Project Code: Red (לא לבעלי 56K) - עודכן (7/4/05) - עמוד 10 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Code: Red (לא לבעלי 56K) - עודכן (7/4/05) - עמוד 10

Red-AnGel

Recommended Posts

חח צריך הרבה סבלנות :)

ואם כבר הקפצת אז נעשה עידכון קצר:

הדיסקיות בדרך אלי, השגתי כמה קירורים חדשים, מחר יהיה , הפרספקט אצלי בבית (מחר תמונות), גלגלים כמו שאמרתי יש כבר רק צריך לקדוח חורים ולעשות שיפורים אחרונים למעמד למחשב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז אחרי הרבה זמן שחיכיתי לדיסקיות סוף סוף מגיע עידכון דיי גדול כי כל פעם עשיתי משהו קטן ולא רציתי לפרסם רק בשביל דברים קטנים.

קניתי פרספקט בעובי 5 מ"מ בשביל לעשות מעמד למחשב:

per53ye.jpg

חתכתי אותו לגודל המתאים שאני צריך:

mamad24sm.jpg

הנה הגלגלים שיורכבו עליו:

galgalim9sq.jpg

יש לציין כי המעמד יואר ע"י לדים אדומים שאני רק מחכה שהם יגיעו :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

תושבת למאוורר שישב מתחת לכרטיס מסך ויקרר אותו:

לפני צביעה:

vcoolerb6kp.jpg

אחרי צביעה:

vcoolera7ja.jpg

הברגים:

bragim4qd.jpg

אל התושבת יחובר חתיכת הפרספקט הזאת: (אחרי שאני אשפצ'ר אותה ואצבע אותה באדום וכמובן יעשה בה חור למאוורר)

vcoolerp2ff.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חיתוך החלון שנעשה ברגעים אלו:

סוף סוף קיבלתי דיסקיות: (יאללה לעבודה :) )

diskiotsofsof5xp.jpg

כמו שאתם זוכרים הרעיון שלי לחיתוך החלון היה כזה:

sk43in.jpg

רציתי לדעת איך זה יצא ולכן החלטתי לעשות את זה בלי הרבה השקעה ואפילו בלי שיופים רק חתיכה על דלת ישנה (לאחר שראיתי שיוצא יפה החלטתי שמחר כנראה אני יעשה לשלי )

באמצע עבודה:

inworkjpg5cs.jpg

סיום: (זה בלי שיופים וגם באמצע החתיכה לא השקעתי , לא עשיתי ישר קווים ישרים, היה חשוב לי רק לראות איך זה יצא בכללי)

nisionf7ie.jpg

לפי דעתי יצא יפה ולכן אני מחר יעשה את זה על שלי :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

תיכנונים למחר:

אני יעשה את החלון שלי

אסיים את התושבת למאוורר מתחת לכרטיס מסך

אסיים את המעמד למחשב

צביעה של הסידירומים (הם לבנים והמארז שחור)

נראה לי שזהו ...

אחרי מחר יש עוד דברים לעשות כמו משטח לעכבר, תאורה למחשב, ריאובאס LCD ועוד כמה דברים , אבל בשביל זה צריך לאסוף כסף :x אז יקח טיפה זמן עד שזה יצא לפועל

עכשיו יש לי בעיה:

במארז הקודם שלי שעשיתי חלון חתכתי את הדלת מבחוץ לבפנים , הבעיה היחידה הייתה שאם הדרמל זז זה משאיר סימן והורס את היופי של הדלת לכן צריכים לצבוע, פתרון לדבר הזה ששמעתי מהרבה אנשים כאן זה לחתוך מבפנים לבחוץ וזה מה שעשיתי עכשיו , אבל כמו שאפשר לראות בתמונות הברזל נדחף כלפי חוץ וככה נשארים חתיכות כאלו בצד שרואים את המחשב :Q (למי שלא יבין שיסתכל בתמונה של החלון גמור).

השאלה שלי האם יש לכם פתרונות לבעיה? כי אני לא רוצה לצבוע את המארז שלי ובגלל זה אני לא יוכל לחתוך מבחוץ לבפנים אבל זה גם לא יהיה יפה אם יהיה חתיכות כאלו של מתחת כלפי חוץ אם אני אחתוך מבפנים.

דיי סיבכתי מקווה שהבנתם

זהו להיום, צריך ללכת לסדר את הבאלגן שעשיתי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש

יפה!!

בזמנו גם אני רציתי לעשות מעמד למארז - אבל עכשיו יש לי את הTT על הרצפה.. -אז אולי פעם אחרת

מה עוד נשאר?

יאללה - רוצים של הדלת לאחר ליטוש - אתה גם מתכוון לחרוט עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד... רק הR לא סימטרית... תעשה רווח קצת יותר גדול בין הרגליים... יצא לך R מתוח כזה ... יש לך את כל הרוחב של הדלת, תנצל אותו.

וגם תנסה להקטין את הרווח שיש בין המסגרת ל R מלמעלה... יצא לך יותר מידי בולט...

בהצלחה בהמשך ואל תחתוך עד שהציור יהייה סימטרי ובקנה מידה מתאים! תמדות את יחסי החלקים של הR בציור ותתאים אותם למארז שלך... (אאאאבל אני מניח שכבר עשית את זה  ;). לא?)

(אגב, מאיפה השגת בסוף דיסקיות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי זאת לא הדלת של המארז שלי ולכן החלטתי לא ללטש אותה, רק רציתי לראות איך זה יצא, מחר אני יעשה בשלי ואז ישקיע הרבה יותר :)

פירטתי מה נשאר לי לעשות בטראד אין לי כוח לחזור על זה שוב :|

ואין כל כך מקום איפה לחרוט עליה, אבל אם יהיה לי רעיון יפה לחריטה זה יעשה :)

ל-IG

מה זאת אומרת רווח בין המסגרת ל R למעלה? לא הבנתי

ושוב אני אומר זאת דלת שהולכת לפח עכשיו רק רציתי לקבל תמונה כללית ! , לקחתי עיפרון ציירתי וחתכתי , בלי הרבה מחשבה.

מחר כאשר אני יעשה את זה אצלי הכל יהיה יותר סימטרי ויותר מושקע לא לדאוג.

בקשר לדיסקיות:

ההום סנטר בטבריה הביאו דיסקיות אבל הם לא הביאו את מה שביקשתי :bash::pissed: הם הביאו את 420 שזה הדיסקיות הפשוטות שעולים 44 שקל ל 20 דיסקיות, אני ביקשתי את 426 שהם המחוזקות שמגיעות 5 דיסקיות ב 55 שקל. קניתי אותם מהום סנטר חוף הכרמל בחיפה, זה לאחר שחיפשתי דיסקיות כאלו באילת (כן כן אילת !! ) , אייס חיפה , הום סנטר בתל חנן (בחיפה). ולאף אחד מהם לא היה חוץ מאלו בחוף הכרמל :s07:

דרך אגב דיברתי איתו (האחראי של טבריה ) ואמרתי לו שזה לא מה שביקשתי הוא אמר שהוא יזמין גם 426 (המחוזקות) והוא אומר ששבוע הבא זה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו יפה... מאוד!

ובקשר לקטע שעם השריטות שים מסקינטייפ זה אמור לימנוע שריטות

או שאחרי זה תיקח פטיש ותתן כמה מכות על הקצוות שהדלת על הריצפה וזה אמור ליישר את זה (תנסה על הדלת הזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לחרוט את הR - יעני מסביב לחיתוך

ואז להאיר עם לדים - זה יצא יפה לפי דעתי

נשמע נחמד :) גם חשבתי אולי בצד אחד של ה R יהיה חרוט RED ובצד השני ANGEL

נראה כבר :)

ואוו יפה... מאוד!

ובקשר לקטע שעם השריטות שים מסקינטייפ זה אמור לימנוע שריטות

או שאחרי זה תיקח פטיש ותתן כמה מכות על הקצוות שהדלת על הריצפה וזה אמור ליישר את זה (תנסה על הדלת הזאת)

בקשר למסנקינטייפ אני מכיר את זה , השאלה אם אני שם את זה על הצד הצבוע? זה יוריד את הצבע?

ובקשר לפטיש לא נשמע לי כאילו זה יעזור אלה יהרוס הכל :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

בקשר לדלת - אם צבעת אותה טוב - אז לא יקרה כלום

לצערי - הצביעה הראשונה שלי הייתה רק עם צבע - שכבה אחת

זה התקלף מעצמו - אפילו בלי מסקינטייפ :o

וגם עם... :(

אבל אחרי 3 שכבות פריימר+2 שכבות צבע - אני בספק אם דבק מגע יוריד את זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...