צריך עזרה במציאת ספק מתאים למפרט יקר וגדול - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במציאת ספק מתאים למפרט יקר וגדול

GZA3

Recommended Posts

הייתי לוקח את הEG425P-VE של אנרמקס

הוא נמכר במחיר דומה לספקים שהוצעו כאן, אבל הוא נותן ריילים הרבה יותר חזקים ויציבים

כמה W הוא ?

וזה מחירים כמו שהוצעו פה ? הציעו לי מ 300 שקל ל 1600 :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה W הוא, אבל יש לו שני ריילים של 12v שבסה"כ מספקים 29A, שזה הרבה יותר מאשר שאר הספקים שהציעו כאן. לדעתי הוא יחזיק גם 6800GT או אפילו 6800U בתצורת , עם מעבד באוברקלוק. יש אנרמקסים יותר חזקים אם אתה רוצה. ההצעה היחידה כאן שיותר טובה היא הOCZ, ואת המחיר אי אפשר להשוות - הוא עולה 450-500 בפעם האחרונה שבדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה W הוא, אבל יש לו שני ריילים של 12v שבסה"כ מספקים 29A, שזה הרבה יותר מאשר שאר הספקים שהציעו כאן. לדעתי הוא יחזיק גם 6800GT או אפילו 6800U בתצורת , עם מעבד באוברקלוק. יש אנרמקסים יותר חזקים אם אתה רוצה. ההצעה היחידה כאן שיותר טובה היא הOCZ, ואת המחיר אי אפשר להשוות - הוא עולה 450-500 בפעם האחרונה שבדקתי.

או קיי תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים של TT מתהדרים ב הספקים גדולים אבל עם ריילים של 12V חלשים שזה הרייל הכי חשוב בשבילך

אני ממליץ לך (כמו שעשו לפני) על אנרמקס/TAGAN/OCZ

הכול תלוי כמה כסף אתה מוכן להוציא על הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים של TT מתהדרים ב הספקים גדולים אבל עם ריילים של 12V חלשים שזה הרייל הכי חשוב בשבילך

אני ממליץ לך (כמו שעשו לפני) על אנרמקס/TAGAN/OCZ

הכול תלוי כמה כסף אתה מוכן להוציא על הספק

אם זה תלוי בזה שלא יקרה לי יותר פשלות כמו שהיה לי היום בבוקר, אני מוכן להשקיע 800 שקל בעבור ראש שקט מבעיות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק ש McFly הציע זה 420W?

הדירוג הזה לא אומר כלום, כל חברה כותבת דירוג שונה ע"פ פרמטרים שונים, אין בכלל מה להשוות

לאנטק 430W שהצעת לו יש גם שני ריילים של 12v שמספקים סה"כ 26A, שזה בכלל פחות מהEG375P-VE של אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסביר לי את זה?

אני יודע את זה

תסביר לו את זה

הוא שאל כמה וואט הספק הזה

אני מבין שאו שמשתמשים בספק של המארז או שצריכים לעשות קורס לחשמלאי מומחה כדי לבחור ספק :s07:

אני מוחק ממוחי כרגע את כל עיניין הוואט.

אני הולך עם מה ש McFly הציע לי נישמע לי הכי יודע מה הוא כותב

בלי לפגוע באף אחד...

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...