צורב דיוידי - LG Vs. NEC - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב דיוידי - LG Vs. NEC

zurkin1232

Recommended Posts

אני הולך לחנות עוד מעט, רק רציתי להיות בטוח :)

הבנתי שהחסרונות של ה NEC הם בעיקר יכולת ירודה בהתעסקות עם CD רגילים (אבל יש לי צורב PLEXWRITER 24/10A שהוא די טוב גם ככה), וגם נעילה מסוימת (שגורמת למהירות ירודה בהעתקת ו CD מוגנים למחשב).

לעומת זאת ה LG יש גם קצת חסרונות אבל יחסית זניחים והוא גם נותן לי -.

עכשיו השאלה, האם יש מישהו שהוא יותר טוב אבסולוטיות בתחום ה בלבד, או שאין, וה פשוט מאפשר לי עוד כמה שטיקים בשביל תוספת 70 ש"ח במחיר (השאלה היא האם ה 70 ש"ח מוצדקים ? אני יקבל מוצר טוב יותר?)

עוד שאלה, זה האם בעוד כמה חודשים יצאו כוננים שישפרו את ה BAD LIST של הכוננים האלו ברשימות, או שבגדול זה יהיה השוק עדיין (אולי עם FIRMWARE יותר טוב?)

וגם עוד שאלה, איזה מדיה עדיף צריבות של גיבוי של דברים חשובים ביותר, ואיזה סתם בשביל לצרוב דברים כמו סרטים וכו'? (עד היום השתמשי ב MEMOREX *4 בצורב הישן שלי, אבל עכשיו יש לי יותר מ*4 אז מה כדאי ?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך אם זו חנות רשת?

למשל במקרה של מדובר באחריות רשמית של היבואן ח.י, ככה שזה לא משנה איפה קונים.

בכל אופן, חשבתי על הנושא עכשיו, והחלטתי להזמין את ה- מ-P1000. עסקה נחמדה לדעתי.

עכשיו חסר רק מדיות לצריבה :)

אם למישהו יש המלצה למשהו איכותי אך לא יקר, אני מאוד אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משנה כי החנות ליד הבית והיבאן רחוק

אם יש תקלה הכי פשוט להביא את הצורב לחנות והם ישלחו אותו ליבואן וישלמו מחיר משלוח הלוך וחזור.

זה הרבה יותר נוח שזה עובר דרך חנות שגם יכולה לתת לך במקום צורב חדש ולהחליף את הישן בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משנה כי החנות ליד הבית והיבאן רחוק

אם יש תקלה הכי פשוט להביא את הצורב לחנות והם ישלחו אותו ליבואן וישלמו מחיר משלוח הלוך וחזור.

זה הרבה יותר נוח שזה עובר דרך חנות שגם יכולה לתת לך במקום צורב חדש ולהחליף את הישן בעצמם.

מרביתם לא יתנו לך חלופי, מה גם חנויות נותנות רק שנה, משמע הם לא עובדים עם היבואן ועושים יבוא אישי... לי דווקא נראה שהצורב יש סיכוי להרס יותר אחרי שנה ראשונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...