Star Wars: שובו של הKOTOR - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Star Wars: שובו של הKOTOR

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

אחלה משחק אני כבר סיימתי את tealos.

המשחק נראה מעניין כמו קודמו רק שהפעם אני יודע שמצפה לי משחק מצויין, בקודם לא ידעתי מה המשחק הזה בכלל.

כמו תמיד כדאי לקחת את ה good side! ;)

לפי הזכור לי, הדמות שדיברה עם הקפטן בחללית (ב log) הוא אחד מהדמויות במשחק הקודם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הראשון היה מדהים באמת, ממש אהבתי אותו בגלל העלילה והאוירה הטובה שיצרו במשחק, זה היה כאילו אני יוצר את הסיפור.

אבל עזבתי אותו לפני שסימתי בגלל המנוע של המשחק, הוא פשוט כבד בצורה מדהימה, אפילו דום 3 פעל טוב יותר על הGF4MX המסכן שלי .

אז על KOTOR II אני ידלג, לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שתאלץ לוותר על 2, הוא אפילו כבד יותר מהקודם

הם הוסיפו הרבה פרטיקל אפקטס שממש קורעים את המנוע (שמלכתיכלה לא היה משהו)

בקרבות גדולים הFPS צונח לחד ספרתי לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להגזים! הראשון על הג'יפה 4200 המזדקן שלי עבר דווקא די סביר על 768*1024

למרות שנראה לי שאת השני הוא כבר לא יסחוב...

וכן זה אותו מנוע כמו של קוטור, רק קצת משופץ (שלפי דעתי די הרס את המנוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה עובד כמו שצריך ב- 1024X768 תאמין לי שהייתי משחק בזה.

מרוב שזה היה עבד גרוע לקח לו שעה לזוז למקום שאמרתי לו להגיע ובכלל שעה לפני זה בכדי לקלוט את הפקודה מהעכבר. (בעיר כשיש הרבה שטסים ואנשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOOM3 הוא גם המנוע של Quake 3 עם מודיפיקציה כבדה.

ו- Quake 3 זה המנוע של Quake 1 עם מודיפקציה כבדה גם כן.

ו QUAKE 1 זה MOD של 1 שזה MOD של CASTLE WOLFESTIEN שזה MOD של DIGGER שזה MOD של PACMAN....

אני די בטוח שאם תסתכל על הקוד של QUAKE 1 ו QUAKE 3, לא תמצא הרבה נקודות דמיון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור לצאת בקרוב דמו

וזה לא המנוע של quake 3, זה מנוע של שנקרא Odyssey.. זה נראה טוב מידי מכדי להיות עדיין quake3....

כל משהו שיש לו מנוע חדש, הוא חדש. יכול לראות שתראה את צורת התיכנות הדומה של המתכנת בקוד, אבל הוא יהיה שונה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור לצאת בקרוב דמו

וזה לא המנוע של quake 3, זה מנוע של שנקרא Odyssey.. זה נראה טוב מידי מכדי להיות עדיין quake3....

כל משהו שיש לו מנוע חדש, הוא חדש. יכול לראות שתראה את צורת התיכנות הדומה של המתכנת בקוד, אבל הוא יהיה שונה לגמרי

המנוע הגראפי בפרט זה המנוע של Q3 לPC, הגראפיקה לא כלכך טובה רובה פשוטה למדיי, Odyssey זה מנוע המשחק של BW, המנוע הגראפי לגרסאת הXbox מבוסס על X שזאת גרסאה מסורסת של U2 שעוצבה במיוחד לXbox.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...