Star Wars: שובו של הKOTOR - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Star Wars: שובו של הKOTOR

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראשון

אני עכשיו משחק במשחק הראשון ואני די מאוכזב ציפיתי ליותר.

למה אי אפשר להלחם נורמלי?

אני צריך להביא פקודות בעכבר וזה ממש מסובך וקשה לנצח ככה אויבים כי עושים הגנה וכל זה.

ובכלל המשחק הזה די מעצבן אני לא מבין כמעט מה עושים לאיפה הולכים.

מישהו יכול להסביר לי על המשחק הזה?

אם אתה מקשיב לדיאלוגים או הולך לJOURNAL שלך אתה תבין כל מה שאתה צריך לעשות, הידע היחידי שצריך למשחק הוא אנגלית מבית הספר. הקרבות הם בסדר ולא נתקלתי בשום בעיות הגנה. אצלי הגנה היא התקפה, בגלל זה אני שונא מאוד את העובדה שכל הLIGHT SIDE POWERS הם פאסיבים ואני נלחם כל הזמן עם כוחות DARK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אני עכשיו המשכתי ואני גיליתי שזה משחק די טוב.

ממזמן לא שיחקתי במשחק מהסוג הזה רק פעם שיחקתי לפי 10 שנים בערך במשחק שקוראים לו אי הקופים (משהו כזה)

ועוד כמה.

אבל אני לא מבין מה זה ה LIGHT POWER DARK?

עכשיו אני בין LIGHT ל DARK מה זה אומר?

ואיך נלחמים בדיוק.

אני רואה שאפשר לבחור STRIKE ומכה רגילה.אבל איך עושים הגנה וכל זה.מישהו יכול להסביר לי איך נלחמים יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי איך לעזאזל

6*2-8+9\1=13

לא שווה ל13!?

הא אתה פה... תקשיב אתה צריך בסוף להכפיל ב 1 זה מה שאני זוכר נראה לי( 12-8+9) ואז כפול 1

אני לא חושב שזה ככה.. תתן לי את המספרים ואני יפתור לך משבטוח שבסוף הכפלתי ב 1

אני סיימתי את המשחק משחק גדול!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי היום לחבר שלי ולקחתי ממנו את המשחק, זה צרוב אבל למי אכפת? משחק די משעמם, לוקח מלא זמן לסיים את ההתחלה. המשחק גם דורש מעבד חזק, הוא מקרטע לי בקצב. עכשיו ניטרלתי את ה-Shadows וה-Grass, נקווה שיהיה מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני הגעתי למקום הזה שיש לי את האישה הכחולה הזאת MISSION ואני עכשיו צריך לעזור לה להציל את החבר שלה הקוף המגודל הזה.

טוב אז טיילתי בעיר ואז יצאת מהשער ונלחמתי בהרבה מפלצות.ואז ירדתי לביוב והצלתי את החבר שלה,ואז חזרתי לעיר דיברתי עם מישהו ואז פתאום כל האנשים בעיר עזבו את העיר.אז פה אני תקוע אני לא מבין לאיפה הולכים אז עכשיו הגעתי לביוב שלא הייתי ושם פתאום אני רואה דינוזאור ענקי בצבע חום והוא דומה לטירקס,ומה שהכי גרוע הוא הורג אותי במכה אחת!!

אז מה אני אמור לעשות?

אני בכלל במקום הנכון? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה שמעלי אין לי מושג איפה אתה...

ועכשיו לביקורת שלי,

MASS SPOILER

אחרי שאני מאחד את כל הג'דיים עלי הגלקסיה אני מתבקש לוותר על הכח שלי ואז היא הורגת את כולם?! אני משחק במשחק שעות בשביל שהיא תהרוג אותם סתם במכה אחת?!

וגם משם המשחק נהיה משעמם וטיפשי בסגנון שלא רשום מה לעשות פשוט לך ותלחם, שלא לדבר על הקטע שפתאום אני פוגש את ה sith lord בפתאומיות והורג אותו בצורה משעממת ואחר כך נופל על מאלקור 5 ומתחיל להילחם בלי שיאמרו לי משהו נהיה מוזר מאד! התחילו יפה ובסוף נראה שמישהו החליט להפסיק לעבוד על המשחק :sleep:

והקטע במקדש שם משעמם עוד יותר, חדר ואז אוייבים,חדר ואז אוייבים... במשחק הראשון עשו את הסוף כמו שצריך עם הפי אנד שהגלקסיה ניצלה וכל זה.

יש מצב שזה בגלל הבחירות שלי?? אני הלכתי כל הזמן בצד הטוב! בלי הפסקה! והייתי די רשע אל קאריה או איך שקוראים למכשפה הזאתת היא די אגוייסטית אז התייחסתי אליה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...