Project: Ghost In The Shell (05/08/05 update Page 20) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project: Ghost In The Shell (05/08/05 update Page 20)

Arik.G

Recommended Posts

שלום לכולם שוב, אני מתחיל לעבוד על הפרוייקט הבא, זה יקח מלא זמן כי אין לי כמעט זמן אך אני ישתדל להתקדם איתו.

קודם אני יספר לכם בקצרה את הרעיון הכללי.

אני הולך על מארז עם שלדת אלומיניום כאשר מבחוץ האלומיניות ישוייף או יוברש ועליו יהיה פרספקס.

הספק והרדיאטור יהיו למטה והלוח אם בחלק העליון, כאשר בינהם תיהיה מחיצה כדי להחביא את כל החוטים המיותרים מהספק.

זה תמונה של הסידור הראשוני של רכיבים.

אם יש לכם הצעות חשיפור או הערות אני ישמח לשמוע כדי לשפר.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נשמע מגניב!

יש עוד תיכנונים? כאילו אתה מתכנן בעיקר רק סידור שונה מבפנים וליטוש אלומיניום וכיסויו?

אממ הליטוש נשמע מגניב..... :) במיוחד אם יהיה עליו מחובר פרספקס... !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם. כדי שלא יראו את המאווררים הקדמיים, אני יעשה את הפאנל הקדמי כפול וביניהם בצדדים יהיו חריצים שדרכם יכנס האוויר.

על הפאנל הקדמי יהיו הכפתורים, החיבורים, והמסך LCD.

עריכה: שכחתי לציין שאת הפאנלים אני מתכנן לחבר בעזרת קוביות מאלומיניום בפינות של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראה כי יש מה לצפות (גם לאור עבודות קודמות :))

מה הגובה והרוחב המתוכננים למארז? בסרטוט מצוין רק העומק עד כמה שהצלחתי להבחין

זאת הולכת להיות מעין קוביה או יותר מלבני בדומה למארז סטנדרטי?

בכל אופן בהצלחה ומחכה לעכונים הבאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הספק והרדיאטור יהיו למטה והלוח אם בחלק העליון, כאשר בינהם תיהיה מחיצה כדי להחביא את כל החוטים המיותרים מהספק."

מה תפיק מזה שהרדיאטור למטה?

מאיפה ישאב האוויר ולאן יפלט?

אשמח לראות את סידור הצנרת שלך. - צריך לזכור להמנע מפיתולים מיותרים - בנוסף הצנרת לא מסוגלת לסיבובים קטנים - אחרת יוצרו היצרויות ובעיות בזרימה.

באיזה משאבה אתה מתכוון להשתמש?

אני כבר בשלבי סיום של מארז הקירור מים שלי - מקום ל - 8 הרדיסקים + 3 מעגנים ל 5.25.

קומה תחתונה רדיאטור גדול + משאבה + 4 מאוררים 120 מ"מ PUSH PULL CONFIG. - מוכן.

קומה אמצעית הרדיסקים + ספק + מעגני 5.25 - כמאט מסוים.

קומה עליונה - . - בשלבי בניה עדיין.

כמוך הכל בנוי על שלדת אלומיניום מפרופילים של "ר" של 1.5 מ"מ וכנפיים של 15 מ"מ כאשר מבחוץ מחוברים לוחות הפרספקס בעזרת ברגים.

את שלדת האלומיניום חיברתי עם ניטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שאתה חוזר לעולם המודינג אריק, זו הייתה הפסקה ארוכה מדי... way ארוכה מדי  :xyxthumbs:

תודה רבה תום, אני מקווה להצליח במארז הזה. תמיד כיף לקבל תגובות ממך  ;D

"הספק והרדיאטור יהיו למטה והלוח אם בחלק העליון, כאשר בינהם תיהיה מחיצה כדי להחביא את כל החוטים המיותרים מהספק."

מה תפיק מזה שהרדיאטור למטה? אני מתכוון שאוויר קר יכנס מלמטה ויעלה למארז דרך הרדיאטור, אני מודע לזה שהאוויר כבר יתחמם בגלל הרדיאטור אבל לדעתי זה לא קריטי

ועוד אני לא רוצה שיראו מאוורים מקדמת המארז.

מאיפה ישאב האוויר ולאן יפלט? האויר יכנס מלמטה ומקדימה ויפלט מאחורה. ואגב לספק יש שתי מאווררים, למטה ואחרה אזי הוא יכניס ליצמו אוויר ויוציא אותו מבלי להכניס אויר מהמארז או אליו

אשמח לראות את סידור הצנרת שלך. - צריך לזכור להמנע מפיתולים מיותרים - בנוסף הצנרת לא מסוגלת לסיבובים קטנים - אחרת יוצרו היצרויות ובעיות בזרימה.

באיזה משאבה אתה מתכוון להשתמש? Hydor L30

אגב, החלטתי לקרוא למארז Ghost In The Shell , מצאתי את הנושא שלי , בהמשך אתם תבינו למה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם, עדכון קטן, הצלחתי להשיג את החומרים הדרושים הבסיסיים, אלומיניום ופרספקס (הרבה מאוד פרספקס  ;D)

בתמונה אתם יכולים לראות גם את הקוביות שבעזרתן אני יחבר את הלוחות, בכל פינה תיהיה קוביה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...