Internet Explorer 7 יכיל גם גלישה בטאבים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Internet Explorer 7 יכיל גם גלישה בטאבים

Tapeworm

Recommended Posts

בהצגה המוקדמת הראשונה באתר- http://www.winsupersite.com/reviews/ie7_preview_1.asp ניתן למצוא פרטים חדשים אודות הדפדפן המיקרוסופטי שהוכרז לאחרונה.

עם מאפיינים חדשים כאלה ודגש רב על , השועל יצטרך להשיב אש במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצגה המוקדמת הראשונה באתר- http://www.winsupersite.com/reviews/ie7_preview_1.asp ניתן למצוא פרטים חדשים אודות הדפדפן המיקרוסופטי שהוכרז לאחרונה.

עם מאפיינים חדשים כאלה ודגש רב על , השועל יצטרך להשיב אש במהרה.

להשיב אש במהירות??

למה?

זה אותו IE דפוק עם "שיפורים" באבטחה וגלישה בטאבים.

FF כבר היום יותר בטוח ויותר טוב מIE ועוד כמה עדכוני של MS לא יהפכו את IE למוצר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה MoRtZkInG.

בקשר לסגירת הבסטה- זה לא נכון. ל- IE תמיד יהיה את היתרון הענק שהוא מוכל במערכת ההפעלה שמורצת על 90 ומשהו אחוזים מהמחשבים בעולם (הביתיים לפחות).

וכן, זה אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם נתונים של כ-97% ממערכות ההפעלה הביתיות, וכ-95% מהדפדפנים, ל-MS יש יתרון מגוחך בכלל על FF. אני לא מבין מה כל ההתלהבות. זה לא שMS לא יכולה לקנות את MOZILLA אם היא תמשיך להציק לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אז היא תצטרך לקנות את OPENOFFICE, ו LINUX בנוסף.. (יש סיכוי שבתרחיש עתידי היא תעשה זאת)...

בכל מקרה, אין למה לעסוק בספקולציות... נחכה ונראה מה יביא יום... שהרי עד ש IE7 יצא, יהיה כבר 1.1 וגם כבר יהיו בשלבים חזק של 1.5 ...

מה שכן, זה פשוט טוב לתחרות.. אם FF לא היה כזה פופולרי (יחסית), ומהווה איום מסוים על הדומננטיות בשוק של IE, אז לא היו ממהרים להוציא את IE 7 לפני LONGHORN ורק ל LONGHORN (כפי שהיה צפוי מההתחלה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, הדבר היחידי שMS צריכה לפחד ממנו זה , כי זה כבר הפך לשם נרדף לאינטרנט. יש לי לקוחות שיודעים בדיוק שלוש מילים במחשבים: , ונורטון. אתה שם לב למה משותף ביניהם?

אף אחד מהם הוא לא הכי תותח בתחומו, אבל שלושתם מייצגים אימפריות ענק. ובסופו של דבר, זה לא משנה למי יש מוצר יותר טוב, זה משנה למי יש יותר כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, הדבר היחידי שMS צריכה לפחד ממנו זה , כי זה כבר הפך לשם נרדף לאינטרנט. יש לי לקוחות שיודעים בדיוק שלוש מילים במחשבים: , פנטיום ונורטון. אתה שם לב למה משותף ביניהם?

אף אחד מהם הוא לא הכי תותח בתחומו, אבל שלושתם מייצגים אימפריות ענק. ובסופו של דבר, זה לא משנה למי יש מוצר יותר טוב, זה משנה למי יש יותר כסף...

לא מפתאום...יש להם חיפוש מעאפן.

אל תשווה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...