אפשר המלצות על {לוח אם ומעבד} - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר המלצות על {לוח אם ומעבד}

none

Recommended Posts

אם אתה רוצה משהו גבוה אז קח

פנטיום 4 1.8A או 2.0A תלוי בתקציב שלך.

לוח אם כמו שאמרו 4g4a+...

עדיף לו לקנות 1800a ולא 2000 מכיוון שבהפרש של הכסף אפשר לקנות גוף קירור הרבה יותר טוב (ax478) ולעשות oc חזק.

נ.ב כדאי לך לקנות הרבה זיכרון 512mb למשל מכיוון שמעבדי בעזרת רוחב פס גדול יכולים להגיע לבצועים בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

256 RDRAM זה הזיכרונות שאני רוצה לרחת, הלוח M שהמלצתם תומך ב RDRAM או ?

DDR.

רשמית הוא תומך עד PC2100 אבל יש אפשרות להריץ את הזכרון ב333MHZ עם רטיו 4:5.

גם אני חושב כך במחיר של rdram 256mb אפשר לקנות 512mb של 2700 ולהמהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RDRAM נותן מקסימום רוחב פס. ללוח שתומך בRDRAM PC1066 החדשים קח את P4T533-C. ללוח שתומך בRDRAM PC800 הרגילים וה"ישנים" קח את P4T-E. כמובן שאי אפשר לקחת אחד של RDRAM, אתה חייב לקחת בזוגות. זאת אומרת אתה צריך לקחת שני RDRAM 128MB כדי לקבל 256MB.

למה אתה ממליץ על לוחות שלא סוס כל הזמן בלי לקרוא עליהם ביקורת אחת?!

הP4T533-C סופג תגובות צוננות, מקבל ציון באיזור ה70 בכל ביקורת..ולא מספק את הסחורה- אם אתה הולך על 1066 אז לך על הP4T533 שיגיע בקרוב לארץ ומגיע בחבילה יחד עם זיכרונות 1066 אמיתיים של (מעולים).

אם אתה הולך על זיכרונות 800 קח 40NS 128\8 או 256\16 בהתאם לגודל יחד עם האביט TH7-II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, P4T533-C הוא האופציה היחידה שיש בארץ. דבר שני, הוא מקבל ציונים גרועים לא בגלל יציבות או איטיות או דברים דומים, אלא בגלל שהאפשרויות OC שלו הן ממש לא טובות....... זהו. כלוח בפני עצמו הוא מעולה. הלוח השני שאמרת תומך בזכרונות 32bit...... אמממ, הם 40ns לא?

אפשר לחכות.

לא, לא רק בגלל OC.

32NS, 1066..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס כבר , כל פעם זה אותו ויכוח !

iron-bow ממליץ על כל הזמן ואנטי_ירוס בא ויוצא נגדו .

iron bow לא מקבל 70 בגלל שיש לו יכולות o/c דלות אלא גם בגלל דברים אחרים o/c הוא לא הדבר הכי חשוב ואם כבר אתה ממליץ על הלוח תגיד שיש לו אפשרויות o/c לא טובות .

ומה זאת אומרת הוא האפשרות היחידה , יש לי חדשות בשבילך לא רק קיימת בעולם :nono: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן? תראה לי עוד לוח בארץ שתומך בRDRAM PC1066 ובא עם חברה טובה?

וגם אם לג'יגה בית יש לוח כזה, אחרי הבעיות עם הלוח KT333 שלהם (וזה לא קשור לצ'יפסט. זה הביוס שלהם) אני גם לא הייתי סומך עליהם. לכן האסוס הוא האופציה היחידה.

אפשר לחכות.

לא, לא רק בגלל OC.

32NS, 1066..

מאיפה לך שהיבואן בכלל יביא אותו?

אם לא רק בגלל OC, תגיד לי אתה, מה עוד? (אולי מחסור בפיצ'רים)

ומאיפה אתה יודע שהוא יהיה 32ns. כאן אני לא חולק עליך באופן חד משמעית, אבל הזכרון 32bit של מושקין שרשום שהוא מבוסס הוא 40ns. אם יש לך לינק שמראה שהוא באמת32ns זה יעזור.

1. TH7-II, אם אתה לא סומך על ג'יגה בייט בגלל לוח הKT333 שלהם אני לא סומך על בגלל הP4B266 שלהם.

2. יביאו אותו, כי מושקין יעברו לייצור עם הצ'יפים האלה לאחר שהם יצאו לשוק באופן סדיר (סמסונג עדיין לא התחילה בשיווק וזה עדיין בפיתוח), משום כך היו רק כמה זיכרונות ES כאלה בשוק שאכן היום עם הצ'יפים של ה32NS והשאר היו 40NS מומהרים.

היום מושקין עברו למשהו אחר (כנראה כדי לא לקבל תביעה) והתחילו לשווק את ה1066 הדרעקי של קינגסטון עם מדבקה שלהם (מושקין).

כשהזיכרונות של יצאו לשוק, זיכרונות ה1066 של מושקין יהיו עם צ'יפים שלהם.

תמונה? יש לי של הES...

pc1066close.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...