מה Microsoft עשו לכם שאתם שונאים אותם? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה Microsoft עשו לכם שאתם שונאים אותם?

marking

Recommended Posts

איזה אפשרות בcmos איך קוראים לה?

זה כתוב צהוב על גביי כחול (אם כך זה מוגדר אצלך)

BASE MEM 640K

256mb extended memory

ככה זה בכל פי סי זה לא משהו שהמצאתי זה משהו שקראתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ודרך אגב בקשר לכל הויכוח הזה אין כמעט ומשתמש אחד שמבין קצת בלינוקס שלא יודע שהיא עדיפה על ווידוס אני אפילו למדתע לתעודה מטעם והמדריך בעצמו MCT! אמר כי יוניקס עדיפה כך שכלל הוויכוח מיותר וכל מי שטוען שווינדוס עדיפה הוא פשוט NOVICE

(ואני עוד לא מכיר בכלל את יוניקס)

נ.ב

איפה ניתן להוריד יוניקס או לינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס אפשר להוריד בכל אתר של מפיצת Red hat mandrake suse

ועוד כמה אני לא ממש זוכר פעם אחרונה שעבדתי עם לינקוס זה לפני שנתיים עם ה 586 שלי

שפשוט התעצבנתי על ה***** שכל של מיקורסופט

ולינוקס מעולה פשוט צריך תחת כדי ללמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי זה המדריך הזה ( אבל הוא נרא לי סתם פלצן ) !

אבל בכל מה שקשור לעבודת רשת וקישוריות עדיף לינוקס ( וזהו !!!!)

אבל בכל השאר רק עם "כל הבעיות" שלה.

ותפסיקו לצתת אנשים/אתרים/וכו' כי רק נסיון עובד פה.

אני מעדיף את ה כי היא הכי נוחה ונותת לי את הפיתרון לרוב ( או לכל) הדברים שאני עושה במחשב

בצורה הנוחה והידידותית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה640k זה סתם בתוספת ה256mb שיש לך...הביוס שומר שם כול מיני הגדרות ושטויות שונות אבל מערכות הפעלה מודרניות

עוקפות את הביוס ומדברות ישר עם החומרה לכן זה לא מגביל שום דבר...סתם שארית שנשארה מימי דוס(בכלל ביוס זה דבר מיושן לגמריי).

חינוקס אפשר להוריד מכול אתר של הוצאה כמו רדהט או מנדרייק,אני ממליץ על gentoo אבל זה לא דיסטרו קל וצריך קצת ללמוד..אבל אחרי שהכול מותקן החיים שלך יהיו קלים ביותר..זה הדיסטרו היחיד שאני מכיר שבפקודה אחת אתה מוריד את התוכנה הרצויה לך מהאינטרנט מקמפל אותה מה שנותן לך מהירות(אופטימיזציה למעבד שלך) ומתקין אותה או בפקודה אחרת הוא מוריד אותה מהמערכת שלך...זה יותר קל מאשר להתקין תוכניות בווינדוס הכול אוטומטי לגמריי...בקיצור מומלץ ביותר אם יש חשק ללמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל התגובות פה ורציתי להעיר משהו שלא הוזכר פה..

נשאלה השאלה למה לשנוא את מיקרוסופט (או במילים אחרות למה לשנוא את ?)

אז התשובה שלי היא כזו.

חלונות בכל גירסותיה הקימות עובדת עם דבר שנקרא רגיסטרי הדבר הזה הוא בעצם מקור להרבה בעיות שקימות במערכת הזאת. הרגיסטרי הזה מגיע כדבר קטן ולא מזיק כשאתה מתקין את המערכת ויכול להפוך לדבר מפלצתי שעולה לזכרון כל פעם שאתה מעלה את המערכת.

בעצם הטעות היא בכך שהמערכת הפעלה יוצרת מין דבר כזה שנקרא הגדרות מערכת שנשמרות במקום אחד וכל תקלה קטנה בהגדרות האלה (שיכולה לנבוע אפילו מהתקנה של איזה תוכנה קטנה) יכולות לגרום לנפילת המערכת. בלינוקס לדוגמה לא קיים דבר כזה ההגדרות של המערכת נשמרות בקבצים נפרדים לכל דבר ולא קיים רישום גלובלי שכל תוכנה זדונית יכולה לשתול בו דברים לא טובים.

זה בעצם הסיבה שפירמוט (שזה בעצם מחיקה של הרגיסטרי בין היתר) פותר הרבה בעיות בחלונות, למרות שזה די אבסורדי כי לאחר שמתקינים מחדש את המערכת עם עוד הרבה תוכנות ושטויות המערכת חוזרת להיות קלוקלת ולא יציבה.

דבר שני שלא הוזכר פה זה המטרה של מערכות הפעלה.

פיתוח מערכת אצל מיקרוסופט הוא קודם חישוב כלכלי לכן המטרה הנעלה הזאת באה על חשבון יציבות המערכת.

מיקרוסופט שולטת בשוק כרגע ולכן המערכות שלא הם פופולריות ויהיו כאלה כנראה גם לעוד הרבה זמן.

הרעיון הוא שצריך קודם לדעת מה המטרה שאתה רוצה להשיג מהמחשב שלך ובהתאם לזה לבחור במערכת לכן מי שאמר שלינוקס פחות טובה ממיקרוסופט כי יש בה בעיה עם משחקים הוא צודק אבל זה מכיוון שהמערכת הזאת לא פותחה למשחקים או יותר נכון לא פיתחו משחקים למערכת הזאת. מעבר לכך יותר ידידותית בלינוקס ולינוקס לא מתימרת להיות ידידודית כמו כי זו מערכת שנותנת לך לשלוט עליה בצורה המקסימלית כמו שכבר אמרו. לכן הכל עניין של טעם ונוחות. מי שרוצה להשיג את המיטב ימצא את המערכת שמתאימה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מצטער על הסירחון.

ומבחינת ניסיון יש לי מחשב מגיל 9 לפני ימי ה95 (ואני דוגר עליו).

יש שמועות שחלק ממצכנתי הקוד הראשוני של לינוקס הם בעצם אותם מתכנתים שעיצבו את והגיעו למסקנה שצריך כלי יותר יעיל יציב בטוח וחזק.

בשורה התחתונה מלבד משחקים (שאם כבר תקנה X BOX או PS2) לפריק מחשבים אמיתי עדיף ואני מת ללמוד קצת עליה :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שהם העתיקו מאפל את כל מושג החלונות והממשק הגרפי הם לא עשו שום דבר רע. תשאל את סטיב ג'ובס.

אתקן מעט את דבריך

חוץ מזה שהם העתיקו מאפל את כל מושג החלונות והממשק הגרפי ובביצוע פישלו וזה למה המערכת שלהם כל-כך לא יציבה, ובנוסף לכך את המערכת הלא יציבה ומלאת הבאגים הם גם מוכרים לך במחירים מופקעים. ובנוסף אתה עוד צריך לשלם עבור תיקוני באגים שלא היו אמורים להיות מכתחילה.

וזה עוד בלי להתחיל לדבר על זה שהם מונופול דורסני .

חוץ מזה הם לא עשו שום דבר רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתם שזירוקס המציאו את העכבר? גם הם לא רשמו פטנט והפסידו תמלוגים בשווי הון עתק!

זירוקס לא רשמו פטנטים על עשרות המצאות בתחומי הטכנולוגיה, וע"פ הערכות הפסידן כמה מאות מיליארדי דולרים בגלל זה.

אבל עם זאת אנחנו הצרכנים הם אלו שהרוויחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שלמישהו יש וינדוס מקורי פה ;) :grinangel:

הבעיה של מייקרוסופט, זה שאתה צריךלהתקין הכל על המערכת שלהם, לאחסן בה את כל המידע הכי חשוב שלך, ואז לראות :lamer:

ואחרי הרבה כאלה, כל המידע שלך :behead: :hanged:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיות עם המערכת הפעלה זה נתקע לפעמים ויש המון באגים ואם אתה רוצה לסדר את זה לך תוריד עדכונים

יש גם המון בעיות באבטחה!!!

ועוד לשלם על כזה דבר כסף??????

למה מה קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני בערך חודש, ה Windows XP שלי מת לאחר שעשיתי Hibernate , ואני כבר לא מדבר על מס' הפעמים שהתקנתי מחדש Windows 98.

לדעתי זאת סיבה מצוינת לשנוא את ...

או אולי (בלי להעליב באמת ) את חוסר הידע שלך כי יש מאות אלי משתמשי - מה לכולם זה קורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...