Iriver - בעיות מאז עדכון העברית - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriver - בעיות מאז עדכון העברית

JsF

Recommended Posts

אני כבר אתעלק על הת'רד הזה ואשאל עוד שאלה לגבי משהו שמציק לי מאד בIRIVER

נניח ואני רוצה לשמוע שיר של זמר שמתחיל באות M, אני צריך לעבור על כל הDB עד שאני אגיע אליו או שיש איזה אופצית חיפוש שאני לא מכיר?

תודה

גלעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כבר אתעלק על הת'רד הזה ואשאל עוד שאלה לגבי משהו שמציק לי מאד בIRIVER

נניח ואני רוצה לשמוע שיר של זמר שמתחיל באות M, אני צריך לעבור על כל הDB עד שאני אגיע אליו או שיש איזה אופצית חיפוש שאני לא מכיר?

תודה

גלעד

גלעד, אין אפשרויות חיפוש מיוחדות באיריבר (למרות שגם זה אחד מהדברים שאיריבר הבטיחו לעשות או לפחות להגביר את מהירות הגלגלת).

אבל אתה יכול לחלק את התיקיות שלך לפי אותיות ככה שיהיה לך קל יותר להגיע לאות הרצויה. יש הרבה קומבינציות תחשוב מה הכי מתאים לך אישית. (אני משתמש בa-c d-f וכו'.

אוהד ניסיתי הכל בקשר לקוים שנוצרים בdb ושום דבר לא עוזר אני משתגע. אני בטוח עושה משהו לא נכון ולכן אני פשוט יפרט את מה שאני עושה.

1)הופך את שמות כל השירים לכתב הפוך

2)לוחץ על כל שיר ושיר על properties ואז על summary ושם גם הופך את הtitle ו ה-artist

3)מכניס את כל השירים מהתקייה של האיריבר לווינאמפ

4)עובר עם הגלגלת אחד אחד עד שהכל מזוהה

5)פותח את הפלאגין בוחר בשניהם את תיקיית האיריבר

6)לוחץ על הכפתור הגדול ומחכה עד שהתהליך מסתיים (אגב הוא מסתיים שהקווים הירוקים מגיעים לסוף?)

7)לוחץ save ומחכה לטוב

8)פותח את האיריבר ושום דבר לא השתנה הקוים מופיעים.

מה עשיתי לא נכון???????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל - תשים לב שאתה מעדכן את ID3V2 - זה מה שהנגן קורא.

לגבי החלוקה לספריות לפי שמות - זה מה שעשיתי, אבל הבעיה היא לבחור שירים בעברית - אפשר רק מה DB ואז צריך לעבור על כל האמנים כדי להגיע לאמן מסוים. אני אנסה לעשות DB רק של השירים בעברית, לפחות אני לא אצטרך לעבור על כולם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל - בהנחה שאתה עובד עם hebpod_flipflop2 תוודא שמסומן V בReverse ID3v2 Tag.

אני אישית הופך רק את ID3V2 ומשאיר את ה V1 רגיל - ככה אני יכול אח"כ פשוט בבת אחת להעתיק לכל הקבצים את הV1 ל- V2 ולקבל אותם עם TITLE רגיל, אם נניח אני רוצה להעתיק אותם למחשב או משהו כזה.

אם אין לך את התוכנה הנ"ל כנס ל hebpod ותוריד אותה משם. אם יש לך תוכנה אחרת אתה מוזמן להמליץ עליה.

**עריכה**

אני מנסה לעשות DB רק של השירים בעברית. יצרת PL בווינאמפ והשתמשתי בפלאג-אין לIRIVER. אני רואה ב DB את כל השירים אבל כשאני בוחר שיר לשמיעה, המכשיר םשוט עובר למסך הראשי (זה שמופיע כשמנוגן שיר) ולא עושה כלום שקשור לשיר שבחרתי.

יכול להיות שלא הגדרתי נכון את הספריות בפלאג-אין?

ביי

גלעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**עריכה**

אני מנסה לעשות DB רק של השירים בעברית. יצרת PL בווינאמפ והשתמשתי בפלאג-אין לIRIVER. אני רואה ב DB את כל השירים אבל כשאני בוחר שיר לשמיעה, המכשיר םשוט עובר למסך הראשי (זה שמופיע כשמנוגן שיר) ולא עושה כלום שקשור לשיר שבחרתי.

יכול להיות שלא הגדרתי נכון את הספריות בפלאג-אין?

ביי

גלעד

אתה צריך להפוך את שמות הקבצים לאנגלית ואז זה יעבוד. (ותודה לאוהד על הפיתרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלה היומית ;D

האם אפשר להדליק את ה IRIVER כשהוא במצב טעינה? אני מצליח רק כשאני מנתק אותו מהחשמל... :nixweiss:

חוץ מזה, האם אי אפשר לנגן שירים שלא נכללים ב DB ? עשיתי DB רק לספריה של העברית ומאז שאר הספריות נראות ריקות :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלה היומית ;D

האם אפשר להדליק את ה IRIVER כשהוא במצב טעינה? אני מצליח רק כשאני מנתק אותו מהחשמל... :nixweiss:

חוץ מזה, האם אי אפשר לנגן שירים שלא נכללים ב DB ? עשיתי DB רק לספריה של העברית ומאז שאר הספריות נראות ריקות :pissed:

ולתשובה:

אפשר להדליק את האיריבר כשהוא בטעינה בחשמל (ולא דרך הusb) וזאת ע"י ליחצה על כפתור play/on.

אם זה לא עובד ככה משהו משובש.

ולשאלה השנייה אפשר לנגן שירים שלא נכללים בdb ע"י לחיצה על כפתור הנאבי ואז כניסה לfile שמה אמורים להיות כל הקבצים שעל המכשיר ואתה יכול לנגן אותם משם. הדפדוף בתוך תפריט הfile מתבצע בעזרת (navi=כניסה, stop=מעבר לתיקייה הקודמת,ולמעלה ולמטה שזה ברור.....)

זהו זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה העידכון משנה את התפריטים?....לפי דעתי במקור זה יותר יפה....אפשר לתקן את זה?!

בעדכון הבא אני יוציא שתי גרסאות. אחת עם העיצוב השונה ואחת עם המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה עשית את זה?

עשיתי את זה כדי שיהיה לי יותר קל לשמוע שירים בעברית, מאחר ולא רואים את השם של השיר כשמסתכלים על הקבצים, רק דרך ה DB.

לא היה לי כח לעבור על כל השירים שלי בווינאמפ ;D אז הכנסתי רק את העבריים לDB.

עכשיו הכנסתי את כולם ואני לא יכול לשמוע עברית דרך ה DB - פשוט לא קורה כלום :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאי אפשר לראות את השמות בעברית של השירים בתפריט הרגיל....אלא רק דרך ה-DB SCAN

יש משהו שאפשר לעשות כדי שאני כן יראה בעברית בתפריט הרגיל??...ומתי צריך לצאת העידכון הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...