מתנה למורה לנהיגה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה למורה לנהיגה

MATTAN

Recommended Posts

את רק שוכח שהביטוח לרכב לימוד נהיגה יקר יותר משמעותית מביטוח לרכב רגיל (מדובר בהפרק שיכול להגיע ל2000-3000 שקל בשנה), תוסיף לזה את הטיפולים התקופים בגלל שהרכב עושה אלפי קילומטרים החודש (הרכב של המורה שלי היה מזדה לנטיס בת שנתיים עם 180000 קילומטר) ויש לו כל 10000 קילומטר טיפול, חוץ מזה כל חצי שנה הולך הקלצ'.

וגם הוצאות מוגברות על דלק בגלל נסיעה עירונית (רמזורים, נשים שלא יודעות לעביר הילוכים, רגל כבדה על הגז, טורים גבוההים, הרבה זינוק בעליה שותים דלק כמו כלום), המורה שלי היה ממלא כל יום וחצי טנק מלא (לפעמים כל יום).

ויש עוד מלא הוצאות כמו מיסים, פנסים שבורים מחניות, והבלאי המוגבר של מכלולי הרכב.

בקיצור לא הכל ורוד כמו שאתה מתאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי יש עוד דברים חוץ מדלק כמו ביטוח , איזה חברת ביטוח תבטח אוטו עם כאלה רמות סיכון ? זה עולה הרבה (ניידות למשל בכלל לא מבוטחות)

תחשבו על כל ה"נשים" שאתם תמיד אומרים שהן לא ידועות לנהוג... תחשבו איך הן נהגו שהן למדו נהיגה :kopfpatsch: ... ותאמינו לי מניסיון זה לא נעים

אחת כזאת אפילו כמעט דרסה אותי שעברתי במעבר חצייה ,הבהמה לחצה על הגז במקום על הברקס כשהיא באה לעצור לי (הבהמה אפילו פירפרה עלי !!!) ואם לא היתי קופץ מעל האוטו היתי מתחתיו :P ... כמה שתהיה מורה מנוסה זה דברים שקשה מאוד למנוע (ותאמינו לי שיצא לי לשמוע אחרי זה במקרה את המורה נהיגה

שהיה באוטו מדבר על המקרה דרך הקשר באוטו של המורה שלי... פתאום אני מבין שזה אני הילד שהוא כמעט דרס היום :screwy: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הייתי נותן מתנה כמו שחשבתי שאני יעשה אבל אם הוא נתן לי טסט אחרי 51 שיעורים ובתאריך של ה1 בנובמבר כבר יצא לי כל החשק ולא נתתי כלום.

"שילמתי מספיק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה לא שאני מגן פה על כל מורי הנהיגה אבל מניסיון שלי ושל חברים אני יכול להגיד שיש מורים גרועים ישתנו לך לעשות טסט בשעור 28 למרות שרוב

הסיכויים שתכשל ויש כאלה שבאים מגישה אחרת שעדיף שתעשה עוד כמה שעורים כדי שתהיה מוכן ואז לא תתחיל להכשל בטסטים אחד אחרי השני מה שיעלה

לך הרבה יותר כמו חבר שלי שבגלל זה עבר רק בטסט שישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה המורים שלכם זולים ודפוקים אני רואה שלי אומנם לקח לי 130 שקל על שיעור של שעה(מה לעשות זה התעריף באיזור שלי) אבל עברתי טסט ראשון אחרי 19 שיעורים.

וככה זה שנוהגים במאזדה קלאץ' הולך כול חצי שנה אני למדתי על פאסאט לבובה היו 240000 קילומטר והמורה שלי לא החליף לה קלאצ' אפילו פעם אחת והוא היה כמו חדש.

פאסאט זו פאסאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם קצת מגזימים בקשר ליכולת נהיגה של "אנשי טסט שישי"

אני נכשלתי לפני יומיים בטסט החמישי בגלל סיבה הרבה יותר מטרידה מאשר סתם לא לדעת לנהוג : פשוט איבדתי את הריכוז לשניה ולא עצרי לאישה זקנה במעבר חציה :silly:

נכשלתי פעם אחת בגלל שרציתי לעקוף אופניים ולא היה מספיק מקום. בקיצור החוסר סבלנות דפק אותי..

בטסט אחרי זה בדיוק ההפך - חיכיתי יותר מדי זמן בצומת למי שלא צריך

והפעם פשוט דפקתי את הטסט בגלל חוסר תשומת לב של שניה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטסט הראשון באמת לא ידעתי לנהוג..בטסט השני הייתי לחוץ (היה לי את פוסידון :))

כל השאר סתם נפילות על דברים שונים ומשונים

מה שבטוח זה שאני לא מתכוון לקנות לו מתנה בסוף..כי אני בטוח שהוא מספיק יהנה מהעובדה שהוא נפטר ממני :hat:

הוא עצמו אמר שהוא לא מאמין ששוב נכשלתי...כי "רכשתי לא מעט נסיון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק... 6 טסטים....

בוא נגיד שלא הייתי נכנס איתך לאוטו

כל העניין הוא שאסר שלחץ יגרום לך לתאונה.

לחץ זה לא תירוץ כי יהיו לך הרבה פעמים בחיים שייצא לך לנהוג תחת לחץ וגם אז תצטרך לדעת לא לעקוף אופניים כשאין מקום ולעצור במעבריי חצייה לזקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה...

תראה במקרה של האופניים זה סתם היה מעצבן כי היה קו הפרדה רצוף והאופניים נסעו בשולי הכביש אז חשבתי שאצליח לעבור אבל יצא שאם הטסטר לא היה עוצר אותי הייתי עובר עם צד אחד של האוטו על הקו..

ואני לא יודע אם לחץ גרם לי למה שגרם בטסט האחרון, כי גם בשיעור לפני הראיתי סימנים של חוסר עירנות  :s07:

אגב אתה לא זה שנוסע במהירויות מטורפות וחונה במקומות אסורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אתה לא זה שנוסע במהירויות מטורפות וחונה במקומות אסורים?

:-X

כבר הפסקתי עם זה :-\

חוץ מזה שמה שאני עשיתי לא סיכן אף אחד. הרכב היה בשליטה מלאה(אבא שלי נסע במהירויות כאלה באיטליה ועוד צפרו לו).

איילון היה ריק לגמריי כשנסעתי ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...