צורב דיוידי - LG Vs. NEC - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב דיוידי - LG Vs. NEC

zurkin1232

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני כבר עוקב די הרבה זמן אחרי צורבי ואחרי דיונים כאן בפורום, כהכנה לקניית צורב.

אז כבר ברור שהאפשרויות הן:

LG 4163b

NEC 3520a

לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו.

אני אדם צנוע, לא מעניין אותי (לפחות כרגע): OverSpeeding, Bit-Setting, - או Firmwares לא רשמיים (מפחד על האחריות). אני גם לא חושב שאתעסק עם מדיות זולות (אבל גם לא יקרות :) ).

מה נשאר?

איכות כתיבה, איכות קריאה.

הצורב ישמש בעיקר לגיבוי DATA.

לקרוא ביקורות לצערי אין לי זמן (והאמת שגם אין לי כוח :-[). ולכן אני פונה אליכם.

מה כדאי לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הדברים הנ"ל לא מעניינים אותך,אז כך את הזול מבניהם ועם יותר שנות אחריות. (שניהם בסה"כ אותו המחיר ושניהם שנתיים אחריות ברב המקומות...אז פשוט תעשה אן דן דינו ותבחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מעניין אותך FW לא רשמי ואוברספידינג אז עדיף ה 4163B. אם גיבוי DATA מעניין אותך אז לפחות לחלק ממנו שמשתנה בתדירות גבוהה ודרגת חשיבותו גבוהה יכול להיות יותר ממעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתלבט מחר אני הולך לקנות אחד מהם....

מה יתן ל FW לא רשמי ? (השימושים שלי לרוב הם רץ צריבות של DATA רגיל שאני לא מתכוון לשנות...)...

וגם שווה לחכות חודש - חודשיים לצורב חדש ? כאילו הולך לצאת משהו הרבה יותר טוב משמעותית משתי אלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FW לא רשמי יתן לך מהירויות צריבה יותר גבוהות,riplock removed,rpc-1

אין מה לחכות,צורבי הגיעו בסה"כ לשיא שלהם (אז יהיה RW עם מהירות יותר גבוהה ודברים כאלו) בתחלס,הדור הבא המשמעותי יהיה ה bluray\HDDVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- FW לא רשמי בנק יתן לך אוברספידינג,

FW לא רשמי יתן לך מהירויות צריבה יותר גבוהות,riplock removed,rpc-1

שכחתם להוסיף את שינוי אסטרטגיות הצריבה המכילות לא רק שינוי מהירות אלא גם איכות טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מי מומלץ... (ואולי זה בכלל לא משנה, כמו שאמר x-dude בתגובה הראשונה)

מה לגבי יכולות קריאה של תקליטורים רגילים ו-DVDים? ה-NEC וה- אותו הדבר בקטע הזה?

יכולות הקריאה של יותר טובות,

לי אני אישית יש את ה NEC ואני מרוצה ממנו מאוד (בעיקר מיכולות ה FW הלא רשמי) , ובעבודה את ה וגם הוא בסדר גמור.

אבל באמת יש את הדיונים האלו כל שני וחמישי... למה לא להסתכל בדיונים שהפנו אותך אליהם -> התשובות לא יהיו שונות.

אותם משתמשים ימליצו לך על אותם צורבים באופן די עקבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת??

תראה בביקורות הוא קיבל פחות כוכבים מה LG על יכולת הקריאה שלו.

כאשר אתה בודק דיסקים ב CDSPEED אז ידוע שיש אפשרות שהגרף יפול מעל ( X12 ( , למרות שאיכות הצריבה טובה.

שוב, לא אני ולא אף אחד מהפורומים בהם אני מסתובב ניתקל בבעיה בביצוע RIP או קריאה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...