מתנה למורה לנהיגה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה למורה לנהיגה

MATTAN

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל עברתי טסט ראשון אחרי 19 שיעורים.

יש לי חבר משוגע שעבר טסט ראשון בשיעור 23

או שאתם מדברים שטויות, או שהרישיון שלכם לא חוקי בעליל והמורים שלכם עבריינים, כי מינימום שיעורים לפני טסט ראשון זה 28. ואם זה באמת ככה, זה מאוד עצוב לשמוע את זה. אח"כ מתפלאים למה מספר ההרוגים על הכבישים עולה כל שנה... אם על זה המורים שלכם לא מסוגלים לשמור, איך מישהו יכול לצפות שנהגים ישמרו על החוקים כשהם לבד על הכביש?... פשוט עצוב.

ובאמת ההכללות האלה של "עבר מעל טסט איקס = לא נכנסים לאוטו" לא ממש הוגנות... תשפטו כל בן אדם לפי הנהיגה שלו, לא לפי מספר הטסט שהוא עבר. יכולים להיות נהגים מצויינים שעברו טסט 400, כמו שיכולים להיות נהגים גרועים מאוד שעברו טסט ראשון.

ולא, לא עברתי טסט 400. עברתי טסט שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי גם שבשיעור לפני הטסט בכלל לא שמתי חגורה  :lol:

אחרי שהגענו אל משרד הרישוי שמתי לב ושמתי ברגע שהוא הסתכל החוצה...

השיעור לפני הטסט חייב להיות גרוע !!! חבר שלי עבר פעמיים ברמזור אדום ישר לפני שהוא עבר טסט ראשון

אני גם עשיתי איזה טעות בפניות (לא זוכר מה בדיוק) והמורה שלי כל הזמן העיר לי על זה אבל איך שהוא כל הזמן עשיתי את אותה הטעות שוב ... בקיצ-קוץ

בטסט היו לי פלאשבקים כאלה ממה שהמורה אמר לי מה שהזכיר לי לא לחזור על אותה טעות שוב  :screwy: גם הרגשתי מזה חרא לפני הטסט בגלל סדר שעות שיינה לא יציב אבל בסוף ...עברתי

זה לא או 28 שיעורים או מספר שעות מסוים?

נגיד אם מישהו עושה שיעורים כפולים הוא עדיין חייב 28 שיעורים?

שעור זה 40-45 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא או 28 שיעורים או מספר שעות מסוים?

נגיד אם מישהו עושה שיעורים כפולים הוא עדיין חייב 28 שיעורים?

שיעור כפול פשוט נחשב לשני שיעורים בודדים. הזמן שהוא אורך זה שני שיעורים, ואתה משלם עליו כמו על שני שיעורים. בקיצור, זה פשוט שני שיעורים בלי הפסקה באמצע. לא משהו מיוחד.

ואני בטוח בזה כי משיקולים טכניים, כל הלמידה שלי הייתה אך ורק בשיעורים כפולים. וכן, הייתי חייב 28 שיעורים (רגילים, או 14 כפולים אם תרצה) לפני הטסט הראשון כמו כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתם מדברים שטויות, או שהרישיון שלכם לא חוקי בעליל והמורים שלכם עבריינים, כי מינימום שיעורים לפני טסט ראשון זה 28. ואם זה באמת ככה, זה מאוד עצוב לשמוע את זה. אח"כ מתפלאים למה מספר ההרוגים על הכבישים עולה כל שנה... אם על זה המורים שלכם לא מסוגלים לשמור, איך מישהו יכול לצפות שנהגים ישמרו על החוקים כשהם לבד על הכביש?... פשוט עצוב.

ובאמת ההכללות האלה של "עבר מעל טסט איקס = לא נכנסים לאוטו" לא ממש הוגנות... תשפטו כל בן אדם לפי הנהיגה שלו, לא לפי מספר הטסט שהוא עבר. יכולים להיות נהגים מצויינים שעברו טסט 400, כמו שיכולים להיות נהגים גרועים מאוד שעברו טסט ראשון.

ולא, לא עברתי טסט 400. עברתי טסט שני.

אחי,

הוא רשם שהוא עשה שיעורים של שעה

לכן המינימום שלו זה בסביבות ה18!

והחבר המשוגע הוא בטח התכוון ל23 שיעורים של 40 דקות...

וזה באמת מעצבן השטויות על מי שעבר X טסטים, דיי עם זה.

וRULE THE תעשה לי טובה ועוף והת'רד הזה כי בכלל לא התחלת ללמוד, ותצא מהסרט שאם נותנים למורה סיר קובה הוא מעביר אותך,

והמציאו קבלנות עוד שהיית זרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ThePorscher עשיתי 19 שיעורים של שעה אצלנו יש שני מסלולים(אני חושב שזה בכול מקום ככה) או 19 שיעורים של שעה מינימום, או 28 שיעורים של 40 דקות מינימום.

אם נחשב נראה שזה יוצא אותו דבר אפילו אני למדתי יותר דקות:

19*60=1140 דקות

28*40=1120 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...