אב טיפוס - קרור גז - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אב טיפוס - קרור גז

The_Byter

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לידעת כולם הls החדש לא מה שישי באתר של פנדה וכאלה חח הוא הרבה יותר טוב מהמערכת של אליאור מסיבה אחת והיא שהls החדש נותן 240w ואילו המערכת של האליאור היא רק 200w כך שאין על מה לדבר בכלל בהשוות.. פשוט חכו שפנדה גם יביאו את החדשה..

וזה מעניין אותנו כי.. ?

הוא לא כמו אחרים שקונים מערכת כזאת ומתלהבים ממנה. הוא השקיע זמן וכסף ובנה את המערכת בעצמו - לא דבר שכל אחד יכול לעשות. ולכן אני מכבד אותו.

וזה בכלל לא משנה כמה וואט לשם ולשם, משנה זה שהוא הצליח לבנות אפילו משהו וע"י זה הוא בעצם מקדם את הפורום ואת הקהילה כאן בארץ.

אני חושב שגישה יותר חיובית מצדך, תהיה גם נבונה יותר.

בכל מקרה, זהו בעצם ההבדל בין "מודינג" קנוי, למודינג אמיתי. כל הכבוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה אני הולך להזמין ביום ראשון VAPOCHILL LIGHT SPEED לעצמי. :jump:

מערכת של בייטר נחדמה, אבל ממש לא יותר מזה.

אני קראתי את כל הת'רדים שלו על המערכת פה ובXTREME SYSTEMS והיא מספקת ביצועים מעט פחות טובים מהLIGHTSPEED. :-\

מה גם חסרים בה ים דברים, הכי חשובים אלה בקרה של המערכת כגון זמן לPOST וגם הCPU KIT של ASETEK הוא פי כמה וכמה יותר בטחותי וחכם!

גם בLS יש בקרה ותצוגה בWINDOWS על כל טמפרטורות שזה חובה במערכת כזאת!

ככה שכבוד לבייטר על העבודה אבל אני אקנה מערכת שיוצרה עיי' חברה מקצועית בצורה מקצועית וגם נותנת לי אחריות לשנתיים! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם תשלם 2000ש"ח יותר וגם תקבל ביצועים פחות טובים.

מערכת בקרה - בחומרה - לא כמו של ה LS שהיא בתוכנה - ניתן לקבל גם.

והCPU KIT הוא של Chilly1 ...

איך הגעת למסקנה שהביצועים פחות טובים מהLS ? - זו טעות - במערכת יש מדחס של הGT והתוצאות טובות יותר מהGT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בפנדה מקובל עלי, ראיתי מחירים זהים כמעט בכל העולם. המערכת שווה את המחיר שלה. נקודה.

אם תוכל לפרט בנושא הביצועים בבקשה :-\ למה פעם אחרונה שצפיתי בOC בשידור חי שלך, ראיתי טמפרטורה של -20 :-\

ככה שלא צריך להגזים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-70 אתה אומר? אפשר תמונה של זה בבקשה? :-\ ראיתי SINGLE STAGE אחד שמגיע לטמפרטורה כזאת ב0W - והיא לא שלך, אלה של CHILLY1 מXS!

דבר שני, ראיתי LS נותנת הרבה פחות טמפרטורה על שפולטים יותר חום מזה שיש לך. קל מאוד להציג תמונה של -66 בלי עומס, אבל תחת עומס מערכת שלך לא שווה הרבה מול VAPOCHILL LS - אתה יודע את זה.

ולגבי הבקרת חומרה במערכת שלך - אין לך שום בקרה וגם את זה אתה יודע. הכל אצלך ידני.

דווקה לLS יש בקרות כמו שצריכות ליהות וזה שקר מצידך להגיד כי הבקרה שלהם דרך תוכנה בלבד :-\

נ.ב. הקיט של CHILLY1 ממש רחוק ליהות משלמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DANFOSS NL11F + 404 + Chilly1 evap = מתכון מנצח (זה המדחס שמשומש ב- MachIIGT).

אגב, להגיע ל- -70 ב- 0 וואט זה לא כ''כ בעיה, על R507 זה עוד יותר קל (וואקום הולם יעשה פלאים).

AUDIOG מספיק להתלהב אתה עושה מעצמך צחוק.

אגב, אליאור אתה הולך לטעון ב- r507? אותו שמן זו לא בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כמו אחרים שקונים מערכת כזאת ומתלהבים ממנה. הוא השקיע זמן וכסף ובנה את המערכת בעצמו - לא דבר שכל אחד יכול לעשות. ולכן אני מכבד אותו.

וזה בכלל לא משנה כמה וואט לשם ולשם, משנה זה שהוא הצליח לבנות אפילו משהו וע"י זה הוא בעצם מקדם את הפורום ואת הקהילה כאן בארץ.

אני חושב שגישה יותר חיובית מצדך, תהיה גם נבונה יותר.

בכל מקרה, זהו בעצם ההבדל בין "מודינג" קנוי, למודינג אמיתי. כל הכבוד :xyxthumbs:

מסכים עם כל מילה.

ראה בי תומך נלהב. :xyxthumbs:

כשנסיים עם המים - נעבור ל PHASE CHANGE.

בקשר לבלוק של CHILLY 1 - קיט מצוין - למרות שדברתי עם מפתחים אחרים בנושא - שכבר האלו רעיון לבלוק יותר יעיל...

(CATHAR האגדי, מפתח בלוקי המים הטוב ביותר כיום.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DANFOSS NL11F + 404 + Chilly1 evap = îúëåï îðöç (æä äîãçñ ùîùåîù á- MachIIGT).

àâá, ìäâéò ì- -70 á- 0 ååàè æä ìà ë''ë áòéä, òì R507 æä òåã éåúø ÷ì (ååà÷åí äåìí éòùä ôìàéí).

AUDIOG îñôé÷ ìäúìäá àúä òåùä îòöîê öçå÷.

àâá, àìéàåø àúä äåìê ìèòåï á- r507? àåúå ùîï æå ìà áòéä..

כן כן :) מה דעתך להפסיק לערוך את הפוסטים שלך מר מומחה, למה בקודם כתבת שטות ::) מי עושה צחוק מעצמו..

לגבי המערכת שלו, יש הבדל בן המתכון לבן מה שיש לו בפועל. ומינוס 20 מעלות על WINCHESTER על 3GHZ זה לא משהו מפיל.

לLS ביצועים טובים יותר. אבל הוא עושה עבודה מדהימה ואני מאחל לו הצלחה. אולי בעתיד שמערכת שלו תראה כמו מוצר גמור עם ביצועים בהתאם אקנה ממנו.

נכון שאני מתלהב מהעובדה שבקרוב מאוד תהיה לי VAPOCHILL LS - כל אחד אמור ליהות! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין אותך לדו-קרב רשמי.

ברגע שתהיה לך המערכת את מוזמן לקרב ביצועים 1 על 1.

:)

מחשב מול מחשב, המפסיד חוזר הביתה בלי.

:cool2:

איזה יופי ;D

קרב לא יהיה לדעתי, בדיבורים הרבה קונים את ה ls כמו שהרבה קנו fx או ee .

נחכה למעשים :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...