תגידו מאיפה אני קונה פאדים מאגניבים לעכבר?!? יש לי MX1000 ופאד מכוער! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו מאיפה אני קונה פאדים מאגניבים לעכבר?!? יש לי MX1000 ופאד מכוער!

Da-Funk

Recommended Posts

תתחדש על העכבר,אני תקוע עם ה mx500...

בקשר לפד אני חושב שזו גנבה לבקש 50 שקל לחתיכת פלסטיק עם ציור גרוע.

תיקח איזו חתיכת קרש או משהו שמתאים לעכבר שלך (לא משהו שקוף) שהכי נוח ותשים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל תודה רבה... ועכשיו אני כבר תקוע עם קרש וזה מגעיל לי ת'סביבת עבודה..

המשטחים של TT נראים לי בדיוק כמו מה שאני מחפש.. אבל אין אותם בחנויות בסביבה שלי :(

אתה מקסימום יכול להזמין...

http://www.zap.co.il/search.asp?sog=C-MousePad&minprice=0&keyword=thermaltake&SaleType=0&x=0&y=0

אם אתה רוצה high end אני ממליץ לך על פדים של ICEMAT

הם עולים באזור ה300 שח  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פאד של Steel דם 4S זה בעתם חתיכת מתכת שחורה עם גומי מתחת ששומר שהיא לא תזוז , החתיכה מכומרת כזה ועם ה mx1000 שיש לי גם זה נראה

בן בזונה אבל זה דיי יקר (אני קיבלתי את שלי מחבר ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי לא מזמן את הפד S&S של STEELPAD - זה דבר גאוני - בא יחד עם סט של רגליות טפלון לחבר לעכבר - וביחד זה פשוט תענוג - לא ניסיתי עד היום פד פלסטיק ואני ממש מופתע לטובה. העכבר הישן שלי (INTELLI) מחליק פתאום כמו הוקי אוויר - וגם מדוייק מאוד. במשך כמה ימים כשהתחלתי להשתמש החוויה הלכה והשתפרה שכן רגליות הטפלון "התרגלו" למשטח והתעגלו במקומות הנכונים. עכשיו זה פשוט נפלא. הבעיה שפד זה יקר מאוד יחסית לחתיכת פלסטיק (בארץ כ 160 שקל כולל תיק נשיאה ורגליות) - ויש אופציות דומות וזולות יותר - מבחר הפדים של X-TRAC למשל - שאני לא יודע על המצאותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...