הדפדפן הכי טוב לדעתי הוא Maxthon - שכנעו אותי שאני טועה - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדפדפן הכי טוב לדעתי הוא Maxthon - שכנעו אותי שאני טועה

borg

Recommended Posts

כמו שפותח האשכול התעלם מAVANT הוא התעלם מאופרה וככה הלאה, אני לא חושב שהוא ניסה לעשות השוואת דפדפנים גדולה סטייל TOMS אלה לתמצת זאת לשני בחירות שהוא מתלבט לגביהם או יותר נכון (לדעתי) הוא אוהב את MAXTHON ולא מבין מה כלכך מוצאים בFF

בקיצור כמו שטענת שהתעלם מAVANT יבואו עוד לטעון על שלהם.

אפה הדעה הענינית שלך לגבי למה בחרת לוותר על MAXTHON לטובת AVANT שד"א אני גלשתי איתה הרבה זמן לפני שעברתי לMAXTHON/MYIE2

ואהבתי אותה מאוד, הסיבה שאני עברתי בגלל שאני חושב ש"הנדסת אנוש" של MAXTHON טובה יותר... אולי זה רק אני!

מה לא דיבר אלך בFF? החיפוש אחר תוספים? הגלישה עם ידיעה שמתי שהוא תיפול על אתר לא ניתמך ואז רוטצייה.....

או אולי הזמינות והנוחות שתוכנות מיקרוסופט כלכך מפליאים בהם (כל עוד אתה "שוכח" שיש גם בעולם הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את כולם, את IE, FF, Maxthon, Avant, Opera...

והבחירה הברורה שלי היא Firefox!

למה אני לא אוהב את Maxthon? דווקא בגלל אותו ממשק שאתם כ"כ מדברים עליו, הוא כ"כ מלא כפתורים צבעוניים ואפשרויות חסרות טעם שבא להקיא.

נכון, אפשר להסיר אותם.

אבל אז מגלים פתאום, שבעצם, Maxthon = Internet Explorer. יש לו טאבים, סבבה (ההמצאה הכי טובה מאז הלחם הפרוס), אבל הוא עדיין מתנהג כמו IE, עם אותן פרצות אבטחה של IE, ונראה כמו IE.

והטענה של מישהו פה ש"למה להביא כזה דפדפן בסיסי שצריך ישר להוריד לו תוספות" פשוט שגויה. תשאלו כל מעצב תוכנה ותיק. הוא יגיד לכם שאבטחה ויציבות חשובים יותר מפיצ'רים. פיצ'רים זו דרך להביא יותר משתמשים, כי זה מושך אנשים (בעזרת מילים מפוצצות). הססמה היא Fight features ולא Add more features.

אז ב FF הלכו על עמק השווה. אתה מקבל דפדפן בסיסי למדי (שזה מספיק לרוב האנשים) ומה שאתה רוצה להוסיף, מתקין כ- extension.

ההתקנה של שוקלת פחות מ5 מגה. כמה לדעתכם לוקח Internet Explorer?

אני מניח שאת המשכונעים אני כבר לא אזיז מדעתם. מי שרוצה שימשיך להשתמש ב IE ומבוססיו, ואני אמשיך עם , תודה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XT לך על Slick Browser הוא עוד יותר קטן מFF!

הטענה של מישהו פה ש"למה להביא כזה בסיסי שצריך ישר להוריד לו תוספות" פשוט שגויה. תשאלו כל מעצב תוכנה ותיק

המממ כמישהוא עמוק עמוק בתחום, אני לא יכול לתאר לך כמה עמוק! אתה מדבר שטויות אבל נעזוב את השטויות, אתה שולח אנשים לשאול אנשים אחרים למה זה טוב או לא בלי שלך תהיה את היכולת להגדיר בעצמך מה טוב או לא ברמת התוכנה. זה לא עינייני!

הלכו על עמק השווה
ממש לא. נתנו בסיס והשאירו לקהילה להמשיך לפתח אותו. להוסיף לא תוספות הכרחיות שגם ככה אתה צריך להוריד חלק מהם, אז מה בעצם עשינו כאן?
למה אני לא אוהב את Maxthon? דווקא בגלל אותו ממשק שאתם כ"כ מדברים עליו, הוא כ"כ מלא כפתורים צבעוניים ואפשרויות חסרות טעם שבא להקיא.

נכון, אפשר להסיר אותם.

ואני חוזר על

נכון, אפשר להסיר אותם.
אל תקיא בחדר, ד"א אתה ממש נישמע אוביקטיבי. לתשומת לבך.
ומה שאתה רוצה להוסיף, מתקין כ- extension.
אבל חשבתי שתוספות רק גורעות, לא רגע אבל העמק השווה ורוב האנשים.. נו עכשיו אני ממש :screwy:
אני מניח שאת המשכונעים אני כבר לא אזיז מדעתם.
אתה יודע למה כי לא בא להם להקיא והם אוביקטיבים לפחות לעצמם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיצר, זה עניין של העדפה,

אם MAXTHON היה יותר נוח לי (או AVANT או OPERA) תהיה בטוח שהייתי משתמש בו לצורך גלישה (default),

אבל מבחן התוצאה (אצלי) מראה שאני משתמש יותר FF מאשר באחרים (וכולם מותקנים אצלי), אף אחד לא כופה עלי, זה פשוט יותר נוח...

יש כאלה שמעדיפים מבחינת הנוחות את MAXTHON, אני לא אחד מהם, אבל שישתמשו במה שהם רוצים,

אם כבר אני משתמש בתחליף לIE זה AVANT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את שלושתם MAXTHON היה לי הכי נוח אז נשארתי איתו...

הדבר הכי נוח בו זה שהוא מאוד customizable ויש הרבה אופציות שאין בIE וגם כמה שלא מצאתי בAVANT

עם FF לא שיחקתי מספיק כי מהתחלה הוא לא היה לי כ"כ נוח וגם ממש אין לי כח להתחיר לברור מבין מאות או יותר הPLUGINS שלו מה נוח לי ומה אפשר להעיף

ואני לא רוצה אפילו להתחיל לחשוב על מישהו שמפרמט את המחשב (ונגיד ששכח לגבות חלק מהחומר שלו או את כולו) וצריך להתחיל לחפש את הPLUGINS האלה מחדש ולזכור בדיוק מה כל אחד עושה ואיך לקנפג אותו לנוחיותו שלו....

:bash: :bash: :bash: וואחד כאב ראש :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את שלושתם MAXTHON היה לי הכי נוח אז נשארתי איתו...

הדבר הכי נוח בו זה שהוא מאוד customizable ויש הרבה אופציות שאין בIE וגם כמה שלא מצאתי בAVANT

עם FF לא שיחקתי מספיק כי מהתחלה הוא לא היה לי כ"כ נוח וגם ממש אין לי כח להתחיר לברור מבין מאות או יותר הPLUGINS שלו מה נוח לי ומה אפשר להעיף

ואני לא רוצה אפילו להתחיל לחשוב על מישהו שמפרמט את המחשב (ונגיד ששכח לגבות חלק מהחומר שלו או את כולו) וצריך להתחיל לחפש את הPLUGINS האלה מחדש ולזכור בדיוק מה כל אחד עושה ואיך לקנפג אותו לנוחיותו שלו....

:bash: :bash: :bash: וואחד כאב ראש :bash: :bash: :bash:

אה ולזכור מה ההגדרת זה נוח?

אני עד עכשיו השתמשתי ב-extension אחד, לא חסר כלום ב-FF פשוט נכנסתי לחלק של ה-extension היום אחרי ש-icebreak הזכיר אותו, ומצאתי משהו שחשבתי שיכול היה לעזור לי, רק שבדפדנים אחרים יש מה שיש, אי אפשר להוסיף.

FF קל על הזיכרון, נוח, מלא אפשרויות, אז למה לא FF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב למישהוא הייתה כאן כוונה להגיד למה לא FF , אלה מה המיגרעות לעומת המעלות בהשוואה לדפדפן שהם משתמשים בו היום, למרות כמה כאן שניסו לחפש מנצח, אז פשוט אין

כי מה שטוב לאחד ניראה לא טוב לאחר.

אני מאילו שחושבים שיש כאן איזו שהיא אופנה או טראנד שכמה רוכבים עליו ומזמרים זמירות ששמעו במקומות מרוחקים וכמה שבאמת עיניינית מוצאים תשובה בFF לעומת המתחרות. מספיק לקרוא את התגובות כאן כדי לדעת מי באמת חושב ומי כאן עלה ברוח. אבל כאמור לנו אין מנצח אלה חיפוש אחר הטוב והנוח ביותר, דבר סוביקטיבי (אישי) לחלוטין. להזכירכם (לא לילדים ;) ) שNETSCAPE תפסה עד 90% בשיא תפארתה לעומת IE שהייתה מותקנת כדיפולט (על 98 לפחות לא זוכר מה היה ב95) ו2000

ובכל זאת לא הלך לIE, מה שקרה מעבר לתחרותייות חסרת הפשרות של MS שNETSCAPE פשוט לא סיפקו את הסחורה, הדפדפן שקל המון!! לאותה תקופה, אני זוכר שבסוף ימי החסד שלה אפילו היה לה את החוצפה להכריח משתמשים להירשם לפני ההורדה והיא היתה מגיעה עם קליינט אימייל משלה שלזכרוני היו בוא יותר בגים מממש תוכנה שעבדה (וחוסר תאימות לעברית בכמה מקרים).

התחרותיות של MS זה רק תרוץ לניהול כושל ובניית מפת דרכים לא נכונה, או קריאת שוק מוטעת.

אני בטוח שMS יוציאו גירסה שתדע להתמודד עם התחרות שנוצרה כי דרך הניהול שלהם היא כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אנשים התלוננו שהתרכזתי רק ב-Maxthon וב-. הסיבה לכך היא, כפי שכבר ציינתי, שאני פשוט לא ממש מכיר דפדפנים אחרים כמו Opera. את Avant אמנם ראיתי פעם, אבל ה-GUI שלו נראה לי פחות יפה ונוח מאשר Maxthon, אז לא התקנתי אותו. מלבד זאת, אני לא יודע אם הוא מבוסס על Internet Explorer.

מטרת הדיון הזה, מבחינתי, היא לא להשוות בין כל הדפדפנים הקיימים (ניתן לפתוח בשביל זה דיון נפרד). ראיתי במקומות רבים אנשים שמתלבטים ומתווכחים איזה דפדפן יותר טוב: Internet Explorer או Firefox? אני לא יודע אם קיים מישהו שלא אוהב טאבים. אני, אופן אישי, מאוד התלהבתי מהטאבים כשראיתי אותם לראשונה ב-Maxthon.

אם רוצים להשוות בין דפדפנים יש לעשות את ההשוואה בין דפדפנים בעלי תמיכה בטאבים כמו: Avant ,Maxthon ו-Fireforx. אני מניח שהגרסה הבא של Internet Explorer גם כן תתמוך בטאבים (אולי ב-Longhorn).

שני המרכיבים העיקריים להשוואה בין דפדפנים הם: GUI ו-Security. מבחינת GUI לכל אחד יש טעם שונה והעדפה אישית משלו.

אני סבור של-Maxthon יש את ההנדסת אנוש הכי טובה, נכון לעכשיו. ל-Maxthon יש הרבה פיצ'רים נחמדים בברירת מחדל, מעבר לדברים הבסיסיים, ואייקונים מאוד יפים (לא מצועצעים מדי). בנוסף לכך, כמו דפדפנים אחרים, הוא תומך בסקינים, ואם הפיצ'רים שמגיעים איתו לא מספיקים לך, ניתן להתקין plugins נוספים.

אני אתעלם מ-Avant, מאחר ולא ממש התעמקתי בו, ואעבור ל-.

ל- יש ממשק די בסיסי בדומה ל-Maxthon, רק בלי חלק מהפיצ'רים אותם ניתן להוריד בנפרד. יש כאלה שרואים בזה יתרון, אבל מבחינתי זה חיסרון. היתרון הבולט הו מתגאה הוא יכולות האבטחה שלו. אבטחה בדפדפנים זה דבר חשוב, אבל רק מבחן הזמן יקבע עד כמה Firefox אכן מאובטח. בכל תוכנה חדשה שיוצאת תמיד יש באגים, כך שצריך לתת ל-Firefox זמן נוסף כדי להבשיל בגרסאות הבאות שלו.

החיסרון המשמעותי של Maxthon הוא היותו מבוסס על Explorer. לדעתי, דפדפן טוב צריך להיות חיצוני (לא קשור ל- Explorer) כמו Firefox, כך שהוא יוכל לעבוד גם במערכות הפעלה אחרות ולא יהיה תלוי בתוכנה אחרת ומושפע מהבאגים שלה (מאוד מעצבן שאי אפשר להסיר את Explorer). בנוסף לכך, הוא צריך ממשק יפה ונוח כמו Maxthon.

דפדפן Firefox שנראה כמו Maxthon בברירת המחדל שלו הוא הדפדפן האולטימטיבי בשבילי (עד שיפתחו משהו חדש וטוב יותר). בינתיים, אני מעדיף את Maxthon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב FF זה יותר פשוט, לחוצים על הלחצן האמצעי וזה פותח את הלינק ב TAB חדש (ואם לא, יש אופציה לסדר את זה).

גם בMAXTHON יש את זה ואני משתמש בזה...מקסתון יכול לשמור לך דברים בקלות כמו לינקים\תמונות רק לוחצים על קונטרול לוחצים עם העכבר ומזיזים טיפה

עשיתי שגם כפתור אמצעי ינעל טאבים-נוח

גם הAD HUNTER אחלה

עריכה- חיסרון אחד שמצאתי במקסתון זה שאי אפשר לעבור טאבים אם אני לא על שורת הטאבים ע"י העכבר. אני צריך להיות על השורה ורק אז עם הגלגלת או עם החיצים

אם הייתי יכול לעבור טאבים מתוך עמוד זה היה הרבה יותר נוח (בפיירוקס יש אופציה כזאת? לא נראה לי)

עריכה2- טוב כנראהשמצאתי, לוחצים קונטרול משאירים תאצבע עליו ואז עם החיצים לא משנה איפה על המסך והטאב מתלחף (צריך להפעיל את זה באפשרויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...