[שאלה] הכנסת הזיכרונות בלוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] הכנסת הזיכרונות בלוח אם

J0HNiE

Recommended Posts

יש לי לוח אם של

GA-K8NS-939 עכשיו הנה התמונה שלו

photo_k8ns-939_big.jpg

http://tw.giga-byte.com/Motherboard/FileList/ProductImage/photo_k8ns-939_big.jpg

כמו שאתם רואים יש לי 4 סלוטים ויש לי שתי זיכרונות

בהתחלה הכנסתי אחד בכתום ואחד בכחול ואז שמדליקים את המחשב ממש בהפעלה שלו כתוב לי במובלט

memory not optimezd - check manual

עכשיו בביוס הגדרתי לו defualt וגם top preforments

וזה לא עזר

ואז החלפתי תא המיקום של הזיכרונות שתיהם בכחולים ואז אני מדלךיק את המחשב וכתוב לי

DDR dual is enabled

עכשיו אני לא ממש יודע אם אני עובד עכשיו דרך הDUAL כי אני לא ממש מרגיש את השינוי שהוא אמור לעבוד דרך DUAL

מה אני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או יופי תודה רבה

עכשיו יש לי עוד שאלה

אני קונה עוד סלוט של 512 כרטיס אחד בלבד אותו TIMING הכל אותו דבר כמו השתיים שיש לי עכשיו

ואני חייב להכניס אותו לסלוטים 3\4 זה משנה איפה בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה דואל, אבל הזכרונות יעבדו על 333Mhz

לא יכול להיות דואל...עם 3 זיכרונות..!...

הזיכרון יעבדו על 333MHZ במקרה שתתקין 4 סלוטים של זיכרונות...

בקיצור...המצב האופטימלי...זה 2 סלוטים תפוסים...(והיותר אידיאלי זה 2x512...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

256X2

אוייש הכי באסה...

תיכנס לחנות מחשבים...ותעשה החלפה...(לא כל החנויות עושות את זה..)...תתן לו את 2 ה256...ואולי קצת כסף...(לא יותר מ100)....והוא יתן לך אחד של 512...אבל אם אתה רוצה לעבוד בדואל...אתה צריך את אותו חברה ואותו דגם של הזיכרון....

קיצור אם יש לך 512...בבית...תלך אליו...תתן לו את שתי ה256 שיש לך...ותגיד לו שאתה רוצה בדיוק עוד אחד כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מסובך קניתי את החלקים שלי מהטכנאי של העבודה של אמא שלי הוא נתן לי מחשב טוב במחיר די טוב ואין לי ממש אחריות הכוונה שאם אני רוצה להחזיר או להחליף אני חייב לעבור דרכו ווהוא אמר שאם משהו לא מוצא חן בעיני שאני לא יעשה לחלקים איזה משהו ולקפוסה פשוט להחזיר לו

אני לא הרסתי לא את הקופסה ולא את הזיכרונות אבל אני יבקש ממנו ואם לא אני ילך לאיזה חנות ואני יעשה כמו שהצעת לי

שוב תודה :yelclap::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...