מה Microsoft עשו לכם שאתם שונאים אותם? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה Microsoft עשו לכם שאתם שונאים אותם?

marking

Recommended Posts

לא ברור לי מה רע בזה? החברה מוציאה מוצרים מרשימים, למשל וינדוס XP האחרון שממש יפה נחמד וקל לשימוש... אז למה אתה כל כך שונאים את ??? :bash: :bash: :bash:

האם זה בגלל המחיר? אני לא רואה שום סיבה להוריד את המחירים, ככל שיגנבו יותר ככה המחירים יעלו. וחוץ מזה פחות טובה מהוינדוס. ואני לא רואה שום סיבה להוריד את המערכת ה**** הזאת, סתם חיקוי מגעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח R0ckF0rD

אתה משתמש חדש או משהו?

הצרות של מע' ההפעלה הקודמות של מיקרוסופט לא נשכחות... ועדיין, יש צרות פה ושם, בעיות תאימות עם יישומים בעיקר.

לדעתי חלונות 2000 היא מערכת איכותית יותר מחלונות אבל כל המערכות מהסדרות המיושנות יותר, השם ישמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל וינדוס האחרון שממש יפה נחמד וקל לשימוש...

XP הרבה יותר כבדה ופחות יציבה מחלונות 2000.

עובדה שיש 2000 SERVER, ADVANCED SERVER, DATABASE SERVER ואין אף גרסא של לשרתים.

ככל שיגנבו יותר ככה המחירים יעלו.

זה אמור לעבוד להיפך, ככל שהמחיר יורד גונבים פחות.

וחוץ מזה שיטת הרשיונות שלהם לאופיס זה ממש חרפה, הם מנסים להשכיר לאנשים את האופיס בתשלום קבוע כל שנה.

מי הם שיגידו לי באיזה גרסא של להשתמש ומי הם שיגידו לי שאני חייב לשלם להם כל שנה ולא יכול לרכוש את התוכנה.

ובוא לא נשכח את ה"אבטחה" הבלתי חדירה שלהם.

אני מסכים שאין פתרון אחר לרוב האנשים שמציע גמישות וידידות, אבל זה לא אומר שאין להם הרבה מה לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי האקספלורר שקורס לי כל שעה? אולי שלא יוגדעת לנקות טוב קבצי התקנה ו DLL ישנים (כל כמה חודשים חחיבים להתקין מחדש כדי להחזיר לה את "נעוריה")....?

אפשר להמשיך עוד ועוד. מבחינתי עד שמיקרוסופט לא יפסיקו להוציא גירסאות בטא ולדרוש עליהן תשלום, אני לא אהיה חובב נלהב שלהם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה לא ממש אשתם של . מה אתם חושבים שהם רוצים לעשות באגים במערכת הפעלה שלהם?

מערכת הפעלה זאת תוכנה מאוד מורכבת וגם היה מאמר על זה שככל שהתוכנות בעתיד יהיו יותר מורכבות ומסובכות יהיו יותר באגים ובעיות. אני לא מבין למה לשנוא אותם, אם כבר אז על המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף, הטקטיקות הדורסניות שלהם שממש, אבל ממש [glow=green, 2, 200]לא [/glow] טובות לצרכנים.

זה שאנחנו "נהנים" ממערכת שמשלבת נגני מדיה, דפדנים וכדומה אולי טובה למראית עין אך היא בולמת תחרות וכתוצאה ישירה בולמת התקדמות טכנולוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביל גייטס ומייקרוסופט אשמים בכך שלכל משתמשי הפי סי היום יש רק 640קיי פנימי ולא כמו במק אם גייטס לא היה גונב לג'ובס את הרעיון וממשיך יחד איתו אז אולי בטווח הקצר המחשבים היו יותר יקרים אך היום רובנו היינו עובדים על מחשבים הרבה יותר טובים (כמו המקים)

נ.ב

יש אקס פי לשרתים קוראים לה וויסלר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הקש במקים ניתן להרחבה כמו הזיכרון המורחב אצלנו בפי סי למה אתה חושב שהוא מכונה זכרון מורחב מדוע צריך כדי לחבר בין הזיכרון למעבד אם לא גייטס היינו כמו במקינטוש מחברים את הזיכרון שלנו ישירות למעבד ללא קש' או שמה הקש' היה ניתן להגדלה תלוי איך אתה מסתכל על זה אבל מכל זויית גייטס דפק את העולם כולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביל גייטס ומייקרוסופט אשמים בכך שלכל משתמשי הפי סי היום יש רק 640קיי פנימי ולא כמו במק אם גייטס לא היה גונב לג'ובס את הרעיון וממשיך יחד איתו אז אולי בטווח הקצר המחשבים היו יותר יקרים אך היום רובנו היינו עובדים על מחשבים הרבה יותר טובים (כמו המקים)

נ.ב

יש אקס פי לשרתים קוראים לה וויסלר

לא נכון.מגבלת 1MB היא מגבלה של דוס בלבד שלא יכול לראות יותר מ640k (עבור המשתמש) של באופן ישיר ולכן כשמחשבים התפתחו והיה צורך ביותר היו צריכים לשלב "סוגי" זיכרונות שונים בדוס כמו ה"זיכרון מוגדל" וה"זיכרון המורחב" מה שהיה צריך להגדיר ידנית וסיבך את החיים דיי הרבה...כיום בxp וב2000 ובכול מודרנית שמבוססת על ליבת הnt אין את הבעיה הזאת בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן ללמוד קצת לפני שאתה כותב שטויות

עם כול הכבוד זוהי מגבלה של דוס ושל דוס בלבד!!! אפילו מערכת ניהול הזיכרון המסריחה של win 98 כבר לא סובלת מהבעיה הזאת!!!

מאיפה אתה ממציא את זה גבר?

נ.ב. בזה שאתה רוצה להכיר אתה צודק ב100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה פחות טובה מהוינדוס. ואני לא רואה שום סיבה להוריד את המערכת ה**** הזאת, סתם חיקוי מגעיל...

חה!

לך תלמד קצת על תחילתו של המחשב.

לינוקס (או יותר נכון יוניקס) קיימת מאז סוף שנות ה-60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אנו כולנו זוכרים את כל מערכות ההפעלה הקודמות שלהם , פשוט חרא .

ו WIN כבדה ועדיין עם מלא באגים ....

מערכת ההפעלה היחידה ששווה משהו זו 2000 שכמו שנאמר כבר ..(וגם לה יש חסרונות)

לדעתי אני בטוח שאני צודק - הבאגים המוזרים של WIN הושארו שם על מנת לסחוט אותנו מאוחר יותר !!

כדי שנקנה את הגירסה הבאה ..

וכן המחיר מופקע ...

:bash:

אז למה אני שונא אותם לא רק שונא אלה מתעב ! :AR15:

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...