מה Microsoft עשו לכם שאתם שונאים אותם? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה Microsoft עשו לכם שאתם שונאים אותם?

marking

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכול "חסידי הלינוקז" כמה מכם יש את הלינוקז מותקן במחשב שלו?!? :asthanos:

ובקשר לפריצות של הקרים - אז שתדעו שרוב הפריצות נעשות עם לונוקס ועל לינוקס ( קוד פתוח)

ולפי דעתי זה טוב שיש חברה אחת שמובילה בתחום מערכות הפעלה

ובקשר לבעיות המערכת הטובה ביותר של זו מערכת NT4 שהיתה הכי יציבה אבל זו מערכת שלא היה אפשר לעשות

בה כלום חוץ מה עבודת אז שפרו את המערכת לנוחה יותר ( 2000 ) וזה בה על חשבון משהו - אין מה לעשות

ולכול חסידי הלינקוז משימה קטנטנה תנסו לשנות את ה IP שלכם או את ה SUBMASK שלכם - חכמים גדולים.

אה ואמרתם שה 3.1 היה העתק של *** אז למה הלינוקס נראה כמעט אותו דבר !!!!! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול "חסידי הלינוקז" כמה מכם יש את הלינוקז מותקן במחשב שלו?!? :asthanos:

ובקשר לפריצות של הקרים - אז שתדעו שרוב הפריצות נעשות עם לונוקס ועל לינוקס ( קוד פתוח)

ולפי דעתי זה טוב שיש חברה אחת שמובילה בתחום מערכות הפעלה

ובקשר לבעיות המערכת הטובה ביותר של זו מערכת NT4 שהיתה הכי יציבה אבל זו מערכת שלא היה אפשר לעשות

בה כלום חוץ מה עבודת רשת אז שפרו את המערכת לנוחה יותר ( 2000 ) וזה בה על חשבון משהו - אין מה לעשות

ולכול חסידי הלינקוז משימה קטנטנה תנסו לשנות את ה IP שלכם או את ה SUBMASK שלכם - חכמים גדולים.

אה ואמרתם שה 3.1 היה העתק של *** אז למה הלינוקס נראה כמעט אותו דבר !!!!! :AR15:

אתה לא יודע על מה אתה מדבר!!!!

אין פריצות ללינוקס אין!!!!!! להאקרים/קראקרים אין שום סיבה לפרוץ ללינוקס זה קוד פתוח!!

חוץ מזה הם בעד מערכת ההפעלה כי גם להם נימאס מווינדוס המסריח הזה!!!

נ.ב. בלינוקס יותר קל לשנות את הip והnetmask שלא נדבר על הmtu שבווינדוס צריך להתחיל לשחק עם ה registry

ובלינוקס אתה כותב פקודה שמורכבת משלושה מילים!!!

ולי יש לינוקס מותקן על המחשב (gentoo) וזה שאתה עצלן מידי כדי ללמוד משהו חדש לא אומר שמערכת ההפעלה הזאת לא טובה!!!

כמו כן קצב הפיתוחים בלינוקס הרבה יותר מהיר ואיך לעזעזל אתה יכול לומר שלינוקס נראה אותו דבר!!!

אני מנחש שאתה מתיחס לgui מה שלא קשור ללינוקס בכלל לפחות בלינוקס יש לך בחירה ענקית של מנהלי לבחור,לא כמו אצל מיקרוסופט שאתה תקוע עם הexplorer המעפן הזה!!! זה עוצמה --אתה ורק אתה שולט על המערכת שלך ולא מתנהג כמו שמיקרוסופט היו רוצים...אולי לפני שאתה מתלונן אתה צריך לנסות להקדיש קצת זמן ללינוקס וללמוד קצת...כן זה לא מערכת ההפעלה הכי קלה בעולם אבל אחרי שתנסה אותה אתה תהיה בווינדוס רק כדאי לשחק משחקים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע על מה אתה מדבר!!!!

אין פריצות ללינוקס אין!!!!!! להאקרים/קראקרים אין שום סיבה לפרוץ ללינוקס זה קוד פתוח!!

חוץ מזה הם בעד מערכת ההפעלה כי גם להם נימאס מווינדוס המסריח הזה!!!

נ.ב. בלינוקס יותר קל לשנות את הip והnetmask שלא נדבר על הmtu שבווינדוס צריך להתחיל לשחק עם ה registry

ובלינוקס אתה כותב פקודה שמורכבת משלושה מילים!!!

ולי יש לינוקס מותקן על המחשב (gentoo) וזה שאתה עצלן מידי כדי ללמוד משהו חדש לא אומר שמערכת ההפעלה הזאת לא טובה!!!

כמו כן קצב הפיתוחים בלינוקס הרבה יותר מהיר ואיך לעזעזל אתה יכול לומר שלינוקס נראה אותו דבר!!!

אני מנחש שאתה מתיחס לgui מה שלא קשור ללינוקס בכלל לפחות בלינוקס יש לך בחירה ענקית של מנהלי לבחור,לא כמו אצל מיקרוסופט שאתה תקוע עם הexplorer המעפן הזה!!! זה עוצמה --אתה ורק אתה שולט על המערכת שלך ולא מתנהג כמו שמיקרוסופט היו רוצים...אולי לפני שאתה מתלונן אתה צריך לנסות להקדיש קצת זמן ללינוקס וללמוד קצת...כן זה לא מערכת ההפעלה הכי קלה בעולם אבל אחרי שתנסה אותה אתה תהיה בווינדוס רק כדאי לשחק משחקים!!!

מי אמר שאין פריצות ללינוקס !!!???!!!

אז אני העדכן אןתך יש פריצות !!!

ובאיזה זכות אתה קורא לי עצל אני עובד עם יש לי מערכת בעבודה של REDHOT 7.2 ואני אומר לך שהיא

קקה של הכל מסורבל בה ו בשביל דברים פשוטים צריך ידע של מתכנתים .אתה צריך לרשום שורת על גבי שורות

בשביל שטיות !!!!

וזה שאתה מתלהב מה GUI הדפוק שלהם שנראה כמו THEMES יד 7 של ה WINDOWS

דרך אגב אתה משחק במחשב שלך או רק משנה את ה MTU כול שעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסמוך עליי למדתי הרבה MCSE וגרפיקה (3D ווקטורים) ככה שמשתמש מתחיל אני לא, מה שאתה מדבר עליו זה מגבלה אחרת זה כאשר דוס פותח מעיין כונן וירטאולי אני מדבר על מה שמופיע לך בCOMS פשוט תבדוק ותראה שצדקתי (למרות שאני לא שולל את מה שאמרת לפי מה שלמדתי המגבלה עדיין קיימת ותיהיה קיימת לעד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסמוך עליי למדתי הרבה MCSE וגרפיקה (3D ווקטורים) ככה שמשתמש מתחיל אני לא, מה שאתה מדבר עליו זה מגבלה אחרת זה כאשר דוס פותח מעיין כונן וירטאולי אני מדבר על מה שמופיע לך בCOMS פשוט תבדוק ותראה שצדקתי (למרות שאני לא שולל את מה שאמרת לפי מה שלמדתי המגבלה עדיין קיימת ותיהיה קיימת לעד)

איזה אפשרות בcmos איך קוראים לה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...