וורבטים DVD+R X8 עכשיו גם ב-Office Depot - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וורבטים DVD+R X8 עכשיו גם ב-Office Depot

Holy

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז הנה התוצאות מה NERO SPEED: פשוט מושלמות.

אז כמה דברים:

1. למה התוצאות בנרו כל כך טובות בעוד התוצאות ב DVDINFOPRO כל כך גרועות? מה שונה בין הבדיקות?

2. אני רואה שהתוצאה מאוד מאוד דומה לתוצאה של ה -R X4 (MCC01RG20) על ה NEC2500A הישן שלי. הסברים?

3. איזו תוצאה עדיפה? זאת של הוורבטים או זו של הפרינקו?(תסתכלו באחת ההודעות הקודמות שלי, זה צורף שם) לדעתי הפרינקו יותר איכותי לצורב הזה, עד כמה שזה נשמע מוזר.....

4. הנתון שמאוד משך את צומת לבי הוא אחוז ניצול המעבד. 78% במהירות X8, אומר שזה אמור להיות בסביבות 120% במהירות X12. וזה יכול להסביר למה הצריבה נדפקה במהירות X12. מחר נעלה כמה מה"זים למעבד ונראה איך הוא מתפקד עם צריבה ב X12....

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה התוצאות מה NERO SPEED: פשוט מושלמות.

אז כמה דברים:

1. למה התוצאות בנרו כל כך טובות בעוד התוצאות ב DVDINFOPRO כל כך גרועות? מה שונה בין הבדיקות?

אין לי מושג. בזמנו היה סיפור דומה מאוד עם ה 3500A

2. אני רואה שהתוצאה מאוד מאוד דומה לתוצאה של ה -R X4 (MCC01RG20) על ה NEC2500A הישן שלי. הסברים?

???

3. איזו תוצאה עדיפה? זאת של הוורבטים או זו של הפרינקו?(תסתכלו באחת ההודעות הקודמות שלי, זה צורף שם) לדעתי הפרינקו יותר איכותי לצורב הזה, עד כמה שזה נשמע מוזר.....

זה בטח לא הכלי למדוד. אם היית יכול להריץ KPROBE או משהו דומה זה היה עוזר. ואני ממש לא חושב ככה.

4. הנתון שמאוד משך את צומת לבי הוא אחוז ניצול המעבד. 78% במהירות X8, אומר שזה אמור להיות בסביבות 120% במהירות X12. וזה יכול להסביר למה הצריבה נדפקה במהירות X12. מחר נעלה כמה מה"זים למעבד ונראה איך הוא מתפקד עם צריבה ב X12....

אתה מסתכל על ניצול המעבד בקריאה, לא בכתיבה. בקריאה זה אמור להיות חצי וזמני הגישה אמורים להיות הרבה יותר נמוכים , גם ה BURST RATE אמור להיות יותר גבוה. יכול להיות שמשהו לא בסדר עם הקונפיגורציה של הצורב? של IDE (עם איזה אתה משתמש?), כבל IDE?

תוכל להעלות את אותה בדיקה עם ה CD SPEED לפרינקו?

אני אבדוק בהקדם גם אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנהגות של הקריאה היא כאילו אין לך DMA או יש איתו בעיה. כאילו המערכת שלך אינך תומכת כמו שצריך בקצה ההעברה הנדרש של כתיבה ב X8 ומעלה בצורה טובה.

בשביל זה ביקשתי שתבדוק את ההתנהגות של הקריאה של הפרינקו ב NERO CD SPEED ותעלה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה.

רייזור,

מצ"ב CD SPEED על ה 4120B. בדקתי שני דיסקים אקראית מהחבילה והשלישי בדרך. אני מניח שיהיו עוד היום.

אם תשווה את התוצאות לשלך מכל הבחינות (SEEK TIMES,CPU וכו'..) תראה שכנראה יש לך בעיה עם המערכת בצריבה מעל X4.

אם זה היה רק עם ה הייתי מניח שאולי הבעיה עם הצורב.

היות ותופעה דומה הייתה לך גם עם ה NEC ב X8 אני מניח שהבעיה איפה שהוא ב IDE. דרייברים (תנסה סטנדרטיים של הווינדוס ,לעדכן מ וכו'), או של הכבל IDE (איזה שמת?) או עם הבקר עצמו והלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא טוב? :s05:

כן יצא סבבה (למרות שהייתי שמח לראות איזה KPROBE)

עריכה: וואי, יש לך FW ענטיקה CHEVY. יש כבר 115. אני הולך לעדכן מ 111 אוטוטו.

רייזור,

דיסק אחר עם INFO PRO

ותבין, ה 4163B אוכל את ה 4120B מכל בחינה. אפילו ה ZCLV שלו ב X12 יהיה מהיר יותר ואיכותי יותר. לדעתי יש לך בעיה במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, יש לך FW ענטיקה CHEVY. יש כבר 115. אני הולך לעדכן מ 111 אוטוטו.

הצורב אינו שלי.

התקנתי KProbe2, אבל לא מובן לי כיצד לבצע שם סריקת דיסק, הוא פשוט נותן לי "דו"ח" על הדיסק אחרי מספר שניות:

Date : 06/03/2005 20:01:42

Model : 2-0-0-0 HL-DT-STDVDRAM GSA-4120B A100

Disc : DVD+R , MCC003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : Max

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 00:02:00 (0)

Sampling count : 0

Errors : 1

PI Max : 0

PI Average : 0.0

PI Total : 0

PIF Max : 0

PIF Average : 0.0

PIF Total : 0

מה אני צריך להגדיר שם? (לא שיש הרבה :s07: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להפעיל KPROBE על רק על ליטיאון  :).

התכוונתי שהייתי שמח לראות סריקה יותר מעמיקה של איכות הצריבה לו היה לך ליטיאון, פלקסטור, BENQ ודומיהם (ובעתיד הקרוב גם NEC).

עריכה: וממי לקחת צורב עם ה FW הראשון שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרבתי את אותו סרט גם על דיסק של SKY

וגם על ורבטים הנה ההבדלים :

ה"וורבטים" שלך לא נראה וורבטים. איפה המדיה קוד ב DVDINFOPRO (תסתכל בסריקה אצלי)? זה ה"וורבטים" ב 3 שקל שאסור לדבר עליו?

דבר שני על ה 3500 אל תריץ DVDINFOPRO. תריץ אם כבר CD SPEED.

רשמתי בעמוד הקודם ::)

OUCH ותגיד לחבר שלך שהגיע הזמן לעדכן FW :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח התחלף מאז ימיו הראשונים של ה NEC2500A שעליהם מדובר פה...

ההרד דיסק הולך להתחלף השבוע(בלי קשר, הוא בסדר גמור), אני עובר ל SATA, ואני אחליף כבל....

עוד חשודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...