אני צריך עזרה דחופה עם בעיה של כרטיס מסך - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה דחופה עם בעיה של כרטיס מסך

Etus

Recommended Posts

קניתי היום את V8200 GeForce 3 Deluxe. התקנתי אותו במחשב והתקנתי לאחר מכן את ההתקנים Detenator 20.81. ניסיתי להפעיל את המשחקים Unreal Tournament ו- Operation Flashpoing.

ב- Operation Flashpoint בחרתי ב- Direct 3D HW T&L ברזולוציה של 1024 על 768 ב-32 ביט צבע.

הכל נראה ממש יפה, אבל המשחק קרטע ולא זז חלק.

ב- UT בחרתי ב- OpenGL ברזולוציה של 1024 על 768 ב- 32 ביט צבע. הגרפיקה הייתה יפה, אבל הכל היה כהה מאוד וכמו ב- Operation Flashpoing, המשחק לא זז חלק.

אני משתמש ב-

P3 800

256MB

אגב, המצב עם הדרייברים של שקיבלתי יחד עם הכרטיס היה יותר גרוע.

אני ממש חייב עזרה. אם מישהו יודע מה הבעייה, בבקשה שיאמר.

- אטוס Etus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, התקנתי את הדרייברים.

Unreal Tournament(גם לאחר שהעברתי אותו ל- Direct 3D) עובד פשוט מצויין.

Operation Flashpoing עובד גם כן יותר טוב, אבל עדיין מדי פעם מקרטע. אני רואה שהוא כל הזמן טוען משהו בהרד דיסק. אבל בסה"כ יותר טוב.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טובה ויפה, אבל יש לי שאלה קטנה: הרצתי בדיקה עם 3DMark2001 וקיבלתי שם 3161. לאחר מכן נכנסתי לטבלה שמשווה את כרטיסים למיניהם, וראיתי שב- 3 התוצאה הממוצעת הייתה 4471 בעוד התוצאה שלי, כאמור, הייתה 3161 גם כן ל- 3. איך זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות משתנות בקיצוניות לפי שאר המערכת (קצת) והדרייברים המותקנים (הרבה, מאוד).

אל תייחס לזה חשיבות.

כל מה ש- משפרים בדרייברים שלהם זה את התוצאות שהכרטיסים משיגים בתוכנות Benchmark שכאלה (אתה יודע, לעשות רושם על מי ש"עלול" לקנות את הכרטיס). הביצועים בפועל משתנים מעט מאוד בין גירסה לגירסה, בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה.

בסה"כ אני די מאוכזב מהכרטיס. ציפיתי ליותר, בהתחשב בזה שהכרטיס הקודם שלי היה Voodoo 3. הרצתי שם סרטון קצר(כבר מהמבחנים) של מרדף מכוניות באיכות גבוהה, וה- FPS הממוצע של היה 9 =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...