Star Wars: שובו של הKOTOR - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Star Wars: שובו של הKOTOR

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

לפני כמה ימים יצא משחק ההמשך של KOTOR בשם Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords

למי שלא שיחק בראשון, שלא ישחק בזה כי יש המשך עלילתי ישיר שעלול להרוס את התוכן של הראשון, לכן למי שמחפש משחק מהנה מסוג תפקידים,לא דורש ידע מוקדם בסטטיסטיקות אבל מלא בעלילה עם תוכן רציני וטוויסטים - רוצו לשחק במשחק הראשון.

בקשר למשחק החדש... בGAMESPOT הוא קיבל ציון נמוך יחסית (8.5) למשחק הקודם (9.1) אבל לפי ההתחלה שלו הוא מאוד דומה. שינו טיפה את העיצוב, ועוד כמה פיצ'רים קטנים. ההתחלה קצת אפורה ולא מדהימה כמו העיר TARIS אבל אז מתחיל התוכן החדש להתגלות

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתכוון לשחק בשני, אפילו שלא שיחקתי בראשון אבל זה לא ממש משנה לי

כאילו העלילה גם ככה לא מעניינת אותי בכלל, אני סתם רוצה משחק כיפי לשחק

(אהבתי את הכותרת - "שובו של הKOTOR")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לא משהו,הראשון היה פצצה חבל"ז....החדש פשוט..לא חדש,ז"א אין מה לחדש: אותה הגרפיקה,אותם נשקים (אוקיי קצת נשקים חדשים),מלא באגים!,סיפור ממש מבלבל (אני באמצע ועדיין לא הבנתי מה הולך פה לא כמו בראשון).

בקיצור,נחמד לאלו ששיחקו בראשון,או\ו לשרופי מלחמת הכוכבים...אל תצפו ליותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לשחק בשני, אפילו שלא שיחקתי בראשון אבל זה לא ממש משנה לי

כאילו העלילה גם ככה לא מעניינת אותי בכלל, אני סתם רוצה משחק כיפי לשחק

(אהבתי את הכותרת - "שובו של הKOTOR")

אני לא יודע מה להגיד לך... לשחק במשחק תפקידים בשביל הכיף ולא בשביל הסיפור זה כמו לקנות פלייבוי בשביל המאמרים. זה קצת יותר עמוק מדיאבלו, והבעיה העיקרית כאן היא להכנס לסיפור באמצע. כמו שאתה רואה גם הDUDE וגם אני ששיחקנו בקודמים עדיין מבולבלים בקשר לתוכן, שזה הדבר העיקרי שמושך כאן. אם בכלל אתה לא מבין מה קורה אז פשוט תהיה מבואס, תעשה ENTER, ENTER על השיחות ולא תרוויח כלום.

גם אני טיפה מאוכזב מההתחלה של המשחק. ציפיתי למשהו הרבה יותר גדול ומהרהיב והאסטרואיד שבו מתחילים את המשחק משעמם. איפה טאריס, איפה דנטוני, איפה כוכב המים? עשיתי לי אלבום מהנופים של המשחק הקודם.

כמו כן 2 הדמויות הראשונות במשחק ממש עומדים על תקן של הטייס והג'דאית מהמשחק הקודם, רק שהוא טיפש יותר והיא נאצית יותר.

נקווה שזה ישתפר

דרך אגב, מה הקטע עם הCHEMICALS? את המשחק הראשון עברתי עם 20000 דברים מאוחסנים שאף פעם לא השתמשתי, למה צריך עוד טריק לא יעיל בשביל ליצר חפצים שמוצאים בכל פינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי וגמרתי את המשחק פעמיים (כטוב ורע) באקסבוקס,הגרפיקה לא מדהימה לאורך כל המשחק, אל תצפו לכלום

אבל העלילה ממש ממריאה אחרי האסטרואיד המעפן והכוכב שאחריו, הוסיפו פרסטיג' קלאס שמובילים את הדמות לכיוונים חדשים, הוסיפו "פורם" (אפשר לקרוא לזה שיטת קרב) שממש נחמדה

נכון שכרגע הג'דאית והטייס נראים ממש דומים לראשונים, אבל העלילה והשיחות בין הדמויות מתקדמות אחרת לגמרי ובכלל נוספות דמויות חדשות שלא דומות לכלום מהמשחק הקודם (רק שתי הרובוטים מהקודם נשארו)

זה לא משחק שמשחקים רק בשביל הכיף, העלילה ממש חשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, מה הקטע עם הCHEMICALS? את המשחק הראשון עברתי עם 20000 דברים מאוחסנים שאף פעם לא השתמשתי, למה צריך עוד טריק לא יעיל בשביל ליצר חפצים שמוצאים בכל פינה?

ה CHEMICALS זה בדיוק כמו PARTS אבל בשביל חיים,כמו שיש לך בספינה את השולחן שאתה יכול לשפר ולבנות דברים,יש כאלו שולחנות במהלך המשחק בצבע כחול שנקראים LABS.

ישנם הרבה באגים במשחק (אתה מדבר עם מישהו,הוא בכלל מפנה את הגב או לוחץ על כפתורים באויר) גם בראשון היו אבל לא כל כך הרבה.

דבר שני שממממממש עצבן אותי בשני זה שמתי שהיצורים מדברים (ז"א אין אנגלית) אז התרגום מתחלף מהר מדי,בראשון הם עשו חכם כל משפט שיצור אומר נמשך המון זמן ככה שגם אלו שקריאת האנגלית שלהם לא כל כך טובה יכלו להספיק לקרוא,האנגלית שלי כמעט ומושלמת אבל אפילו אני לא מצליח לקרוא משפט פה ומשפט שם וזה גורם לי לאבד חשק בקטעים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשחק יותר מעניין מהראשון.. בראשון היו יותר מדי חידות מעצבנות. אמרו בביקורת שאני אפגוש הרבה דמויות מהמשחק הקודם ועד עכשיו לא פגשתי אף אחד (אני בספינה של GOTO אחרי העיר השנייה ואין כלום !!!) מה גם שהזקנה מעצבנת ! מתערבת לך בכל דבר.

כשאתה בספינה שלך והDARK JEDI מתגנבת אליך ואתה צריך להלחם בה אפשר להרוג אותה ? אני השארתי אותה בחיים.

בקיצור משחק מצויין, ממש מזכיר את העומק של DEUS EX 1 בעלילה.. 10 מתוך 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להרוג אותה (גם אם אתה עושה לה קריטי אל מתחת לאפס)

המשחק ממש שואב אותך לתוכו, אפילו חליתי בגללו (15 שעות עם מעט מאד אוכל שתיה ושינה בניהם כשלא שמים לב שהטמפ' צונחת הם לא דבר בריא)

ספוילר?

מהמשחק הקודם יש רק את שתי הרובוטים, ופוגשים את בסטיה רבן ומלק לרגע קצר ואני חושב שכמה מהמסטאר ג'די היו בקודם

שאר הדמויות חדשות לחלוטין ואלי חוץ מהטייס שאיכשהו די דומה לקודם, הם ממש שונים והשיחות הרבה יותר מעניינות (במשחק הראשון העברתי את כל השיחות כמעט שהיו עם בסטיה... היא פשוט לא הייתה מעניינת, פה זה כמעט ולא קורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CHEMICALS זה בדיוק כמו PARTS אבל בשביל חיים,כמו שיש לך בספינה את השולחן שאתה יכול לשפר ולבנות דברים,יש כאלו שולחנות במהלך המשחק בצבע כחול שנקראים LABS.

ישנם הרבה באגים במשחק (אתה מדבר עם מישהו,הוא בכלל מפנה את הגב או לוחץ על כפתורים באויר) גם בראשון היו אבל לא כל כך הרבה.

דבר שני שממממממש עצבן אותי בשני זה שמתי שהיצורים מדברים (ז"א אין אנגלית) אז התרגום מתחלף מהר מדי,בראשון הם עשו חכם כל משפט שיצור אומר נמשך המון זמן ככה שגם אלו שקריאת האנגלית שלהם לא כל כך טובה יכלו להספיק לקרוא,האנגלית שלי כמעט ומושלמת אבל אפילו אני לא מצליח לקרוא משפט פה ומשפט שם וזה גורם לי לאבד חשק בקטעים במשחק.

אבל גם בPARTS לא השתמשתי במשחק הקודם, מה הרעיון בלהוסיף עוד דבר חסר פואנטה למשחק? הרי MEDKITS ודברים בסגנון מפוזרים ברחבי המשחק כמו מים וכמו כן גם הרבה נשקים. במשחק הקודם גם הספיק לנצח במרוצים כדי להסתדר כלכלית לכל המשחק ללא דאגות.

גם לי הדיבור של החייזרים (בינתיים שמתי לב לזה רק אצל אחד, השאר היו בסדר) עיצבן, אבל לפחות עשו גם LOG של דיאלוגים ואפשר למצוא מה פיספסת.

דבר אחד איכזב אותי, ראיתי בTELOS טוויליק אחד וכשבאתי לדבר איתו הוא לא פתח את הדיון בקריאת ה"צ'ההההההההה" המפורסמת מהמשחק הקודם, אחד מתוך ה3 המשפטים שהיו לכל הטוויליקים שנשמעו אותו דבר ;D

מצאתי את גלריית התמונות שלי מהמשחק הקודם 8) הפעם בחרתי בבלונדינית במקום בניגגה, אבל בטעות שוב בחרתי שיהיה JEDI GUARDIAN במקום הדמות שמקבלת שני POWER לLEVEL

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה עכשיו הבנתי על מה אתה מדבר

זה אחד הדברים הכי טובים שהוסיפו

נכון בראשון הסתובבת עם כמויות עצומות של ושריון חסרי תועלת? אז פה אתה יכול לפרק אותם לרכיבים כדי ליצור דברים שאתה באמת צריך (וכשיש לך20+ בסקיל מסוים אשפר להכין דברים מאד חזקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר נשמע מעניין (למרות שבסופו של דבר משתמשים בחרבות וגלימות ג'דיי)

עוד דבר, עניין הסקילים: פה השתנה משהו או שגם הפעם אפשר לעשות קצת טוטו בינהם?

דמולישן - מוקשים לא עושים לי הרבה נזק אם אני רץ דרכם, ולהשאיר אותם לאויבים זה לא ממש יעיל כשרוב המשחק אתה התוקף, יש תועלת מעבר לשם רמה בסיסית של ניטול?

COMPUTER USE - כמעט את כל הטריקים שאפשר לבצע עם מחשב אפשר לעשות גם בעזרת חפצים אחרים במשחק, וכדי להגיע אליהם תקבל יותר נסיון ותפגוש יותר אנשים

PERSUADE - אף פעם לא השקעתי בזה ברמה רצינית אבל תמיד עניין, נראה לי שהפעם אני אהפוך את הדמות שלי למשכנעת מאוד (הוספתי גם AFFECT MIND, אבל אני לא רוצה להפוך ליותר מדי DARK)

REPAIR - :nixweiss:

STEALTH - לא הסגנון שלי?

SECUIRITY - היעיל היחידי, לפתוח כל דלת בלי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמות שלי לא מצליחה לעשות STEALTH !!!! אני לוחץ על G ושום דבר לא קורה, אפילו כשאני שם את הSTEALTH GOGELS אז כלום לא קורה..

מי רוצה לראות את הדמות שלי ? שכל אחד יעלה תמונה של הדמות שלו.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להיות סולו מוד כדי להפעיל את ההתגנבות, אבל לדעתי, היכולת הכי מיותרת במשחק

כל הסקילים ישפיעו במידה זו או אחרת במשחק, אם בשיחות או בפריצה למחשב (יש גם אפשרויות ריפר ודמולישן במחשב) או בבניה של חפצים

לדמות הראשית כדאי להתרכז בשתי יכולות, ולהשלים עם הדמויות האחרות(באו-דור,T3,G0T0) את מה שחסר לכם בשביל ליצור חפצים (שימו לב! רק יכולת הריפר של הדמות הראשית משפיעה על כמות החלקים שתקבלו מפירוק לכן מומלץ לקחת ריפר)

בתכלס הDC של רוב הדברים במשחק ממש נמוך ועומד על 15-20 ככה שמספיק נקודה אחת או שתיים בסקיל כדי שיהיה שימושי, החשיבות היחידה של רמות גבוהות בסקיל היא בבניה של חפצים (לחרב האור יש 6 סלוטים לשדרוג הפעם, וגם לרוב הג'דיי רובס יש סלוטים לשדרוג חלקים ממש חזקים כמו +2 לנזק +3 להגנה, ועוד כל מיני גודיז ככה ששוה להשקיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...