מתנה למורה לנהיגה - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה למורה לנהיגה

MATTAN

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא המצאתי את זה...תשאל את מי שאתה רוצה..זה עובדתית נכון (אלא אם כן אבא שלך או המלווה לא יודעים ללוות)

לאבא שלי אין רישיון כך שיותר משלוש חודשיים לא נהגתי ברכב מאז הרישיון :smile1: אני הולך לקבל מכונית בקרוב אז מעניין מה יקרה לי :screwy:

האמת די מדאיג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך, הייתי הולך לתחנה של אוטובוס, והייתי נשאר בחיים.

רק בשביל להיפטר מהתחבורה הציבורית אני הוצאתי את הרישיון.

ובעצם גם בעיקר בגלל שלא צריך ללכת ברגל בימי שישי, זה שנוא עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

מה לעשות גם עליי, אבל עדיף להישאר חי, מלמות בידיעה שזה כנראה לצערי ,מה שיקרא. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות גם עליי, אבל עדיף להישאר חי, מלמות בידיעה שזה כנראה לצערי ,מה שיקרא. :'(

שטויות אני יודע לנהוג בטוח :xyxthumbs: ומה שיקרא כותבים ככה "שיקרה"

ומה בדיוק הקשר למתנה למורי נהיגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא המצאתי את זה...תשאל את מי שאתה רוצה..זה עובדתית נכון (אלא אם כן אבא שלך או המלווה לא יודעים ללוות)

אני יודע שזה נכון תאמין לי

פשוט רציתי לדעת מאיפה הניסיון העשיר שלך בתור אחד שעוד לא עבר טסט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton בעיקרון הוא די צודק אם אתה נוהג עם אבא שלך הוא מעביר לך מהניסיון שלו, יש דברים שבשיעור המורה לא יכול ללמד אותך.

בכול מקרה נהג טוב לדעתי הוא נהג שלא עושה תאונו אם אתה נוהג שנים על מכונית ולא עושה תאונה אתה נהג טוב!, ורק ניסיון על הכביש משפר!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה??

גם מורה מעביר לך מהנסיון שלו

ולמורה יש הרבה יותר נסיון מלאבא שלי

ההסבר הוא אחר

אף אחד לא נוהג במציאות כמו בשיעוריי נהיגה

ככה זה בלתי אפשרי להיות כזה זחל ולעכב את כולם ולתת לכולם זכות קדימה בכל מקום ולא להידחף

מה לעשות זאת . לא ארה"ב

המורה מלמד אותך לעבור טסט. הוא לא מלמד אותך לנהוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אגב בארה'ב, אין כזה דבר מורה לנהיגה, כי שם ההורים שלך, מלמדים אותך לנהוג, את זה אני יודע מ בן דוד שלי באר'הב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מדברים כבר על מה כן ומה לא המורה\אבא שלך יכולים ללמד אותך ... לפי דעתי על מנת לדעת באמת לנהוג אתה חייב קודם כל ניסיון שזה אף אחד לא יכול ללמד אותך, יכולים ללמד אותך מהניסיון שלהם אבל יש דברים שאתה צריך לחוות בעצמך ולהשלמת כל זה אחרי שיהיה לך קצת פז"מ על ההגה תלך גם לקורס לנהיגה מתקדמת כדי ללמוד איך האוטו מגיב בסיטואציות קיצוניות ...החלקות\זריקות תחת\פניות חדות\עצירות פתע וכו' כדי ללמוד כיצד להגיב במקרים כאלה

חלק מהדברים שעושים שם זה לעבוד על האינסטינקטים שיכולים להיות מאוד הרסניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בארה'ב, אין כזה דבר מורה לנהיגה, כי שם ההורים שלך, מלמדים אותך לנהוג, את זה אני יודע מ בן דוד שלי באר'הב.

ממש לא נכון

יש גם מוריי נהיגה בארה"ב

אמנם פחות נפוץ אבל בהחלט יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...