Project Code: Red (לא לבעלי 56K) - עודכן (7/4/05) - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Code: Red (לא לבעלי 56K) - עודכן (7/4/05) - עמוד 10

Red-AnGel

Recommended Posts

אוקי אז זה המודינג שלי, הוא לא גמור אלא רק בחיתוליו השבת התכוונתי לסדר מלא דברים אבל בגלל הסליבינג הכל נתקע.

מתוכנן צביעה של הסידירומים לשחור, חלון עם צורת R עם תאורה אדומה,בדלת השני לרסס RED-ANGEL באדום, ריאובאס, LCD, תאורת UV + רגילה (שיבחר סוג תאורה ע"י לחצן), גיים פד מואר, חלון בגג, קירורים לזיכרונות ולכרטיס מסך מתוך קירורים ישנים של - תודות לדקל (RazorJunior) ולאבא שלי, תודה :xyxthumbs: (מצורף למטה תיכנון של החלון והריסוס על הדלת)

בנתיים רוב הדברים נעצרים בגלל מחסור חמור בכסף, אבל עם הזמן אני אתחיל לעשות דברים ואעדכן פה

אוקי קצת תמונות:

התיכנון של החלון - כל השחור זה המארז, האדום זה הפרספקט עם התאורה:

sk43in.jpg

התיכנון של הריסוס על הדלת השניה:

sk54mt.jpg

הסליבנג וה articsilver 5 שקיבלתי אתמול:

sleevingartic1lx.jpg

המחשב שלי עם המארז הקודם:

before7kr.jpg

הספק שלי לפני הסליבינג:

beforehec1eb.jpg

מיספור של החוטים של ה ATX (* מהתמונה הזאת עברו בסביבות 15 שעות עד שהצלחתי להוציא את כל החוטים *):

atxmispor7gd.jpg

זה אחרי שהצלחתי להוציא את כל החוטים:

sofsof3mm.jpg

באמצע העבודה:

working5lv.jpg

הספק שלי אחרי הסליבינג:

afterhec1nb.jpg

המארז החדש עם הסליבינג - (את הסליבינג שמתי גם על הכבלים של הכפתורים והלדים, גם על החיבור של המאוורר של המעבד, בקיצור כל הכל חוץ מה גם כי נגמר הסליבינג וגם כי הוא כבר מסודר , שישאר ככה :silly:

aftercomp7cg.jpg

תמונה של הכוננים לפני צביעה מתוכננת מתישהו השבוע - כפי שאתם רואים הצורב נדפק הוא לא מוכן להיסגר ולא להיפתח, זה קרה אחרי שהכנסתי סיכה לתוך הפתח "חירום" כדי לפתוח אותו, הוא נפתח הוצאתי את הסיכה ועכשיו שיש לו חשמל הוא כנראה תקוע, מחר אני אנסה לפתוח אותו ולראות מה הבעיה:

mycomp0pf.jpg

זהו להפעם השבוע אני חוזר שוב לתקופה של מבחנים אז לא יהיה לי הרבה זמן וגם כסף אין אז ההמשך יתעכב מעט...

תגובות הארות והערות יתקבלו בשימחה - וגם הצעות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עבודה טוב עם הסליבים!

שמתי לב שחסר לך פאנל אחד בקדמת המארז... אתה יכול לבקש בחנות מחשבים שיביאו לך אחד דומה... בד"כ הם שומרים כמה, ויתנו לך בחינם (אלא אם הם ממש מנייקים)... צבע אותו בשחור ובהצלחה בהמשך :xyxthumbs:

רק בתבדוק שהצבע שתקנה הוא בדיוק כמו המארז (מט/ מבריק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה חסר לי פנאל? יש שמה 2 CD וכונן תקליטורים :Q לא חסר כלום :|

אני מחפש רעיונות לאיזה צורה לחתוך את הגג מי שיש לו אני אשמח לקבל :)

וסידרתי את הצורב עכשיו אני הולך לחתוך לי קירורים לכרטיס מסך... יותר מאוחר או מחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה נהדרת עם הסליבים - ותאמין לי אני יודע כמה זה קשה (ועכשיו אתה מבין למה ציינתי בביקורת על הערכת כלים לספק שהכלי של ה-ATX שווה את כל הערכה...)

מצפה לעידכונים :)

יש לך כלי לATX?!?

מאיפה קנית?!

כמה עלה?!

אני מצאתי רק בחול שעולה 50 שקל וידח עם משלוח...בעע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה חסר לי פנאל? יש שמה 2 CD וכונן תקליטורים :Q לא חסר כלום :|

אני מחפש רעיונות לאיזה צורה לחתוך את הגג מי שיש לו אני אשמח לקבל :)

וסידרתי את הצורב עכשיו אני הולך לחתוך לי קירורים לכרטיס מסך... יותר מאוחר או מחר :)

זה CD בלי פאנל בחלק השני מלמטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...