב כי הייתי עסוק בנגן ולא שמעתי ואז הוא התחיל לדבר איתי על הנגן וכאלה ולא היה אכפת לו מזה שלא רצתי שכולם רצו (כנראה הוא הסתנוור מהH-10 שלי) ואמר לי שהוא חושב שגם 5 גיגה זה המון מאוד ואמרתי לו שיש את האלה שבאמת ששומעים הרבה מאוד אפילו כאלה שצריכים 20 גיגה... לי בעיקרון מספיק 5 אחרי שקניתי היה לי 2 גיגה בערך ולאט לאט זה גדל עוד מעט אני עובר את ה-3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תנו לי לנסח מחדש

למי באמת יש 20 גיגה של שהוא באמת שומע

לי יש 500 מגה שאת הרוב בכלל אני לא שומע

אני חוזר, יש לי חבר שרצה לחבר 120gb... וכן הוא שומע את כל זה...

וזה היה סתם תיאורטית, אם כבר הוא באמת היה קונה את הH320...

בכל מקרה כל יום הוא שומע בין 2 ל10 דיסקים חדשים...

יש לו בבית איזה 200 דיסקים מלאים (בMP3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: http://techdigestuk.typepad.com/ נראה שהJunior הוא 1GB ולא 2GB.

Details of iriver's colour H10 players have been doing the rounds for a while, but the company is only set to show off the higher and lower spec versions of the new players in Europe at CeBit in Hanover next week. The H10's are already available in 5GB capacities, but now the company has added 20GB and 1GB versions. Both come with colour LCDs as well as a scrolling touchpad for navigating the controls. The 1.8-inch hard disk 20GB version is larger than the microdrive 5GB player, but it's still no beefcake and, like the 5GB model, includes an FM tuner and voice recording. The tiny 1GB flash version of the H10 is of comparable size to a zippo lighter, measuring 72 x 42 x 16 mm and weighing 63g. It's got a 1.2-inch colour display, FM radio, voice recording facility and 60 hours' worth of music playback from one battery charge. Both players will be out in April, with the 20GB model expected to be around £229 and the 1GB set at £139.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש, ממש קטן, אבל במחיר כזה, לא נראה לי שווה להשקיע ב 1GB... מעניין מה יהיה הגודל / משקל של ה 20GB מול ה H320... (שימו לב שהוא עולה יותר מה H320 באיזה 10 פאונד...)

אם כבר מדברים על נגנים קטנים:

mpeye_smallest.jpg

סתכלו על הגודל של זה לעומת ה MICRO, הנגן הזה מגיע עם 5GB, מסך צבעוני, 18 שעות פעולה, והגודל 70 על 43 על 18 מ"מ ושוקל 71 גרם !!!

מדהים.. לא ברור אם יצא עדיין לשוק הבינלאומי או רק בקוריאה...

http://www.aving.co.kr/newproduct/default.asp?p1=newproduct&mode=read&page_table_id=MP3&table_id=MP3&num=253&brd_name=&brand_num_list=&gotopage=1&other_table=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אני לא חושב שהייתי משקיע (במיוחד לא עם המחירים של Iriver) ב1GB. יהיה מעניין לראות השוואה בין הH10 20GB לH320.

המכשיר הזה נראה מדהים (הנה עמוד מתורגם: לינק )

קוריאה ויפן, המדינות לנגנים האלה...

אגב, קריאטיב לא אמורים להציג את המיקרו הצבעוני שלהם בתערוכה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...