רדאון או גי פורס - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדאון או גי פורס

demultiplexer

Recommended Posts

אחרי שיצאו כבר כל ההשוואות באתרי חומרה המובילים לאיזו מסקנה אפשר להגיע שהרדאון 8500 יותר טוב מגי פורס 3 טיטניום 500 או מהגי פורס 3 הרגיל לפחות ? ומה אתם ממליצים לקנות לשחקן משחקי מחשב כבד ?

כמה זמן אני יוכל לסחוב במשחקים חדשים עם גי פורס 2 אם איקס ? ואתלון 1.4 256 זכרון

והאם יש ואתם יודעים איפה לקנות מספיק חזק גם למשחקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיצאו כבר כל ההשוואות באתרי חומרה המובילים לאיזו מסקנה אפשר להגיע שהרדאון 8500 יותר טוב מגי פורס 3 טיטניום 500 או מהגי פורס 3 הרגיל לפחות ? ומה אתם ממליצים לקנות לשחקן משחקי מחשב כבד ?

לדעתי, 8500

כמה זמן אני יוכל לסחוב במשחקים חדשים עם גי פורס 2 אם איקס ? ואתלון 1.4 256 זכרון

לא הרבה...

והאם יש ואתם יודעים איפה לקנות מספיק חזק גם למשחקים ?

לא, אין כזה דבר למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Excuse me!!

It is true that laptops are kind of slow for games ..

BUT, it depend what do you want to play? I've used the Toshiba Satellite with the GeForce2GO 16MB playing Serious Sam at 1024x768x32 and the game ran smoothly!!!!

Graphics feature werent all turned to highest quality, but after all its a laptop.

The Specs were: 1gig, 20gig harddrive, 256MB , DVD/CDRW, GeForce2GO and 15inch TFT monitor! etc etc etc 1900 USD in the US!.

Oren.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדר:

"מחזיק"...

אם עוד לא הבנת שום כרטיס מסך לא מחזיק שלוש שנים... הוא לא יצליח להפעיל את מרבית האופציות של המנועים של משחקי הדור הבאה (DOOM 3, Unreal 2...)

אני לא יודע אם ראית משחקים רצים על כרטיסים מודרניים אבל זה הבדל של יום ולילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שבמחיר דומה בארה"ב אתה קונה מחשב בערך פי.... 5, יותר חזק מהמחשב הזה, עם מסך 22 אינץ', ועדיין נשאר לך כסף, נכון ?

Ofcourse I am. But that wasnt his question :) you are aware of that right? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם ORENM, גם לי יש מחשב נייד, במקרה הזה אני לא זוכר איזה כרטיס מסך (סיכוי גבוה לדרעק טייוואני) ואני מריץ עליו את 2 חלק עליו, ועוד מיני משחקים (לא ניסיתי MAX PAYNE, אבל....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה השוואות בדיוק אתה מדבר?למעט הpreview שבוצע tomashardware על גירסת עיתונאים של radeon 8500 וgeforc3 3 ti עם דרייברים ישנים של , ההשוואות היחידות שנעשו היו ביפאנית באתרים אנונימים , מה לעשות רובנו לא קוראים יפאנית .

צריך לחכות מעט בסבלנות , ואז נראה השוואות עדכניות.בכל מקרה כנראה 8500 יפגין ביצועים הקרובים מאוד לgeforc3 ti 500 ,מחירו לפחות בחול כ-50 עד 100$ פחות מgeforce 3 ti 500 אני חושב שההחלטה ברורה(למעט, מצב שבו יקבע בארץ לradeon 8500 מחיר קרוב לgeforce 3 ti 500 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מחשב נייד מבוסס 2 Go יוכל כיום לעמוד במשחקים. אני מכיר חבר עם מחשב נייד של טושיבה שהוא קנה בארץ עם מעבד פנטיום 3 900 וכרטיס 2 Go שמשחק נפלא ומוציא 40 פריימים. זה אומנם לא הרבה, אבל לא רואים שהמשחק עצמו זז איטי. ברור שעוד שנה שנתיים זה לא יהיה שווה אבל אם מחליטים על נייד למשחקים זה רק נייד מבוסס 2 Go או לחכות לradeon נייד, שיהיה במחשבי קומפאק. הוא באמת יציל את קומפאק שמייצרים מחשבים ניידים כל כך טובים אבל עדיין תקועים עם כרטיס מסך ישן של ATI 16MB. סתם למי שרוצה לדעת, המחשב הנייד החזק בארץ הוא 810.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...