וורבטים DVD+R X8 עכשיו גם ב-Office Depot - עמוד 8 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וורבטים DVD+R X8 עכשיו גם ב-Office Depot

Holy

Recommended Posts

חיברתי את הצורב עם הכבל IDE שהגיע יחד עם הצורב, ושאר החיבורים המקוריים שקיבלתי עם הצורב.

דרך אגב עם הצורב ימאאה הייתי צורב דיסק 700 מגה בייט ב*16 והצריבה לקחה כ-5 דקות, זה סביר או שזה גם איטי?

***עריכה***

יש לציין שצרבתי על הדיסק (5 סרטי DVDRIP) ובזמן הצריבה הבאפר אחרי כל 30 שניות ירד לגמריי ועלה שוב ונשאר

באזור ה99 עם תנודות של אחוז אחת, ואחרי 30 שניות שוב ירד.

בצורב ימאהה הבאפר היה יציב כל הצריבה עד כמה שאני זוכר (יש לו 8 מגה קאש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חיברתי את הצורב עם הכבל IDE שהגיע יחד עם הצורב, ושאר החיבורים המקוריים שקיבלתי עם הצורב.

דרך אגב עם הצורב ימאאה הייתי צורב דיסק 700 מגה בייט ב*16 והצריבה לקחה כ-5 דקות, זה סביר או שזה גם איטי?

***עריכה***

יש לציין שצרבתי סרטים על הדיסק (5 סרטי DVDRIP) ובזמן הצריבה הבאפר אחרי כל 30 שניות ירד לגמריי ועלה שוב ונשאר

באזור ה99 עם תנודות של אחוז אחת, ואחרי 30 שניות  שוב ירד.

בצורב ימאהה הבאפר היה יציב כל הצריבה עד כמה שאני זוכר (יש לו 8 מגה קאש)

אם הבאפר מתרוקן אחרי כל 30 שניות זה לא תקין. זה אומר לדעתי אחד משניים:

1) קצב העברת הנתונים מסיבה כשלהיא אינו מספיק. האם קריאת הקבצים מתבצעת מהדיסק הקשיח בזמן הצריבה?

2) הצורב תקול.

יש לך או לחבר מחשב חזק יותר שעליו אפשר לבדוק את הצורב?

האם גם ב X4 הבאפר מתנהג אותו הדבר? נסה לצרוב ב X4.

איזה של IDE יש לך במערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריאת הקבצים מתבצעת מהדיסק הקשיח בזמן הצריבה.

האם במקום לבזבז דיסקים בשביל הבדיקות הבאות אני יכול פשוט לעשות סימולציה?

הבדיקות שאני אנסה הם סימולציה ב*12 שוב, אח"כ ב*8 ואח"כ ב*4.

מה יכולה להיות הבעיה? אולי לוח אם תקול?

בקשר לאיזה של IDE יש לי, אין לי מושג... הייתי בטוח שגם לא צריך לעדכן אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון מעניין ומוזר, מקווה שזה יעזור לך לפענח את הבעיה.

צרבתי כרגע דיסק נוסף בLG GSA4163B של VERBATIM במהירות של *8

והפעם הדיסק נצרב יותר מהר מאשר על *12 (ראו הודעות קודמות שלי).

על הדיסק נצרבו 4.4 ג'יגה ב8 דקות בדיוק, הפעם הבאפר ירד רק 4 פעמים, ב2.5 דקות הוא ירד ועלה בחזרה ל100 אחוז תוך פחות

משנייה, בפעם השנייה ב5.5 דקות ושם פתאום הארד דיסק התחיל להשמיע רעש עבודה מסיבי, כאילו הארד דיסק בפעולה מלאה של העברת

קבצים וכדומה, ואז ירד הבאפר ועלה רק הפעם זה היה איטי, אבל חוץ מזה שאר המקרים זה היה בדיוק לשבריר שנייה וחזר.

איך אפשר להסביר את זה?

מה הבעיה? מה אפשר עוד לבדוק?

הנה התוצאות של בדיקת המהירות של הדיסק לאחר הצריבה, התוצאות קצת יותר טובות אני חושב.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריאת הקבצים מתבצעת מהדיסק הקשיח בזמן הצריבה.

האם במקום לבזבז דיסקים בשביל הבדיקות הבאות אני יכול פשוט לעשות סימולציה?

הבדיקות שאני אנסה הם סימולציה ב*12 שוב, אח"כ ב*8 ואח"כ ב*4.

מה יכולה להיות הבעיה? אולי לוח אם תקול?

בקשר לאיזה דרייברים של IDE יש לי, אין לי מושג... הייתי בטוח שגם לא צריך לעדכן אותם.

תנסה DETERMINE MAXIMUM SPEED

דרייברים של IDE. תנסה באתר של לראות אם יש עדכניים יותר.

הוורבטים X4 עולים בערך כמו ה X8. המחיר לא קשור רק למהירות הצריבה ואיכות לא נמדדת רק במהירות הצריבה.

לא מאמין שהבעיה  היא תקול. כדי למצוא את הבעיה אתה חייב לפעול בשיטת האלימינציה.

דרך אגב, עדכנת לנירו האחרון?

עדכון מעניין ומוזר, מקווה שזה יעזור לך לפענח את הבעיה.

צרבתי כרגע דיסק נוסף בLG GSA4163B של VERBATIM במהירות של *8

והפעם הדיסק נצרב יותר מהר מאשר על *12 (ראו הודעות קודמות שלי).

על הדיסק נצרבו 4.4 ג'יגה ב8 דקות בדיוק, הפעם הבאפר ירד רק 4 פעמים, ב2.5 דקות הוא ירד ועלה בחזרה ל100 אחוז תוך פחות

משנייה, בפעם השנייה ב5.5 דקות ושם פתאום הארד דיסק התחיל להשמיע רעש עבודה מסיבי, כאילו הארד דיסק בפעולה מלאה של העברת

קבצים וכדומה, ואז ירד הבאפר ועלה רק הפעם זה היה איטי, אבל חוץ מזה שאר המקרים זה היה בדיוק לשבריר שנייה וחזר.

איך אפשר להסביר את זה?

מה הבעיה? מה אפשר עוד לבדוק?

הנה התוצאות של בדיקת המהירות של הדיסק לאחר הצריבה, התוצאות קצת יותר טובות אני חושב.

זה רק מחזק את ההשערה שלי. המחשב שלך לא תומך במהירות ההעברה הנדרשת. ב X12 הוא מנסה בכל פעם לעלות ל X12 ויורד, והבאפר מתרוקן ו BUFFER UNDERRUN PREVENTION מופעל ולכן לדעתי האיטיות. ב X8 הרבה יותר קל לו. 8 דקות זה בהחלט הגיוני ל X8 ב 4163B.

עריכה: עוד אפשרות. הדיסקים הם CERTIFIED ל X8 . יתכן וורבטים יודעים מה הם אומרים. בכל מקרה אני צרבתי לא מעט ב X12 על ה 4120B בלי בעיה. כנ"ל את ה -R על NEC ב X12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסא הנוכחית שלי היא 6.6.0.6 וראיתי שיש כבר גרסא חדש 6.6.0.8a אז אני מוריד את העדכון ברגע זה.

יש מצב שאחרי התקנת העדכון הצריבה ב*12 תיהיה תקינה ותארך כ-7 דקות כמו שצריך להיות?

למה התכוונת בשיטת האלמינציה, תפרט יותר.

אני רוצה לדעת אצל מישהו שיש לו את הצורב של 4163B שניסה לצרוב ב*12 בוורבטים שירשום כמה זמן נארכה הצריבה

ושיעשה בדיקת מהירות ויעלה אותה כאן בת'ארד כדי להשוות כיצד הצורב צריך לתפקד במצב אופטימלי.

דרך אגב מה זה אומר שהדיסקים הם CERTIFIED ל X8?

ומשהו נוסף ואחרון, איך זה יכול להיות שהמחשב שלי לא תומך בקצב העברת הנדרשת? אתה רוצה להגיד לי שהארד דיסק שלי לא מצליח להעביר 16 מגה בשנייה?

זה קצת לא הגיוני, בכל זאת לא מדובר במחשב חלש במיוחד, אולי לא חדש ולא מתאים למשחקים, אבל לצריבה?

***עריכה***

האם צריך לעדכן בכלל את הדרייבר של IDE? כי פעם תמיד הייתי מעדכן את חבילת הVIA ללוח אם שכולל דרייבר לIDE וכו', ואז אנשים התלוננו שזה רק עשה

להם בעיות ושחבל לעדכן אם הכל תקין, האם מומלץ בכל זאת לעדכן? ואיפה בכלל אני מוצא את הדרייבר הכי מעודכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסא הנוכחית שלי היא 6.6.0.6 וראיתי שיש כבר גרסא חדש 6.6.0.8a אז אני מוריד את העדכון ברגע זה.

יש מצב שאחרי התקנת העדכון הצריבה ב*12 תיהיה תקינה ותארך כ-7 דקות כמו שצריך להיות?

לא יודע. תנסה.

למה התכוונת בשיטת האלמינציה, תפרט יותר.

לבדוק אם הצורב תקין (לקחת אותו למחשב חדש ומהיר לבדיקה ב X12).

אם הוא תקין אז לבדוק את כל הגורמים האפשריים אחד אחד. למשל דרייברים ל IDE . להוריד מהאתר של אסוס את החדשים ביותר ולבדוק. אם לא מסתדר להתקין דרייברים של XP וכן הלאה....

אני רוצה לדעת אצל מישהו שיש לו את הצורב של 4163B שניסה לצרוב ב*12 בוורבטים שירשום כמה זמן נארכה הצריבה

ושיעשה בדיקת מהירות ויעלה אותה כאן בת'ארד כדי להשוות כיצד הצורב צריך לתפקד במצב אופטימלי.

יש הרבה אנשים שצרבו עם הצורב הזה MCC003 בפחות מ 7 דקות.

דרך אגב מה זה אומר שהדיסקים הם CERTIFIED ל X8?

זה אומר שוורבטים מאשרת שהם מתאימים ונבדקו ל X8. מה שאומר שאינם מאושרים כעיקרון ל X12.

ומשהו נוסף ואחרון, איך זה יכול להיות שהמחשב שלי לא תומך בקצב העברת הנדרשת? אתה רוצה להגיד לי שהארד דיסק שלי לא מצליח להעביר 16 מגה בשנייה?

זה קצת לא הגיוני, בכל זאת לא מדובר במחשב חלש במיוחד, אולי לא חדש ולא מתאים למשחקים, אבל לצריבה?

יש עוד אלמנטים שעובדים בזמן הצריבה חוץ מההרדדיסק. לא אמרתי ההרדדיסק, אמרתי המחשב, עובדה שהבאפר שלך מתרוקן בזמן הצריבה. תראה אם יש תוכנות ברקע כמו אנטיוירוס, אימיול וכו'.. ותנסה לצרוב לאחר איתחול המחשב ללא שום דבר ברקע

***עריכה***

האם צריך לעדכן בכלל את הדרייבר של IDE? כי פעם תמיד הייתי מעדכן את חבילת הVIA ללוח אם שכולל דרייבר לIDE וכו', ואז אנשים התלוננו שזה רק עשה

להם בעיות ושחבל לעדכן אם הכל תקין, האם מומלץ בכל זאת לעדכן? ואיפה בכלל אני מוצא את הדרייבר הכי מעודכן?

באתר של אסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי גם יש 4163B ואת ה VERBATIM *8, למרות שהוא מאפשר לי לצרוב ב *12, אני לא נותן לו.. די דבילי בשביל עוד כמה דקות, כשהם עשויים ל *8 בעקרון, זה מספיק מהיר בשבילי... אם זה צורב לך ב *8 טוב, מה רע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...