Project Code: Red (לא לבעלי 56K) - עודכן (7/4/05) - עמוד 10 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Code: Red (לא לבעלי 56K) - עודכן (7/4/05) - עמוד 10

Red-AnGel

Recommended Posts

אל תיצבע תכוננים בשחור תיבצע אותם באדום..

יצא לך גם לפי הניק וגם לפי כל הרעיון של המארז...שזה שחור ואדום..(וכתום אבל מחשיבים אותו אדום..)

נשמע מעניין , נשקול את זה בכובד ראש :silly: חח תודה :)

הסליבינג ממש יפה...כמה עלה לך הכל? :jump:

הסליבינג 45 - פנדה משום מה שמו עליו מדבקה של 55, הגריז טרמי - 35 שקל, המארז 257 כולל משלוח בלי ספק כי יש לי את הספק שלו

עבודה נהדרת עם הסליבים - ותאמין לי אני יודע כמה זה קשה (ועכשיו אתה מבין למה ציינתי בביקורת על הערכת כלים לספק שהכלי של ה-ATX שווה את כל הערכה...)

מצפה לעידכונים :)

הייתי מגדיר את זה קשה מאוד :Q הייתי מעדיף באמת להוסיף 20 שקל ולקבל מכשיר לזה... :)

זה CD בלי פאנל בחלק השני מלמטה?

אה כן הוא פה איפשהו :silly:

טוב ועכשיו לעידכון : :)

היום התכוונתי לנתק את הגג מהמארז , לחתוך קירורים לזיכרונות של הכרטיס מסך, אבל הספקתי רק חלק בגלל שהדיסקית האחרונה של הדרמל התכלתה דיי מהר :/ ואין בעיר שלי דיסקיות כאלו, צריך לקמבן איכשהו ממישהו :|

קצת תמונות:

תחילת העבודה - התחלתי לחתוך את הסינקים הקטנים לחתיכות של 3 סנפירים כאלו (יש לי זיכרונות BGA לכרטיס מסך ):

working18zn.jpg

בשלב הזה נגמר לי הדיסקית האחרונה ונשארתי תקוע :/ :

middle7yd.jpg

עוד תמונה שלהם בשלב שנתקעתי : (*לידם יש חתך קטן , זה רק אחד מתוך כמה שהחליקו לי הדרמל והמברג :/ לא הולך לי היום*), כמובן שצריך לשייף אותם ולסיים לחתוך שיעשה בימים הקרובים אני מקווה, ובגלל שנשאר לי עוד אחד לכסות ונשאר רק חתיכה של 2 סנפירים אז אחד יהיה מקופח ויהיה עליו של 2 סנפירים :S

allmostfinish3am.jpg

הגג שהוצאתי מהמארז הישן בשביל לעשות עליו ניסויים לפני שאני אחתוך את שלי, גם זה ידחה טיפה עד שאני אשיג דיסקיות:

roof6cu.jpg

חלק מהבלאגן שיש לי בחדר, על המיטה יש יותר אבל התחיל יוםטוב אז לא היה לי זמן לצלם :silly: :

balagan3bo.jpg

זהו להפעם, המשך יבוא לקראת סוף השבוע אני מקווה. יש מבחן גדול יום שלישי ועבודה גדולה לשישי אז ננסה לסדר זמן

נ.ב

אני מחפש רעיון לצורה של החלון שיהיה על הגג , רעיונות תשפכו חופשי :) תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך כלי לATX?!?

מאיפה קנית?!

כמה עלה?!

אני מצאתי רק בחול שעולה 50 שקל וידח עם משלוח...בעע.

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=modding-prod9

ותראה מי כתוב למעלה במי שכתב את זה... 8)

וכן, זה מחו"ל - ישירות מהיצרן - בתקווה שבעתיד הקרוב יהיה אפשר לקנות את זה כבר בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=modding-prod9

ותראה מי כתוב למעלה במי שכתב את זה... 8)

וכן, זה מחו"ל - ישירות מהיצרן - בתקווה שבעתיד הקרוב יהיה אפשר לקנות את זה כבר בארץ...

ציטוט מהלינק שנתת " וחשוב לציין שבעוד שמחלץ המולקס ומחלץ ה-ATX חוסכים זמן יקר ועצבים רבים..."

תומך בכל מילה !!! עצבים רבים מאוד אפילו :/ הערכה הזאת נמכרת בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

allmostfinish3am.jpg

כמו שנאמר: בדם יזע ודמעות נכין המוד :smile1:

אתה צבעת את הגג כשהוא הייה על המארז???

קודם כל, תיישר את הגג, כי מסיבה כלשהי, הדפנות שלו מעוקמות...

צורה למאורר+ גריל: הסמל של RED ALERT או כוכב 5 זרועות, וורד אם אתה ממש מוכשר עם דראמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

allmostfinish3am.jpg

כמו שנאמר: בדם יזע ודמעות נכין המוד :smile1:

אתה צבעת את הגג כשהוא הייה על המארז???

קודם כל, תיישר את הגג, כי מסיבה כלשהי, הדפנות שלו מעוקמות...

צורה למאורר+ גריל: הסמל של RED ALERT או כוכב 5 זרועות, וורד אם אתה ממש מוכשר עם דראמל...

זה הגג של המארז הישן שלי :) החדש לא יעבור צביעה זה יהיה שילוב של שחור מבחוץ ואדום מבפנים, הוצאתי אותו רק כדי לעשות עליו ניסויים לפני שאני אתעלל בשלי הנוכחי :silly:

אני צריך רעיון לחלון בגג לא לגריל או מאוורר, תודה :>

דרך אגב אם אני לא טועה אתה גם גר בטבריה (כמוני - חור ) יש לך מושג מאיפה להשיג דיסקיות מחוזקות? כי ההום סנטר לא מביאים לכאן :/

היום אם יהיה לי זמן (יש מבחן מחר) אני אנסה לשייף את הקירורים של הזיכרונות ואני כבר מתחיל לתכנן איך לשים את הקירורים שדקל (Razor Junior) הביא לי , על הזיכרונות של המחשב :>

תודה לכולם על התגובות :> ועדיין אתם מוזמנים להציע רעיונות לצורת החלון שיהיה בגג שאיכשהו קשור לניק שלי :S

חשבתי לעשות בצורה של כנפיים, ככה:

3337oh.jpg

באמצע כאילו יהיה מאוורר והחלון יהיה בצורה של הכנפיים ומואר באדום אבל אני לא יודע איך זה יראה לאורך :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה צריך רעיון לחלון למאורר...

ניסית לחפש דיסקיות אצל רז יחיאל? אם אין, אז תשתמש בדיסקיות רגילות... זה לא שהן חותכות פחות טוב...

אגב, על הכנפיים אתה יכול לחרוט נוצות ולהכין תאורת לדים, רק אם אתה קונה לדים משחר אלקטרוניקה, תזמין איזה שבועיים מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את הציור....

אולי תעשה ככה :

http://www.hwzone.co.il/gallery/albun33

?

זה לא ממש קשור לניק שלי :Q אם אני לא אמצא משהו שיהיה קשור לניק שלי וקשור לנושא הכללי של העבודה אז אני יעשה משהו בסיגנון...

חשבתי שאתה צריך רעיון לחלון למאורר...

ניסית לחפש דיסקיות אצל רז יחיאל? אם אין, אז תשתמש בדיסקיות רגילות... זה לא שהן חותכות פחות טוב...

אגב, על הכנפיים אתה יכול לחרוט נוצות ולהכין תאורת לדים, רק אם אתה קונה לדים משחר אלקטרוניקה, תזמין איזה שבועיים מראש...

הם מתכלות מאודדדדד מהר , נשברות מהר, ברור שהם פחות טובות , וגם הרגילות בשביל להשיג אותם צריך לקנות את הערכה של הראשים של WOLF , זה עולה 40 שקל ובא עם 10 דיסקיות וכל שאר הראשים, ממש ביזבוז כסף :/

שאתה אומר אם ניסיתי לחפש אצל רז יחיאל אתה אומר מנסיון? כאילו בדקת שם ויש לו? מה שכן אני יודע שיש פה יבואן של לדיקו איפשהו ואמור להיות להם... :/

ורק שאני אמות אני אקנה משחר, הם יקרנים חושרמוטה, עדיף להזמין מחנות באינטרנט ולשלם 10 שקל משלוח ועדיין יצא יותר זול !! הם רוצים 8-9 שקל על פוטנציומטר שעולה 2 שקל , הם יקרים, לא באים בחשבון, יש לי כבר חנות באינטרנט.

נ.ב

עם מה אתה חתכת את המארז? דיסקיות רגילות?

עדכון:

היום שייפתי את הקירורים של הכרטיס מסך, רציתי לבדוק משהו עם הסיליקון שאבא שלי הביא לי (עמיד בטמפ של 250 מעלות - הייתי חייב משהו שעומד ב 50+ כי הזיכרונות של המחשב מגיעים ל 50 :/) ומשום מה הציפורן פיצצה את השפורפרת :/ צריך לזרוק את הסיליקון לפח כי נכנס לבתוך אוויר זה יתייבש :x, אטמתי את זה עם דבק וזה יחזיק מעמד לבינתיים , שאני ארצה להוציא ממנה חומר אני אעשה חור בסוף ואוציא משם (החור שנהיה , נהיה קרוב לפקק מקדימה)

בקיצור תמונות:

הנה הסינקים של הכרטיס מסך משוייפים: (אם תשימו לב למעלה בצד שמאל יש שהוא בעל 2 צלעות בלבד :/ אז אחד מהזיכרונות יהיה מקופח איתו כי נשאר לי רק חתיכה של ה 2 צלעות , יש לי סינקים אחרים אבל אני לא אוהב שזה מעורבב , אני רוצה אחיד)

sink9bb.jpg

והנה הם מהצד שאמור לשכב על גבי הזיכרונות:

sink19pe.jpg

הנה 2 סינקים גדולים שדקל (Razor Junior) שלח לי, הם אמורים לשבת על הזיכרונות של המחשב , היום שכבתי בסלון איתם וחשבתי איך לשפצר אותם שישבו בדיוק על הקירורים ונרדמתי :silly: חח זה עדיין בתיכנונים:

sink29jc.jpg

זה תיכנון למאוורר שישב על סלוט של PCI מתחת לכרטיס מסך ויקרר אותו: (*אני נותן לכם מקום לדימיון איך זה יראה*)

vgacooler5kv.jpg

והסיליקון שאיתו אני אחזיק את הקירורים לכרטיס מסך ולזיכרון של המחשב:

silicon5kf.jpg

* אני עדיין לא מדביק את הקירורים של הכרטיס מסך בגלל שאני מחכה לסיים את הקירורים של הזיכרונות של המחשב ואז להדביק ביחד, כי לוקח לסיליקון הזה 24 שעות להתייבש ולא בא לי להשבית את המחשב שלי כל פעם ל 24 שעות :/ *

אני מקווה שעוד השבוע אני אצליח להשיג דיסקיות לדרמל ונתחיל לעשות ניסויים על הגג, אני צריך להדפיס השבוע על שקופיות את הניק שלי, לחתוך ואז לראות איך זה יצא בריסוס על הדלת הישנה.

זהו לבנתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי מה יש אצל רז יחיאל, אבל אם למישהו חוץ מהום סנטר יכולים להיות כלי עבודה (בטבריה) אז זה אצלו... ואם אני זוכר נכון, אבא שלי קנה אצלו פעם משהו לדראמל... אני לא זוכר מה :P. מקסימום, קח יום חופש וסע לחיפה לקניות... בצ'ק פוסט אמור להיות סניף ענק של איזה חנות כלי עבודה (אם אני לא טועה אז זה הום סנטר... אבל זה באמת סניף גדול, אני חושב שיש להם מה שצריך...)

לגבי הדיסקיות, אני את כל המוד שלי, כולל 90 אחוז מהשיוף וחלק מהחריטות עשיתי עם 6 או 7 דיסקיות רגילות... אם אתה יודע לעבוד נכון, אז גם הדיסקיות הפשוטות לא אמורות להישבר כל כך מהר... הן מתכלות מהר יותר, אבל בחייך, מה מפריע לך להחליף דיסקית פעם בחצי שעה...

http://www.hwzone.co.il/gallery/album119?page=1 (זה אמור להתעדכן בימים הקרובים...)

אני רוב הזמן לא בטבריה, אבל בסופ"ש הזה אני אגיע לעיר, ואני אלך לחפש איפה יש דיסקיות... גם לי הן כבר נגמרות :smile1: אם אני אמצא משהו, אני אשלח לך לפרטי...

אגב, מאיפה אתה מזמין רכיבי אליקטרוניקה? (מאיזה אתר...) והאם יש להם גם לדים?

ועוד משהו: מאורר שיזרוק אוויר על הכרטיס מסך, מתוך המארז זה לא הכי מומלץ, כי האוויר במארז חם יחסית, צריך שיהייה לך זרימת אוויר טובה מאוד מהמארז החוצה (והפוך...) כדי שהאיורור הפנימי יהייה יעיל. לפי דעתי הכי טוב זה מאורר 120 מ"מ שישב על הדלת מול האיזור של המעבד ושל הכרטיס מסך, בשילוב מאורר 80 מ"מ שישב בגג או בחלק האחורי ויוציא אוויר... זה לפי דעתי יהייה יעיל יותר...

אני ראיתי כמה שאנשים סידרו להם מאורר שיקח אוויר מתחתית המארז, מהחלק הקידמי (איפה שיושב בד"כ מאורר שמכניס אוויר) וזורק אותו לכיוון הכרטיס מסך, והחלק העליון של המארז... זה גם נראה לי יעיל. (המאורר קובע למארז ע"י אזיקונים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לחפש פה, תקנה ממקום שאתה נמצא בו עכשיו, אין לי בעיה לעבוד עם רגילות הם לא נשברות לי הם רק מתכלות מהר אבל בכל מקרה גם רגילות אי אפשר להשיג כאן !!! היחידי שיש זה בהום סנטר שזה חבילה של כל הכלים של הדרמל וזה בא עם 6-7 דיסקיות משהו כזה ועולה 40 שקל !!! כאשר 5 דיסקיות חזקות עולות 50 ! אז זה לא שווה לקנות את הרגילות...

לגבי הקירור למעבד, יהיה מאוורר בגג שיוציא, מאחורה מוציא, מקדימה מכניס, בדלת יוציא ויהיה אחד מתחת לכרטיס מסך, אל תדאג זה מחושב :silly:

לגבי חנות באינטרנט יש את אריהב : http://www.arihav.com משלוח עולה 12 שקל ויש להם לדים שעולים 2 שקל ומשהו... אם תזמין כמות מכובדת זה יצא יותר זול משחר גם אם זה עם משלוח , אני בטוח ששחר לקחו לך איזה 5-6 שקל על כל לד?

ולפי האתר של לדיקו (החברה שמייבת את הדרמל המקורי) יש סניף בטבריה שמוכר רישמית את המוצרים:

האחים מלול או משהו כזה, עוד מעט נתקשר אליהם בתיקווה שהם פתוחים, אני אבדוק אם יש להם ואעדכן בהודעה הזאת ,ואם תרצה יותר פרטים כמו מספר טלפון וכתובת תגיד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...